ЮЛИ 2007 !!!

  • 26 351
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 384
Ще им взема и суичери да излизат навън,че вътре незнам какво ще стане като се съберат толкова дечурлига.

# 31
  • sf
  • Мнения: 10 142
Вземи, но по-кофти е ,че има локви по терасата. Много ме е яд на времето, пфуууууууууууууууу

# 32
  • Мнения: 984
Ха, чудя се защо от 2 дни никой не е писал, а то ... нова тема  Grinning
ЧРД на Виктор. Весело изкарване на партито и щастливо лято.
Ива - стига си говорила така за децата! Не са чак такива зверове!  Crossing Arms
uva ако искаш мажи със смес от кокосово и лавандулово масло. Послезно е за кожата и гони гадинките. Има и нисък uv фактор. Това е за предпазване от ухапване... не за заличаване на белези
Ками весело изкарване на вас и дано е хубаво времето  Hug
Другоо.. днес малкото става на 1 месец  newsm38 Много бързо мина този месец Heart Eyes
Имаше и още, но не помня.. после пак

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ками, поне през деня е топло, аз се разхождам по рокли с гол гръб и ми е добре. Вечер и сутрин е за връхна дрешка. Времето реално от вчера е смотано, ветровито, морето е с едни гадни вълни, ама край нашия басейн става. Wink за съжаление нямам време да си подам носа навън  ooooh! мрън
ох починах и почвам пак да смятам, че ще изпия бирата, а не трябва  Sick
Весело изкарване на купона на Вико.

# 34
  • USA
  • Мнения: 559
Вики, да ти е жив и здрав рожденика и много да ви радва!  Hug Приятно прекарване на празника!   bouquet

Шуши, не е лесна твоята Simple Smile. Тук последните седмици времето е разкошно и като излезна на обяд изобщо не ми се връща на работа. Преставям си на теб какво ти е да гледаш другите как си почиват, докато си на работа. Simple Smile Браво на твоя юнак, че се е класирал за френската. Дано да успее да влезе където си е намислил, но аз лично бих била много доволна и от френската. То на тези училища хубавото им е не толкова самите езици, които се учат, колкото по-интелигентната среда в училището.

Майче, честита първа месечинка на малкото ти слънчице! Тази смес от масла помага ли за кърлежи? Много ме плашат кърлежите в България. 

# 35
  • София
  • Мнения: 254
Честит рожден ден на Вико! Да бъде и здрав и щастлив! Да изкарате весело остатъка от празника!!!

Ние като ходихме на РИо (3Д) мина добре, на Кая й беше първо кино и добре й понесе, успя да свикне с шума, макар че в началото я подразни.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 414
Рождения ден беше жесток,всички сме много доволни.Вико благдаря и на Дидо специално
БУБЕ сериала вече е качен в "гледай сериали" почвам да гледам

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 22:39 от Ива&СиЕ

# 37
  • Мнения: 1 098
Иве, точно това сега съм се приготвила да правя. Рожденият ден беше супер. Мъжът ми е предоволен

# 38
  • Мнения: 384
Добро утро!
Рождения ден беше страхотен!!!Вики,благодаря за поканата и благодаря за голямото парче торта,леле огромна беше тая торта и вкусна,трябва да ми кажеш подробности за тази фирма.Благодаря на Дидо за гостоприемството също и как занимаваше децата!Все едно всеки ден са били заедно,играха си и се веселиха.Едвам си тръгнахме ,прибрахме се 10 без нещо,толков ане сме изкарвали досега на детско парти.А Никола вика ''това е най-хубавата покана за парти която съм получавал'',а на баща си разправя,колко много играчки има при вас,ама верно всичко по неговия вкус,и бакугани и скейтове и пушки и динозаври,разноглед стана,по-хубаво е от детски кът.Дано и вие и Вико да сте доволни!Събрахме се тук от мамите-аз,Вики,Мими,Бубето,Ивето и Танчето с Ади дойдоха.
Днес има ли рожденици,свиркайте?

# 39
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДОбро утро
Вики честит рожден ден на Виктор, да е жив и здрав и много щастлив   bouquet сори че е малко на патерица, но нещо време хич не ми остава Wink

Днес Честито на именниците на Мими - Пепи да е много щастлив и да расте здравичък и на Кирова на голямото момче  - живи и здрави всички!  Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 3 414
Честит ИМЕН ДЕН на всички празнуващи  bouquet
Бубе а моя доктор психар се е преместил до нас Joy Joy дали не е знак да ида пак Mr. Green
Яна а мъж ми каза че само Д се крие Laughing Иначе нямаше възможност да се заговорят с Вили за формула,а с Дидо само и обсъждат планини и полянки.

# 41
  • sf
  • Мнения: 10 142
ДУ
Радвам се, че ви е харесало, язък, че времето беше кофти. Вико е много доволен.
Сега ще пусна снимки.
Ние снощи откарахме до 23:30, едва станах сутринта, трябва да ходя на работа, ама отлагам  Rolling Eyes Д. отиде да си разнесе неговото, а аз още блея .

https://picasaweb.google.com/donsyy/2011?authkey=Gv1sRgCOW716-rj … 23521839684841010

# 42
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна а Ради каза че си е намерил приятелка-Надина Laughing Laughing
И нарочно не казах но от всички ще е забележимо -пълна промяна в майка Зайка Heart Eyes
мъжа ми каза че въобще не я е познал Mr. Green
Вико ами ще го повторим заради времето Joy

# 43
  • Мнения: 43
 Почерпете се за здравето на Пепи  Grinning Благодаря за пожеланията Hug
Много сте готини на партито.
Кирова, честит имен ден на голямото ти момче. Да е здрав и силен като името си  Hug

# 44
  • Мнения: 384
Вики уловила си важните моменти,хихи Дидо как ми гледа снимките на крака.Сега поуспокои ли се като видя че има много по-зле.Кажи позле з атортата,има ли линк фирмата или поне как се казваше.
Иве,не че се крие а просто той предпочита да ходи на мероприятия без нас,но снощи ми звъня и като се прибрахме каза че сме му липсвали.Добре е настроен към всички тук в темата,незнам защо не се вдигне и не присъства някой път да се запознае с мъжете и с всички,дано им аповод някой път и стане.А за формулата и аз исках да си говоря с мъжът ти,ама не остана кога.
Леле Кати  на Мими какво е диваче,скри ми шапката само със Зейна мога да я сравнява по лудост.Пада тича,скача,удря се,става и пак наново и с  момчетата наравно и мечове размахва,опасна опасна!И Вико и той не й отстъпва де хихи!Мими,много е свалила браво за това!Тя Надина много харесва Ради и Ники,много са й забавни и верно са скици!С Роки добре се занимаваха,а ще трябва пак да се виждаме задължително!А Бубето каква мацка е,слаба е както преди да роди,все едно не е раждала две деца!Дели много красив и спокоен беше!
Честито на именниците днес!   bouquet
Честито на малкия сладък Пепи!Здрав и силен!  Hug

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 09:56 от I.a.n.a

Общи условия

Активация на акаунт