лекарката каза Samento....

  • 13 960
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 63
здравейте
много се заредвах като видях темата за саментото
искам да споделя нещо от личен опит - преди 3 години давах на баба си саменто, тя почти умираше изправих я на крака след неповече от 5-6дни,след което живя около 2 години, след като диагнозата беше рак с много метастази
но за съжаление на децата ми не успях да помогна и двете боледуват често или по-точно винаги са хремави и със сополи- купих саменто на капки и давах по 3 капки на три приема ефект нулев
моля, ви насочете ме за точната доза на прием, може би в това е бил проблема
само да уточна едното е 6 годишно, другото 1 год. и 1 месец
а възможно ли е да съм попаднала на фалшиво саменто тъй като не е купено от магазините на лечител , тъй като съм в провинцията
чакам вашите съвети у казания

# 16
  • Мнения: 3 927
. т.е. не са като осцилококцинума! На моят котешки нокът така пише, а е и логично!

Направих сравнение с приема на саментото на Лечител и осцилококцинума при начални симптоми на настинка. Това беше миналата година, таз все още съм задрва, да чукам на дърво Simple Smile
Приемах го така:
2-3 дни по 3 х на ден на 1 капсула;
следващите 2-3 дни по 2 х на ден по 1 капсула;
после още 2-3 дни по 1 капсула. Всичко това с чай ройбос, който си пия нон-стоп........

Осцилококцинумът също може да се дава по подобни схеми, освен при зимната профилактика.

# 17
  • Мнения: 218
Здравейте на всички! За пръв път пиша тук и имам какво да кажа по тематал Давам Саменто от 4 месеца на сина ми по препоръка на лекар. За профилактика по 1 капсула 120мг. през ден. Скоро направи някаква хремичка ... от зъби май и при това положение давах 3 дни по 1, три дни през ден и след като се оправи сега давам през 2 дни по 1 капсула. Освен Саменто обаче 10 дни в бесеца давам поливитаминен препарат и му сложих и противогрипна ваксина.
Дано да съм полезна.   bouquet

# 18
  • Мнения: 863
и аз също искам да се включа в темата за Саменто.Взимам го от години като правя почивки от един месец и след това пак.Като имуностимулатор и като лекарство съм го взимала заедно с чай РойБос.Много съм доволна.От грип не съм боледувала сериозно от доста време.Миналата година се наложи да го давам и на децата защото синът ми започна  да боледува през зимата от градината непрекъснато влачеше нещо.И да ви кажа не очаквах такъв светкавичен ефект при децата.Пресече ги веднага #CrazyМоже би защото са с по-необременени откъм лекарства организми...Взимаха от разтвора по 5 капки профилактично на ден около 10 дни
Твърдо съм за този продукт Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 724
Взимаха от разтвора по 5 капки профилактично на ден около 10 дни
Твърдо съм за този продукт Peace

Не се ли взима за деца профилактично по 3 капки?

# 20
  • Мнения: 81
добре,май всичко разбрах,само че по нашия район ,няма нито капки нито капсули/ст.загора/отговорите от аптекарките-ми то много скъпо,Нямаме.Та откаде да си купя,някой от СтЗагора ако знае да свирка..

# 21
  • Мнения: 81
добре,май всичко разбрах,само че по нашия район ,няма нито капки нито капсули/ст.загора/отговорите от аптекарките-ми то много скъпо,Нямаме.Та откаде да си купя,някой от СтЗагора ако знае да свирка..

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ст.загора/....,Нямаме.Та откаде да си купя,някой от СтЗагора ако знае да свирка..
"Цар Симеон Велики" 134

# 23
  • Мнения: 81
Благодаря!

# 24
  • в стаята
  • Мнения: 469
Vav vestnik le4itel ima talon4eta za namalenie

Общи условия

Активация на акаунт