Юли месец хич не е далеч, в очакване сме на нашия бебевалеж!

  • 27 794
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 178
Честити бебчета на Кристи, Таничка и Yuliana_! Да са ви живи и здрави сладурите и много много да ви радват!  newsm51

Танче, Ели   bouquet за свежото оформление и готиното заглавие  Hug

Чакаме нови бебчета днес  Blush
Някоя мама влизаше в болницата днес, но коя newsm78 забравих.

Джен баткото и Мишко са много сладки  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 08:05 от besyto

# 61
  • Мнения: 6
ИЛИАНА-БЕБО  Hug радвам се ,че пишеш и малкия Мишо е добре. Хубаво е,че се храни... защо ще ви местят в 1ва градска? По въпроса за кърмата съм съвършено некомпетентна,обаче 2 поста преди твоя от ЛЛЛ  много ще ти помогнат,само ги попитай  Peace Маркирай текста в зелено и чакай отговор... Успех мила   bouquet

# 62
  • София
  • Мнения: 515
Дарато,мерси за кафенцето  bouquet
Джен,стискам палци да не се стигне до АБ Hug дано нещата с пъпчето се оправят по-скоро и ти за си спокойна Hug
Илианабебо Hug
Аз пък вчера изпратих малката при майка ми малко,все още не се знае до кога,може и до раждането да стои при нея,зависи до кога ще си е тук Wink Стана ми много мъчно вчера.Уж не я пращам за първи път,ама предполагам че е нещо от хормоните. Rolling Eyes
Снощи с мъжа ми си направихме много хубава 1часова разходка в квартала,днес отново мисля да го направим Laughing
Чакаме днес да видим кое бебче ще се появи,стиснати палчета на всички на които днес им предстои радостното събитие Hug

# 63
  • Мнения: 13
Добро утро!

Аз съм много зле тази сутрин. Цяла нощ съм ставала през 3 минути до тоалетна  Crazy Спи ми се много. А коремът ме боля зверски, но не бяха родилни кнтракции. Сега пия кафе и бера душа, ама май цял ден ще спя.

Илиянабебо, консултирай се с лекар за кърмата. На мен след второто/мъртво/ раждане ми бяха изписали Бромокриптин, но не помня в каква дозировка. Иначе едновремешните пристягания на гърдите нещо ми звучат като осоляването на бебето да не миришело на пот  Crazy Crazy Crazy

# 64
  • Мнения: 573
Добро утро, бъдещи и настоящи мами!!!
Джен, коя тема е за вече родилите мами? Че търсих, търсих, ама...или съм проста или е твърде рано да си размърдам сивото вещество...
Дарато, благодаря за кафенцето!
Аз май нощес усетих контракции. Заболя ме корема, същото като менструалните болки, и си викам-нощниците-в гардероба, мехлите-в коридора, тоал. принадлежности-в шкафа...И така...Ама не искам още да редя багажа, така или иначе всичко е приготвено, само трябва да се сложи в сака...

# 65
  • Мнения: 303
Добро утро момичета!
Времето днес е прохладничко, чак се чудя сега какво да обличам за работа да му се и не види! Тъпото е, че трябва да съм с нещо дето хем е дълго, хем не е разголено - щото в съда искат пола до глезена и покрити рамене! Пък вече мозъка ми се изпържи да се чудя как да се обличам!
Снощи се присетих да питам какво ще рече зряла плацента, та приятелката ми АГ ми каза, ми честито признак е принцип на скорошно раждане! Опулих едни очи и се метнах да чистя детската с мама, която беше повикана по спешност. Днес мисля окончателно да приключа с моя багаж за болницата и да си довърша някои неща, че аз планирам бебо да се роди на 21.07, но той какво планира не е ясно! Та се мятаме всички в къщи да перем дрешките и да гладим, че... знае ли човек!
От днес съм в 9 м.  newsm68 newsm68 newsm68, надявам се да няма скоро изненади!

Джен, мила дано с Мишко всичко е наред и да ви се размине АБ, но ако се налага - дано пък бързо се оправи!


Честити бебечета на родилите мами! Да са живи и здрави, да си хапват и да спинкат сладко!

# 66
  • София
  • Мнения: 515
Кратунка,честит ти 9ти месец Hug и на всички които са с теб на тази дата Hug

# 67
  • Мнения: 1 449
Честито на новоизлюпените бебоци и техните мами Кристи, Таничка и Юлиана!
Джен, много неприятно това с пъпчето, дано не стигнете поне до АБ! Хубаво е, че сте си заедно с децата!
 На мен ми липсват моите - нали сме си ги ''поделили" и от три седмици съм само с най-малкия. Но пък си почивам, че като е сам ми е много добричък и послушен! А малкото чудо, което още не съм видяла, набра такава мощ вече, че като ритне имам чувството, че има земетресение. Отделно ми ''остърга'' буквално вътрешностите  Mr. Green Та не ми се вярва да е дребосък, както прогнозират...
  Мъжът ми е с бъбречни кризи от няколко дни, дано не се наложи болнично лечение. Той тази ми бременност, горкият, е солидарен с мен - де що имах болежки не го подминаха и него  Mr. Green
 Раккаус, честита ти дата!
Наталче, тъкмо малко си почини и събери сили!  Hug
Илианабебо, не е ли по-добре да поддържаш лактацията, за да имаш шанс да се кърмите?

# 68
  • Мнения: 277
Румка спиш още мила, имам предвид че в нашата си темичка не пишат вече родилите мами, асом аз се отчитам ежедневно, та като се обебите всички и ако и вие спрете да пишете, няма да имаме темичка вече  hahaha

Ниа
дано се оправи мъжът ти, че това бъбречни криза каква е болка  ooooh!, аз след пъровто раждане за 6 мецеса направих 11 и накрая се оперирах. А за ритането и големината на бебето и моето риташе здраво, а пък се роди 2 700 кг  Grinning

Илианабебо обърни се към ЛЛЛ консултант, но защо мила искаш да си спреш кърмата, тя е много важна за товето човече, дори и в балки количества. Цеди и замразявай или просто подържай лактацията докато си дойде при вас.

СмаилС завидях ти за масажа, подсети ме че мога да звънна на моята масажистка и да я извикам да ми направи едно масаж Grinning

Кратунка честит ти 9-ти месец и зряла плацента, дано си дочакаш датата 21.07  Hug

# 69
  • Мнения: 180
Добро утро и хубав ден Grinning
Дано се напълни темата само с положителни емоции!
Джен, дано се оправи пъпчето без АБ.
За кърменето съм леко стресната. Искам, а не знам дали ще се справя. Въоражила съм се с телефони на консултанти, да помагат от болницата още. Като чета, на акушерките не може да се разчита. Миналия петък като бях в Майчин дом ме пратиха за ЕКГ. Жената, която ми го прави е консултант в Асоциация в подкрепа на кърменето. Доста си поговорихме по въпроса, та ако се наложи ще я търся Embarassed

# 70
  • Мнения: 15
ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ С БЕБЧЕТА И ОТ МЕН!
  bouquet newsm51
Нямам търпение вече да родя.Вчера док ми спря всичко и вече чакаме... дано не се бавим много ,че вече е трудно!

# 71
  • София
  • Мнения: 1 124
Джен, благодаря ти за отговора. Аз все още съм през ден на Фракси 0.3 да видим дали ще ми го променят или спрат.

Илианабебо, радвам се че малък Мишо е добре  Hug

Момичета, няма ли като се имаме бебчета всички да си имаме тема например "Родени юли 2011" в подфорума за децата?

Аз днес съм значително по-добре, явно хомеопатичните лекарства си вършат добре работата  Grinning

Хубав и слънчев ден на всички!

# 72
  • Мнения: 31
Айде и аз в новата ни темичка - чудесна както винаги. Ели, Танче, благодарим! Дано се пълни само с щъркелови новини.

Честита рожба на мама Кристи! Да е жива и здрава малката Никол!

Джен, дано ви се размине антибиотика, стискам палци  fingerscrossed

Илианка, радвам се, че сте добре. Жалко за кърмата наистина, но какво да се прави... Важното е бебо да е здравичък.

Аз снощи имах фалшива тревога  Mr. Green Mr. Green Имах си леки контракцийки, болки в корема, викам айдее, ама тази сутрин нищо.  ooooh! Иска ми се още малко да поизчака бебка, да ми мине утре държавният изпит, пък после да се ражда когато пожелае  Grinning Grinning Grinning

Пожелавам хубав ден на всички, чакаме днес нови бебчета

# 73
  • Варна
  • Мнения: 57
Кратунка незнам дали помниш миналата седмица когато ти казах че моя доки ми каза че плацентата ми е горе и имам време, аз доколкото съм запозната като почва да зрее пада надоло и това е признак за скорошно раждане, поне така си мисля аз  newsm78
А на мен сега ми приготвят вкусотийки за закуска, но няма да казвам какви, че да не ви се доядат, нали мама е тук и ме глези, така да си я обичам мойта мила мама  Hug Hug

# 74
  • Мнения: 3 794
Добро утро  wavey

И аз съм вече в 9ти месец  Party Привършвам си закуската тъкмо и днес май няма да излизам никъде  Blush

Ще ви наглеждам през деня   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт