Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 5

  • 37 555
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
# 616
  • Мнения: 4 381
Дозичка Юмер...за temenuzhena, да не ни ...забравя, нас и него...Еркан! hahaha hahaha hahaha

# 617
# 618
# 619
  • Мнения: 0
Анне, благодаря ти за прекрасната доза "Галип и Сабиха" , Юмер ще го изгледаме непременно, а и останалите филми с ЕП  bowuu Аз вече ви пожелавам лека нощ, че ... времето лети и неуспявам.... ku-ku  smokeuu  smokeuu wavey wavey wavey wavey wavey wavey wavey wavey wavey

# 620
  • Мнения: 36 787
Лека нощ и сладки сънища и от мен  newsm46 newsm46 newsm46

# 621
  • Мнения: 4 381
 Добро утро!    Hug Hug Hug



  
НОВАТА 6 ТЕМА ......ни очаква!    




P.S. Слагам я по-рано, защото може би ще закъснея, довечера.....изпишете старата тема, заповядайте в новата.......прекрасна е.....с любезното и неуморно, неотказно съдействие на МАМА-АN, благодарностите ми....немога да ги изразя с думи! bowuu bowuu bowuu
Хубава неделя, на всички!    bouquet  bouquet  bouquet

# 622
  • Мнения: 36 787
Добро утро в неделя newsm51 newsm51 newsm51 и добро настроение напук на лошото време  Peace Тази година май ще се разминем с лятото  Thinking Да започнем деня с едно кафе


и музика със спомени за Галип и Сабиха  Hug Hug Hug

# 623
  • Мнения: 4 381
...хубава ви почивка, аз съм...работна, днес! Бай, Мамче   Money Money Money...благодарско за кафето, но нямам време....да ти правим компания, спорен агрофитнес....ще ходиш ли, въпреки...лошото време? newsm78 newsm78 newsm78

# 624
  • Мнения: 36 787
...хубава ви почивка, аз съм...работна, днес! Бай, Мамче   Money Money Money...благодарско за кафето, но нямам време....да ти правим компания, спорен агрофитнес....ще ходиш ли, въпреки...лошото време? newsm78 newsm78 newsm78
Приятна работа скъпа.....Да ходих, но се върнах бързо бързо....Отново дъждовно. Не прилича на лято - сякаш е есен.....Така, че днес ще си правя фитнеса у дома.....в компанията на Галип и Сабиха и тяхната последна пролет или есен....и тяхната голяма любов.....понякога невъзможна, но истинска  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 625
  • Мнения: 36 787

И тя се чуди какво става с това време........

# 626
# 627
  • Мнения: 36 787
Кралице хубаво е, че си направила новата тема, ама много рано си я пуснала джанъм.....Тук ще има да пишем поне още два дни....Но нищо - да не се притесняваме........

# 628
  • Мнения: 36 787


Днес няма да готвим.....Пънар ще ни приготви обяда  Peace

# 629

Общи условия

Активация на акаунт