Детски модели слънчеви очила

  • 6 333
  • 13
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
******************************* рекламна публикация *******************************





Последна редакция: чт, 23 юни 2011, 14:36 от BG-Mamma™

# 1
  • Мнения: 138
Мнооого са готини. И ние имаме няколко чифта- дядо ни ги донесе от Дания, имат висока защита, но не са много красиви Confused "Ама наследството"  не ще да ги носи, бута ги, чеше се, мрънка, дива работа Laughing

# 2
  • Мнения: 650
но не са много красиви Confused

Явно и на детето не му харесват, затова не иска да ги носи  Wink
В практиката си забелязвам, че децата не харесат ли нещо и не им ли е удобно - няма шанс да се носи  ooooh!

# 3
  • Мнения: 3
На мен ми донесоха много симпатични очила от Париж от H&M - със сертификати и всичко, за 10 евро. Не виждам смисъл да купувам за 50-60 лв. очила, които така или иначе се изпускат и мятат на земята.

# 4
  • Мнения: 650
така или иначе се изпускат и мятат на земята.
Crazy Абсолютно вярно
Точно поради тази причина цените варират от 10 лв до 200 лв , така всеки родител има право на избор  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 814
Много са  сладурски детските модели. Heart Eyes

# 6
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз не знам как да накарам малкия ми син да носи слънчеви очила.
Живеем на място, където преобладава предимно топло и много слънчево време. Виждам доста от дечицата носят такива очила. Едвам успявям шапка да му сложа, а очилата веднага ги сваля и "чекне" да ги счупи. Може би, ако са с ластик за през главата...Или трябва да стане малко по-голям..

# 7
  • Мнения: 2
И аз не знам как да накарам малкия ми син да носи слънчеви очила.
Живеем на място, където преобладава предимно топло и много слънчево време. Виждам доста от дечицата носят такива очила. Едвам успявям шапка да му сложа, а очилата веднага ги сваля и "чекне" да ги счупи. Може би, ако са с ластик за през главата...Или трябва да стане малко по-голям..

MiaGia, извади няколко кратки статии за ползата и вредата от носенето / неносенето на очила, прикрепени със снимки и го накарай да мисли като пораснал човек. Покажи му различни модели очила и го остави да направи сам своя избор- така ще остане с впечатлението, че сам иска да има очила, а не, че мама и тати го карат! Аз така направих с моето момиче и всяка есен купуваме нови модели, а старите ги даваме на съседите и така. Simple Smile
Поздрави!

# 8
  • На острова
  • Мнения: 1 275
bgde.yana, благодаря за изчерпателния съвет!
Но той е на 1 година и 10 месеца и няма да разбере, надали статиите ще го заинтригуват.
Ще го имам предвид за след година, дотогава периодично ще го пробвам.

# 9
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Много сладки модели Simple Smile

# 10
  • Мнения: 5
Много харесвам кръглите модели на точиците прявят децата прекрасни и сладки особено момиченцата с по - светли косички .

# 11
  • Мнения: 1
скъпи, но много хубави Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1
Хубави са, но аз лично съм против слагането на очила на децата от малки.Така очите им ще се повредят, ще свикнат от малки да им е тъмно и слънцето ще ги дразни.

# 13
  • Мнения: 1 110
Моето дете носи слънчеви очила през лятото. Е разбира се не постоянно. Предполагам, че е свикнал да вижда мен с очила и затова ги възприе съвсем нормално. Относно моделите имаме Есприт, Чико и Рей Бан.

Общи условия

Активация на акаунт