Какво ви е мнението за Ламинираният паркет

  • 13 132
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Аз от няколко години имам ламинат и съм доволна. Нямам никакви проблеми, а и лесно се поддържа.
    С какъв парцал го поддържаш?

# 31
  • Мнения: 4
Преди бях 6 год с ламиниран паркет. Никакви проблеми, горене на забравена цигара, наводняване, куче бебе и тн....

Сега 8 год по-късно пак съм с ламиниран паркет. И не съжалявам.
Има по-голям цветови избор Simple Smile

# 32
  • Мнения: X
И аз съм с ламинат навсякъде, но никак не ми е уютно, пластмасово ми е...В другото ми жилище сме с теракот и белгийски мокет. Може и да ми се смеете, но аз си го харесвам мокета, създава уют някак си. Е,проблемът е, че трудно се чисти...Да използвам темата, и да ви питам, някой знае ли как да изчистя залепнало секундно лепило върху ламината? Не е много, капнало е случайно, но с нищо не успях да го почистя.

# 33
  • Мнения: 5 979
Освен с твърд остър предмет, ако се нарани много може да се китоса и маскира някак си.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 329
И аз съм супердоволна от ламината.
Избрах такъв, който невероятно прилича на истинско дюшеме. Даже дървесните му шарки са такива, че имат триизмерен ефект  Laughing
Въобще не бие на пластмаса и стои много ефектно!

Да чукна на дърво, дано толкова да съм доволна и от качеството му - в антре и кухня е .....

# 35
  • Мнения: 0
Открих една статия за ламиниран паркет с фуги, която може да хвърли малко светлина върху въпроса
http://parketensviat.com/blog/?p=153

# 36
  • Мнения: 31
В спалнята и хола съм с паркет, мъж ми настоява да из циклим  и лакираме но аз настоявам да се маха и да се слага ламинат, така че ще ви следя с интерес за да взема правел но решение 

# 37
  • Варна
  • Мнения: 773
И аз съм с ламинат навсякъде, но никак не ми е уютно, пластмасово ми е...В другото ми жилище сме с теракот и белгийски мокет. Може и да ми се смеете, но аз си го харесвам мокета, създава уют някак си. Е,проблемът е, че трудно се чисти...Да използвам темата, и да ви питам, някой знае ли как да изчистя залепнало секундно лепило върху ламината? Не е много, капнало е случайно, но с нищо не успях да го почистя.
Е, ако е някакъв тъп и евтин ламината , няма как да не ти е пластмасово.

# 38
  • София
  • Мнения: 313
И ние сложихме ламинат навсякъде. Не е с фуги, но стои много добре и не изглежда пластмасов изобщо.
Искам да попитам тези, които имат по-отдавна с какво най-щадящо и ефикасно се почиства. Досега съм свикнала всеки ден да мия с моп, но за ламината май тази влага няма да е добре. Моля, споделете вашия опит   bouquet

# 39
  • Мнения: 215
ЗДравейте на всички, проявявам голям интерес към паркет реден по диагонал на помещението. Виждала съм преди няколко години в  къщата на "big brother" (не помня кой сезон) нареден така паркет и ми хареса много. Иска ми се обаче да видя още сники на реални интериори. Също ми хареса реденето с фуга. Хайде, покажете снимки ...  newsm10

# 40
  • Мнения: 1 174
И аз съм с ламинат навсякъде, но никак не ми е уютно, пластмасово ми е...В другото ми жилище сме с теракот и белгийски мокет. Може и да ми се смеете, но аз си го харесвам мокета, създава уют някак си. Е,проблемът е, че трудно се чисти...Да използвам темата, и да ви питам, някой знае ли как да изчистя залепнало секундно лепило върху ламината? Не е много, капнало е случайно, но с нищо не успях да го почистя.
Е, ако е някакъв тъп и евтин ламината , няма как да не ти е пластмасово.

И най - скъпия ламинат  е от пластмаса  ooooh!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 17 967
И аз съм с ламинат навсякъде, но никак не ми е уютно, пластмасово ми е...В другото ми жилище сме с теракот и белгийски мокет. Може и да ми се смеете, но аз си го харесвам мокета, създава уют някак си. Е,проблемът е, че трудно се чисти...Да използвам темата, и да ви питам, някой знае ли как да изчистя залепнало секундно лепило върху ламината? Не е много, капнало е случайно, но с нищо не успях да го почистя.
Е, ако е някакъв тъп и евтин ламината , няма как да не ти е пластмасово.

И най - скъпия ламинат  е от пластмаса  ooooh!

Не е от пластмаса, но ефекта е същия. Mr. Green

# 42
  • Мнения: 1 312
Какво значи евтин?
За скъп не питам, понеже има такива, които задминават естествения паркет по цена.
Интересно ми е, понеже около 80 % май се въртят в диапазона 16-20 лева, но пък има и по 9-10 лв.
И какво точно значеше ако е 31 клас?
Нещо в покритието ли беше разликата?

# 43
  • Мнения: 76
Нашия паркет до мивката се поду. Няма теч или нещо подобно. Струваше около 26 лв. на Tarkett  Sad След това подуване съм навита да го сменя с истински паркет.

# 44
  • Мнения: 47
 А можете ли да кажете кои марки паркет са по-качествени?

Общи условия

Активация на акаунт