Либхер или Горение

  • 9 930
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 914
Ще купуваме хладилник с фризер. Поради наличното място трябва да е 55 см. Понеже сме двама, сме се спрели на височина 1,60 до 1,80.,като точният размер подлежеше на решение в последния момент, в зависимост от модела.След дълго четене в този и други форуми се бяхме спрели на Либхер. Отивайки в магазина, продавачът разбра, че сме се ограмотили Laughing и виждайки какво търсим, ни предложи като алтернатива Горение. А и Либхери имаше в магазина.Горението дори го нямаше в наличност,но може да се поръча. Обяснението му беше,че на Либхера изпарителят на фризерната част бил капсулован и при дефект-хвърляш целия хладилник. При Горението ни го показа-видим е.
Та пак сме в стартова позиция.Горението е малко по-скъп-около 70 лв.,но пък Либхерът е в промоция-не на цената,а на гаранционния срок-5 години, което си е предимство
Моля някой компетентен по въпроса да се включи.И още,ако на Горението това му е предимство, може да има и някакъв недостатък.

# 1
  • Мнения: 13 188
Вземи този с по-голяма гаранция. За пет години и да се счупи ще ти го сменят.
Ние сме с Либхер- безшумен е и си замразява идеално.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 845
Либхер

# 3
  • Мнения: X
Либхер не са ли много грозни? Толкова Либхер гледах, защото нали са прехвалени, но всички са като хладилник Мраз от вътре. Горение поне имат красив дизайн.

# 4
  • Мнения: 17 986
Либхер не са ли много грозни? Толкова Либхер гледах, защото нали са прехвалени, но всички са като хладилник Мраз от вътре. Горение поне имат красив дизайн.

И аз така мисля  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 714
Либхер, но само ако НЕ Е правен в България. Ние сме с такъв, но голям на 75 см и няма грешка.Иначе Горение.

# 6
  • Мнения: 17 986
Точно, и на мен ми се върти нещо, че Либхер и в Пловдив  правели  newsm78

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Доколкото съм чувала, Либхер са "мерцедеса" на хладилниците.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Либхер. От 8г. го имаме и работи на пушка...
Грозен бил  Whistling... да няма да се снимате с него  Thinking

# 9
  • Мнения: 15 379
Нашият е Горение. С два компресора - Данфос. Най-доброто уж.
Доволни сме, работи без никакви проблеми вече 8-ма година. Тих, икономичен.

# 10
  • Мнения: X
Те другите на първата година ли спират да работят? А и честно казано купувайки си хладилник не мисля, че е нужно да го ползвам цял живот. След 8-10 години има доста по-нови модели и сигурно ще ми се прииска да си взема някоя нова технология

# 11
  • Мнения: 5 914
Либхер не са ли много грозни? Толкова Либхер гледах, защото нали са прехвалени, но всички са като хладилник Мраз от вътре. Горение поне имат красив дизайн.

Все пак си купувам  хладилник,а не картина или рокля за бал.Да,дизайнът им не е добър,но за един хладилник това ми е на последно място в изискванията.

Точно, и на мен ми се върти нещо, че Либхер и в Пловдив  правели  newsm78

Да,в Пловдив ги СГЛОБЯВАТ, а не правят,но германецът щом си даде марката, си следи и за качеството. И въобще много от големите фирми си изнасят производствата. Какво беше учудването ми,когато разбрах,че най-големият завод на Форд е в Турция, а Хюлед Пакард въобще нямат производство в САЩ.Това малко спам.

Либхер. От 8г. го имаме и работи на пушка...
Грозен бил  Whistling... да няма да се снимате с него  Thinking
Шани,кой модел е? Или ако не помниш-какъв размер.

# 12
  • Мнения: 11 747
Ако става дума кой колко години е работил - имаме LG, което работи 12 години без никакъв проблем и дори е No Frost - аз вече не мога да си представя хладилник без тази система да ползвам.

Иначе родителите ми имат Горение, което трябва да е около 20 годишно и също без проблем и без ремонт си работи.

# 13
  • Мнения: X
То е ясно, че се купува хладилник, а не бална рокля, но в крайна сметка цялостната визия на кухнята също е важна. В крайна сметка както и рокля, така си избираме и мебелите и техниката, за да ни бъде уютно и домът ни да е подреден със стил. Един грозен хладилник определно може да загрози и най-перфектно направената кухня.

# 14
  • Мнения: 17 986
Не съм фен нито на  Мерцедес, нито на Либхер   Mr. Green. Приятелката ми има Либхер- ами скоро беше на ремонт, на около 5 г. е. Няма рафтове за бутилки, няма приставка за лед...абе чисто дърво си е. Ако беше за сметка на перфектно качество- ОК, но уви, не  Peace

Общи условия

Активация на акаунт