След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 181

  • 32 997
  • 726
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 4
Варна,благодаря ти за превода на интервюто!    bouquet  bouquet  bouquet
Сюмбюл ми е един от любимците още от началото на сериала.
Справя се чудесно този актьор с  ролята си,която въобще не е лесна.
Много добро впечатление ми направи Селим Байрактар  в шоуто на Беяз.И очевидно се разбират прекрасно с Халит.

# 646
  • Мнения: 11 116
Колоритен и талантлив! Не съм го гледала в други роли, но за тази е изключително подходящ. Винаги съм си представяла, че евнусите са доста по-строги и безкомпромисни, но Сюмбюл ага наистина е представен по-скоро деликатен и към Хюрем,  и към Махидевран...
Е, в последните два-три епизода видяхме и други негови черти, но пък точно в тези епизоди се забелязаха ясно и чувствата му към Гюлнихал. Остава да изживеят една любов...Ще бъде и интересно, и забавно.

# 647
  • Мнения: 4
Колоритен и талантлив! Не съм го гледала в други роли, но за тази е изключително подходящ. Винаги съм си представяла, че евнусите са доста по-строги и безкомпромисни, но Сюмбюл ага наистина е представен по-скоро деликатен и към Хюрем,  и към Махидевран...
Е, в последните два-три епизода видяхме и други негови черти, но пък точно в тези епизоди се забелязаха ясно и чувствата му към Гюлнихал. Остава да изживеят една любов...Ще бъде и интересно, и забавно.
Hug Hug Hug
Преводът на Варна ме заинтригува и мен.Но както казва самия актьор-"и евнусите са дошли на този свят като мъже,това не може да се промени."

# 648
  • Мнения: 23 410

Eто я въпросната Айше, от която другите не могат да се вредят по страниците на вестниците тези дни.  Joy

# 649
  • Мнения: 11 116
Варна, днес в медията, която цитира в по-горен пост,  имаше наистина много материал за младоженците. Нека са живи и здрави, а тя да ни радва и с други  хубави интервюта под надслов: "Няма такъв мъж". Hug

Прекрасна лятна вечер на всички момичета в темата! Hug Hug Hug



# 650
  • Мнения: 23 410

Изцяло прилича на Бергюзар. Синовете приличат на майките си, а дъщерите на бащите си.

Наистина има такава закономерност. Много ми е любопитно как би изглеждало едно момиченце, умалено копие на Халит.  Grinning

# 651
  • Мнения: 72
Варна..в дозичките за Халит и Берг...ако не ти представлява трудност и когато имаш време ..да си припомним това интервю на Айше..." НЯМА ТАКЪВ МЪЖ" Praynig Praynig

# 652
  • Мнения: 72
sorry,нещо не се получи

# 653
  • Мнения: 23 410

Преди малко гледах в един сайт информация за новите сериали, които тръгват наесен. Очевидно проектите вече са ясни и ролите разпределени. Вероятно няма да гледаме Берг в сериал. Малко информация имаше за сюжета на отделните сериали, но никой не ми се стори потенциален хит. Все пак всичко ще стане ясно, когато започне излъчването им. От имената, които познаваме от септември на екран ще бъдат Бюлент, Мерт (Бурак, ББГ). Тези, които харесват Къванч и "Неджля" от "Листопад" също ще могат да ги гледат.

# 654
  • Мнения: 23 410
Варна..в дозичките за Халит и Берг...ако не ти представлява трудност и когато имаш време ..да си припомним това интервю на Айше..." НЯМА ТАКЪВ МЪЖ" Praynig Praynig

То не беше интервю в пълния смисъл на думата. Беше репортаж, в който тя преразказваше разговора им. Трябва да го издиря, защото аз не пазя нито в оригинал, нито в превод интервютата.

# 655
  • Мнения: 11 116

Изцяло прилича на Бергюзар. Синовете приличат на майките си, а дъщерите на бащите си.

Наистина има такава закономерност. Много ми е любопитно как би изглеждало едно момиченце, умалено копие на Халит.  Grinning

Очите на Халит са наследство от баба му по майчина линия, доколкото си спомням.  Твърде възможно е да бъде малка русокоска със  сини очи.  Grinning

# 656
  • София
  • Мнения: 1 017
СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА ФРЕШ ПО ИЗДИРВАНЕТО ЕТО  Р Е П О Р Т А Ж А

Статия на Айше Йозълмазел18 ноември 2006 г.
НЯМА ТАКЪВ МЪЖ
Вижте, да ви го кажа от самото начало: любопитно ми е да разговарям с Халит Ергенч, който в Алие  беше Синан,способен да ви удави в капка вода,  в „1001 нощ" е Онур, който отправя неприлично предложение, участва и във филма „ Първа любов", който ще се появи скоро по екраните. Срещаме се една вечер в Капуоп. Влизам в кафенето. Халит Ергенч, облечен в червен пуловер, е седнал на една отдалечена маса за двама. Приближавам се тихо и казвам: „Здравейте!". Усмихва ми се. Сините му очи са големи и много въздействащи. Забелязвам, че докато е привършвал зеленчуковата си супа, е четял някакви неща. „Какво четете?"- питам, за да подхвана разговор. Отговаря ми с една дума: „Сценарий." Бил сценарият на нов филм. Днес нямал снимки и преди срещата ни ходил да поязди. Дошъл с ботушите. Пита ме какво ще пия. Искам вода. Отваря бутилката и ми налива вода в чашата, а за себе си поръчва друга бутилка. Хммм, значи бил кавалер! Започваме интервюто. „Животът ми е много хубав, щастлив съм"-казва. „В работата си трудно изпитвам задоволство от постигнатото, но в личния живот са ми достатъчни няколко много дребни неща, за да се почувствам щастлив."
Междувременно пристига поръчката ни . Салата с козе сирене. Човек, който се показва по телевизията, подбира какво яде, естествено. Наблюдавам го как се храни, докато отговаря на въпросите ми. Държи внимателно ножа и вилицата в ръцете си, реже сиренето прецизно, прегъва умело листата на марулите. Този мъж дори и хамбургер да яде, определено няма да си омаже устата със сос. След като се нахрани, сменя кратките отговори с откровения, които ме изненадват. Ето историята на новия покорител на женски сърца Халит Ергенч! Всичко започнало в гимназията, където пеел в състава на една група. Разказвайки за онези години подхвърля: „ Винаги съм бил будно, но палаво дете." Палав ли? Халит Ергенч? Виждайки изненадата ми, допълва: „ Ами такъв съм си по природа." Майка му е домакиня, баща му актьор и музикант. Питам го дали е имал щастливо детство. „ Навън, на открито се чувствах щастлив, останех ли вкъщи, създавах определени проблеми. След гимназията постъпил в Техническия университет със специалност „Корабостроене". Но нещата там изглеждали по един начин, а се оказали други. Затова оставил всичко и тайно от родителите си кандидатствал в Консерваторията. Защо тайно? Защото не искал никой да му пречи. Мислел си : „Става дума за моята професия, за моето бъдеще
." Толкова притеснения имал покрайнай-важното решение в живота си,
че хванал язва, а на гърба му се появила екзема. „ Когато вземам някакво решение се водя от емоциите, чувствата влияят на разума ми." Искал, след като завърши актьорство в консерваторията, да се опита да упражнява този занаят на най-доброто и най-трудно място за това. Искал да отиде в Ню Йорк! Събрал пари, поработил, продал каквото може и през 2000 година отишъл в Ню Йорк.
„Америка е място, което непременно трябва да се види. Но за мен са ценни други неща. Най-вече общуването с хората. Това не успях да открия там. За мен си беше голям стрес." Питам го дали си е мечтал да играе в сериали. „ Не, не ми беше мечта. Исках да бъда на сцената, най-много си мечтаех да бъда певец." Затова постъпил в оперния факултет на университета Мимар Синан  Въпреки че нищо не разбирал от опера. Междувременно участвал в един мюзикъл на сцената на Дормейн театър  и се прехвърлил от оперния във факултета за мюзикъли. И продължил да играе в същия театър. В този период давал уроци и по танци. Аржентинското танго е любимият му танц. След това постепенно започнал да получава роли в сериали. В продължение на три години бил вокалист на Леван Сам.
Не е лесен мъж. „Инат съм."- признава. Зодия Телец. „Алхимикът" е книгата,
която е оказала най- голямо въздействие върху него. Шоколадът е голямата му слабост. Умира за Барселона . Никога не казва „никога". Вярва в любовта. Светът за него не е черно-бял, а шарен и многообразен. Любимият му цвят е зелено. Наследил е синият цвят на очите от баба си по бащина линия. Казва, че физически прилича на баща си. Мисли всеки миг за героя, чийто образ пресъздава на екрана. Обича да слуша музика, да обикаля с кола или велосипед. Занимава се с фотография. Винаги закусва. Не може без бяло сирене. Обича приключенията. Предпочита индивидуалните спортове, иска непременно да лети с кайтборд. Камерата и жените го обичат. Изглежда, че известността не го е главозамаяла.
Стига толкова сме говорили за работа. Стотици жени припадат по него, не мога да не го попитам нещо... За да го подготвя за темата, подхвърлям: „ Романтичен мъж ли сте?" „Да! Аз съм един много роматичен мъж." След този отговор изстрелвам въпроса, който ме човърка. „ С екранната си партньорка Бергюзар Корел много си подхождате, някъде четох, че имате връзка, вярно ли е?". Изведнъж става сериозен. „ Не, не е вярно. Няма подобно нещо. И аз чух тези клюки. С Бергюзар се работи много лесно, защото си обича работата. Приказките за това, че имаме връзка са слухове." Е, няма ли си приятелка? Усмихвайки се ми отговаря като дипломат: „ Само Господ си няма някой до себе си." Добре, поне да каже какви жени харесва. „ Трябва да е жизнерадостна, сърдечна и открита, искрена, неподправена." Какво се случва, когато е влюбен? „ Разцъфвам като цвете." Неговата първа любов? „ Беше в началното училище. По онова време човек не беше много свободен да изразява чувствата си . Даже не можеше да говори за това. Позволяваше му се само да въздиша по някого. На онази възраст сякаш започваш да откриваш списъла а живота" А на възрастта, на която е сега, какво се случва? „Отново стигаш до истини за смисъла на живота, всъщност любовта не е нещо, което можеш да осъзнаеш, проумееш." Мисли ли за брак? „Защо ne?"







Последна редакция: сб, 02 юли 2011, 19:27 от krasminikif

# 657
  • Мнения: 23 410
СЪС СЪДЕЙСТВИЕТО НА ФРЕШ ПО ИЗДИРВАНЕТО ЕТО  Р Е П О Р Т А Ж А



Олеее, само не ми казвайте, че сте го издирвали, ровейки се в старите теми.  Shocked ooooh!

# 658
  • София
  • Мнения: 1 017
ВАРНА,ВЧЕРА  СИ ГОВОРИХМЕ С ФРЕШ ТОЧНО ЗА ТОЗИ РЕПОРТАЖ И ТЯ МИ ГО ИЗПРАТИ ДА СИ ГО ИМАМ,ЗАЩОТО МОИТЕ ПАПКИ БЯХА ИЗТРИТИ ПРИ РЕМОНТА НА ЛАПТОПА МИ Sick И СЕГА ОТНОВО СИ СЪБИРАМ ВСИЧКО ИЗЧЕЗНАЛО Joy Joy Joy ТА ЗА ТОВА ТАКА БЪРЗО РЕАГИРАХ Joy Joy Joy
А ЗА НОВАТА СНИМЧИЦА НА  АЛИ  СИ Я КОПНАХ ОТ  ФЕЙСА Blush Blush Blush[/size][/size]

http://www.facebook.com/video/video.php?v=207111232643143&comments

Последна редакция: нд, 03 юли 2011, 10:09 от krasminikif

# 659
  • Мнения: 11 116
Това нещо ново ли е?

'Eş'eyli Projeler

‘Eşeyli Üreme’ hiç şüphesiz ortaokul ve lise yıllarında biyoloji dersine girmiş herkesin aşina olduğu bir kavram. Bu kavramın haberimizle bağlantısı ise, ünlü çiftlerin birlikte rol aldığı projelerin her geçen gün fazlalaşması... Son olarak ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak katılan Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel bizlere, “Eşleriyle birlikte rol alan oyuncular kimler?” sorusunu sordurdu. İşte dizilerde, filmlerde ya da reklamlarda birlikte rol alan çiftlerin ‘eş’eyli projeleri...

Bergüzar Korel & Halit Ergenç
İlk olarak Hırvatistan’da hizmet veren bir alışveriş merkezinin reklam filmi için kamera karşısına geçen çift, burada büyük bir ilgiyle karşılanmıştı.Dört gün boyunca Hırvatistan’da kalan çiftin bir dakika 10 saniye süren reklam filmi için, 300 bin Euro para aldığı konuşulmuştu. Ünlü çiftin yolları şimdi de ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde kesişti. Halit Ergenç’in ‘Beyaz Show’da eşini de dizide görmekten mutluluk duyacağını söylemesinden sonra Bergüzar Korel, Alvise Gritti’nin kız kardeşi Monica olarak diziye girdi.

Общи условия

Активация на акаунт