Бременност и ниско кръвно налягане

  • 8 420
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Дано и в последващите нощи да можеш да се наспиваш Praynig .Гадно е да не можеш да си хапваш сладичко като лично на мен толкова много ми липсваха плодовете. Сега си мисля , че съм била прекалено стриктна с тая диета и съжалявам , че поне от време на време не си хапвах плодове . Това е главно защото моите показатели бяха много високи и ме плашеха с много голямо бебе а тя се роди 3.100 гр .

# 16
  • Мнения: 27 524
Аз бях в същото положение, но бебето си беше голямо, роди се 3600, 3 седмици по-рано, ако го бях носила до термин, със сигурност щеше да е над 4кг  Crazy От плодовете не ми даваха банани и грозде, другите си бяха ок  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 39 758
vkas, пуснете си изследвания, за да видите как са кръвните показатели, захар.
При първата си бременност в началото бях с ниско кръвно. Не съм имала описаните симптоми. Безсънието е може би нормално за бременността.

# 18
  • Мнения: 234
Кръвните ми изследвания са ОКИ - хемоглобина ми е 124 - мисля добра стойност за бременна жена. Захарта вече споделих, че следя редовно с кръвно-захарни профили.

# 19
  • Мнения: 181
Моето кръвно е доста ниско.Беше паднало до 80/50 SadИзписаха ми Вивотон.Забраниха ми да излизам в горещото време.Трябва да пия повече вода,айрянчета и да хапвам шоколад.Най-вече,да не се натоварвам много.Вече съм доста по-добре и кръвното ми почти се нормализира. Peace

Общи условия

Активация на акаунт