Depeche Mode

  • 106 646
  • 651
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е любимият ви студиен албум на Depeche Mode?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
  • София
  • Мнения: 71
Опс, сори, не съм забелязала. Blush

Мда, потвърдено е. И в някоя от книгите за Депеш го четох също. Обаче въпреки светлата коса и очи, Мартин си има някои негроидни черти. Казват, че бил одрал кожата на баща си. Crazy Самият Мартин не го знаел дълго време и мислел, че мъжът на майка му му е баща. Но когато приятелката на Мартин забременяла, майка му се уплашила, че може детето да се роди по-черничко, и му се обадила да го предупреди, за да не помисли, че приятелката му му изневерява. Laughing После Мартин се запознал с баща си, който не подозирал, че синът му е известен и като разбрал започнал да го врънка за пари. И така са прекъснали отново контакт. Малко като сапунен сериал е цялата история.

А ето ги трите деца на Мартин. Белички са, де. И доста приличат на него.

Голямото:


Средното:


Малкото:
http://www.fanpix.net/1779999/016638048/calo-leon-picture.html

# 16
  • Мнения: 322
Казват, че бил одрал кожата на баща си. Crazy

 Crazy

Много хубави деца има  Flutter Бих искала да видя и наследниците на Дейв  Flutter

# 17
  • Мнения: 95
Хоп и аз тук! Радвам се, че има такава тема и благодаря!

Тук са събрани едни от най-харесваните от мен песни!

# 18
  • Мнения: 322
Добре дошла   bouquet


Намерих много симпатична снимка на Дейв със сина му Джак:

# 19
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Едно от любимите ми парчета:

A Question Of Lust

Благодаря за темата!

# 20
  • Мнения: 322
Buba Mara, A Question of Lust много ми напомня за Somebody  Heart Eyes

Интересен факт около тази песен е, че Мартин е записал студийната версия чисто гол  Crazy


Още нещо любимо за начало на седмицата:

Martyr

# 21
# 22
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Благодаря за темата     bouquet  
Депеш е моя живот (меко казано) Heart Eyes
В анкетата гласувах за  Black Celebration , Music for the Masses, Songs of Faith and Devotion (в тази последователност). Иначе с групата се "запознах" през 1989 година  Crazy(май съм най-старата тук) с Black Celebration и така до наши дни - любов ли бе да я опишеш!

Няма да изреждам любими песни, за да не ме изгоните  Laughing Само един поздрав  Hug




Може следващата анкета да е на тема - Любим тур  Peace



 понякога си играя да си правя плакатчета с тях. това е едно такова нелепо творение Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 13:02 от lacunababe

# 23
  • Мнения: 322
Още една почитателка   bouquet

Можеш да изреждаш любими песни на воля, да постваш снимки, клипчета, плакати  Wink Както и да споделиш абсолютно всичко, което те вълнува около групата, никой никого няма да гони, и без това сме в камерен състав  Mr. Green

А колкото до турнетата - моето любимо със сигурност е Touring the Angel, защото тогава ги видях за пръв път (уви, засега единствен) на живо, беше незабравимо  Heart Eyes Гледала съм откъси от Devotional Tour, според Депеш най-трудното им турне, били са пред разпадане тогава  Confused

# 24
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Всъщност Devotional Tour е любимото ми турне  Heart Eyes
А за концерта им на родна земя мога да пиша докато съм жива Laughing Два пъти съм се чувствала така през живота си. Първия път, когато ми показаха какво съм родила и втория на този концерт. Имам си и т-шърт подарен от тях Heart Eyes Незабравимо!
Когато през 89-та се сблъсках с тях имах един приятел (вече не е между живите), който винаги казваше - Един ден ще ги видим и в България.
Много скептично се отнасях към тези му думи. Е, точно на този ден знаех, че и той "гледа" с мен. И само ми повтаря - Много си депеш!  Laughing
Каквото и да се каже за такава група е малко. Това е институция, начин на мислене и възприемане на света. Голяма патетика вкарах Laughing



Много любима песен. Точно на концерта в Бг разбрах колко съм остаряла, като я запяха.
Никой около мен не знаеше коя е тази песен Laughing Но пък така ме изненадаха и зарадваха с нея, че за миг закрих очи с ръце. Не можех да повярвам, че всичко това се случва.

# 25
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



от София, с много добро качество Peace

и бай Мартин, като дете  Laughing

http://www.depechemode.com.es/foro/womans-mode-and-family-mode-t486.html   за семействата

Последна редакция: ср, 06 юли 2011, 15:16 от lacunababe

# 26
  • Мнения: 322
Много скептично се отнасях към тези му думи. Е, точно на този ден знаех, че и той "гледа" с мен. И само ми повтаря - Много си депеш!  Laughing

lacunababe, трогна ме искрено  Hug


И с "патетичните" думи съм напълно съгласна  Peace 
Твоят "Photographic" момент от концерта в София за мен е изпълнението на "Home"  Flutter Не съм си и мечтала, че Мартин ще изпълни точно тази песен точно тази вечер Peace И "A Question of Time", Дейв гол до кръста се върти на сцената с микрофона, точно както съм го съзерцавала по разни записи... Безценно!  Heart Eyes


Да си призная, имам много специално отношение към другите фенове на Депеш - изпитвам силен и непреодолим пристъп на симпатия Crazy  Mr. Green Дори към една потребителка от форума, която иначе не харесвам  Crazy Откакто прочетох в нейно мнение, че слуша Депеш гледам на нея с други очи  Blush Фенщина ли е, двоен стандарт ли е, не знам...  Whistling

# 27
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Симпатиите са взаимни  Hug Днес г-н Гор ме е завладял  Crazy

# 28
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
  Laughing

# 29
  • Мнения: 322
Не бих го познала без надписа  Crazy  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт