Съпруги на военнослужещи ІІІ

  • 95 579
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 35
Хайде да е честито и плащането на осигуровките.Скоро време като махнат и още някоя добавчица и заплатите ще стнат 300-400 лв.

# 721
  • Мнения: 2 697
Едва ли ще променят положението с осигуровките, най-много да вдигнат заплатите и оттам военните да си внасят осигуровки за тяхна сметка. Пълна тъпотия, както и всички други "реформи", които се предлагат - лишени от всякаква икономическа целесъобразност.

Но да не подхващам темата, че пак ще се разгорещим излишно Wink По-добре да си говорим за празниците Wink - на Бъдни вечер и Коледа ще сме с любимия при майка ми и баба ми в Плевен, да уважим и моята рода малко, че страдат от липса на внимание горките Blush На Нова Година традиционно ще празнуваме у роднините на възлюбения - те са голямо руско-българско семейство и по традиция се събираме на  НГ всички, сядаме на отрупаната трапеза 20+ човека, разменяме си дребни подаръци и започваме новата година с очакване на още по-хубави дни. Обичам много тази невероятна атмосфера на празниците, когато се събираме от 9 до 90-годишни (буквално) и се радваме на това, че сме заедно. Безценни мигове за мен и съм безкрайно щастлива, че попаднах в такова хубаво семейство. Дано съумеем да запазим хубавите традиции и в нашите семейства след време...

# 722
  • Мнения: 114
Повечето сме с малки деца.Спряхте ли се на подаръци за малчовците ,и какви?Ние на бъдни вечер сме в свекито.На коледа в майка ми.На Нова Година при нас е пълна лудница.Събираме се 5,6 семейства в апартамента.Децата са ни на една възраст и е "пълна лудница"винаги е много весело.Събота и неделя ще украсяваме елхата.А вторник ще посрещаме гости за Никулден.От сега правим поканите за децата,големи вълнения са при нас. Grinning

# 723
  • Мнения: 114
Ей,Шехина сега прочетох.Дядо ми бог да го прости също е от Украйна.По време на Сталин и втората световна война е изпратен в концлагер.От там бяга и идва в България.Какви истории разказваше за Сталин и случващото се там.Сега когато преди години започнаха да дават по Дискавъри,разбрахме че всичко е истина.Имаме роднини в почти цялият бивш СССР.За жалост се чуваме по скайп с на баща ми брат му и др.роднини.
Ей момичета,кой ще пусне новата тема?

Последна редакция: чт, 01 дек 2011, 22:32 от mama na niki

# 724
  • Мнения: 204
НОВА ТЕМА

Заповядайте в новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт