Студентство и игра на ассоциации

  • 2 723
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
От сутрин до късен мрак бачкане и купон в едно.
Цигари по коридорите, разходки из зоопарка (със задачи), посещения из Централна гара и Филиповци.
Глад, мизерия, спане по аудитории.
Стачки на транспорта, скачане по кръстовища, студентски вълнения
Ходене по театрални постановки - къде задължително, къде от кеф.
Концерти - навън, вътре, демонстрации.
Бурен живот, незабравим
Инфлация, купони, опашки
Еееееееееех, студентски години.

А, да, припомни ми още нещо... Така бяхме понаправили главите на 10ти ноември, че пуснахме радиото, чухме новината за прословутата оставка на Тато и веднага го спряхме, защото решихме, че сме "мноооо" мотани  Blush..... На следващата сутрин, след добро количество кафе се чудехме, че било истина......
Митингите.... да и "Дракона" на Марк Захаров (с любимия Олег Янковски!)
Прилоша ми на опашка за сирене... Собственикът на отстещната сладкарница (знаменити торти с истинска сметана!) ме принуди, заедна с двойното кафе, да излапам и едно огромно парче торта.... (пари не поиска...)

и... Ламбада!

BTW: Gotcha! Wink

# 16
  • Мнения: 5 183
Свалки, гаджета
Безцелни разходки в Морската градина /Бургас/ между лекциите
Кино
Купони
Сбирки с цел решаване на зада4и, които завършват като запои
Студентската дискотека в сградата на Университета
Изпити
Групови проекти, ролеви игри, бизнес-планове
За4оти
Заверки
Флиртове
Мноооооооооооого кафе, цигари
8ми декември се празнува поне 3 дни:)
Приятели, колеги
Напрежение, удовлетворение
Поправки
Сесии ...

# 17
# 18
  • Мнения: 5 183
Лелеееее.....как можах да пропусна   ooooh! Blush Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 13:43 от Maika

# 19
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
купони, траещи до сутринта и след това като неспали сомнамбули на лекции
иzпити, стрес
реферати пред колеги в огромната аула
групови работи с отнесени француzи
мнооого алкохол, охладен в пълна с лед вана
спонтанни купони в малки стаи в общежитията или по коридорите
скандали със съседите zаради шума
дискотеки
работа
беzгрижен живот
приятели
...

# 20
  • Мнения: 4 212

хехе, на квадрат  Whistling

Розе, още ще си кажеш ти за ваната с лед. Laughing Sunglasses Whistling

# 21
  • Мнения: 254
Абе то май си си е направо на N-ta stepen ... Simple Smile)

О как можах да забравя студентското футболно лято 1994. Леле каква еуфория беше. Нямаше некупен вестник, нямаше нощ, която нашите и потенциалните ти противници да играят а ние да учиме, а си беше баш време сесийно. Добре, че моята група винаги си вземахме трудните изпити в началото, че последните да можем от обща култура да ги докарваме... Молехме се професорите да са футболни запалянковци и нашите да са били, че да изкараме по-лесно и без стрес изпитите;))

Майче, оф мани мани мани .... с тези заверки.... при нас във ВИАС заверка да вземеш беше по-трудно от изпит:( що висене пред кабинетите на професорите за заверки... направо кафене трябваше да се открие на етажите на некой вманиачени дебели беловласи професори...Simple Smile)

Хей поляхте ли?!? Аз снощи само с моята приятелка но голямо куфеене му ударихме:)) Взехме си и дозата смях и дозата Вино. Тази вечер (очакват се кам 500 младежи и аз сред тях се бройкам все още...)  и утре (кам 100 човека парти)  вечер продължавам със щури купони. После пак ще ми трябва цяла вечер да релаксирам.

Оф едно страхотно вино искам да Ви препоръчам, ама ще отворя направо нова тема:)) за вината:))

# 22
  • Мнения: 500
блаженни  години,  рокендрола беше млад.....
университета, студени аули, още по-студена морга- учене като ненормални и миризма на формалин,
барчета и вряло кафе, изпити, четене, псуване на всички професори, куууупони в несвяст, гаджета- от съседния факултет( че тези от нашия все не ставаха) и пак събирачки, свалки, дискотеки, рок-кръчми,
изпити, поправки...сесийно време- тъкмо удобен момент да се влюбиш и ново гадже
театър, опера - и ние сме хора!

Общи условия

Активация на акаунт