Лято е и слънце грее, а ФЕВРУАРЧЕТО с глас се смее. - 14

  • 20 835
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 60
Само да ви кажа Лека нощ

# 46
  • Мнения: 727
и ние да се впишем в редиците Simple Smile
ТОни честито Християнче Hug
Теди-добре дошла  bowuu

За всички с повод днес   bouquet Hug Heart Eyes


Чета Еспиноза и се разпознавам  Tired Crazy...луднах с това мое чаве...сякаш досега съм нямала бебе 4месеца...е вече си прояви инатлъка... ooooh!

Глутен - може и с ЕЛДА да се включи Peace

# 47
  • Мнения: 26
Мария,нашите часове са горе-долу така: 8.00,11.00,14.00,17.00(17.30),20.00(20.30)

# 48
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Ние се храним в 7, 10, 14, 17, 20-21ч. но понякога има 6-то, ско последното дойде към18ч. (ако се е събудил в 6 сутринта и става -6, 9, 12, 15, 18 и 21)

И Мони нещо не мога да го позная,  може зъбки да са Tired Днес го носих в морската градина и тиках количка, че не иска да стои в нея ooooh!

# 49
  • Мнения: 727
Ние се храним в 7, 10, 14, 17, 20-21ч. но понякога има 6-то, ско последното дойде към18ч. (ако се е събудил в 6 сутринта и става -6, 9, 12, 15, 18 и 21)

И Мони нещо не мога да го позная,  може зъбки да са Tired Днес го носих в морската градина и тиках количка, че не иска да стои в нея ooooh!


ммм да и ние така...рев-дране на котки...дано са зъби(обяснимо е) а за храненето сме като вас с 6те яденета Crazy

# 50
  • София
  • Мнения: 1 105
Юху, добър вечер и от мен!
Четейки това, което пишете за захранването си мисля, че може би не му понася особено на моето дете. От няколко дни е голяма драма човека спи много неспокойно. Обяснение аз лично нямам, НО днес ми направи впечатление едно нещо. Имах работа и бяхме навън, а и той не спа цяла нощ, та на обяд не смогнах да му дам пюренцето. Сега е заспал към 21 часа и все още не се е будил. Незнам, мисля си (може и да бъркам) че го боли стомахчето или по някакъв начин нещо не му е добре. Последните дни наистина беше изключително неспокоен, зъби на хоризонта няма, поне видимо! Възможно ли е да му създава някакъв дискомфорт и какво да правя оттук нататък? И дума не става да се допитам до док, защото захраних на своя глава, тя каза след 5 месеца да се случва  тая работа:blush:.
И друго, кажете моля ви мамите бивши пушачки имате ли желание да пушите и как го подтискате? Аз тия дни направо се побърквам...даже сега изпуших една цигара докато мъжа ми се къпеше, че той н еми дава. Чивствам се като едно време - крия се за една цигарка. Не ми се случва често, но тия дни е неудържима ситуацията. А не искам да пуша, всички около мен ги спират, а аз тепърва да пафкам...тъпо е!
anilevI , еспиноза, The_Driver , както и по-нагоре написах и моето бебе напоследък все едно не е същото. От едно усмихнато и щастливо бебе напослеъдък си имам един постоянен кисел у дома...ама то може и аз да съм виновна за това с това захранване!
За храненето - ние сме по схемата на Стани.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 74
Кога стигнахте до четвърта страница  Hug

# 52
  • Мнения: 426
Мими М, много хубаво си го написала  Hug аз пък  не се засягам на вас за нищооо  Flutter За това пък пак ме оплюха в съседния форум що съм го захранила  Crossing Arms е ако можех да си кърмя детето до 3 годишна възраст  Crazy
Все деца излизат все пак-пък кой какво дава си е негова работа  Whistling
Аз съм родена в 8 месец,  пък съм захранена на 2 месеца със сокчета от морков-алергии хранителни нямам  bowuu
Важното е детето да е добре, да не  hahaha бях написала обратното го тъпчем и да му се ослажда!

5 кратния ни режим е-8:11:13.40-14.00: в 16.30 давам плодово пюре, 18.30:21:

пуснаха тема за глутена  Blush на който му е скучничко може да чете  Blush

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=593325.0

лека милички  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 00:38 от loryn

# 53
  • Мнения: 17
Привет милички!

Прибрах се, изкарах си чудесно!

Споделям мнението на Марийчето- децата са различни и не можем да ги вкарваме в схема. Ей ги моите три- всяко е толкова различно - храни се различно, наддава различно, но това е хубавото. Отглеждаме ДЕЦА, не калъпи.

Хайде лекинка и да спите в кош!

Цун гун

# 54
  • Мнения: 29
ДОБРО УТРО МОМИЧЕНЦА!
ТАЗИ СУТРИН АЗ СЪМ С КАФЕНЦЕТО:)
ДА ВИ ПОЧЕРПЯ ЗА ДНЕШНАТА НИ МЕСЕЧИНКА
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СИ НОСЯТ ИМЕТО ВИНАГИ С УСМИВКА Hug

ХУБАВ ДЕН!

# 55
  • Мнения: 227
Честито на всички именници  bouquet
Честито на всички месечинки Hug

anilevI, аз пък си мислех че елдата няма глутен newsm78 Защо тогава я дават като подходяща за започване на захранването newsm78
Аз се отказах от започване на захранването с оризова каша. Четох, че трябва да се въвежда минимум 10 дни, а си мисля че за толкова време ще се запече. Не разбрах защо толкова дълго трябва да се чака newsm78 Ще почна с картофено пюре и после ще видим Simple Smile
Отива да закусвам, айде ще ви черпя от моята закуска:

# 56
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
ДОБРОО УТРОО  Grinning
ПЪРВО ДА ПОЧЕРПЯ, ЧЕ МОЯТ ЛЮБИМ Е  ИМЕННИК  Heart Eyes  през ноща как се скарахме  Sad  , но май ни мина  Confused




ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!!!
   

Захранването  Whistling ние тъпчем на 1 място  ooooh! - картофено пюре за обяд и тиквено за следобяд  Crossing Arms Смесих картофа с морков-хареса го, но мн се запече  ooooh! , смесих картофа с тиквичка  ooooh! - повърна го  Crossing Arms  давах няколко дни пак само картоф.... смесих картофа с пащернак  Sick и него повърна  ooooh!  сега 2 дена пак бяхме само на картоф  Whistling но днес извадих печени чушки и мисля от тях да сложа малко към картофа  Rolling Eyes

Гатофилия  Hug мн неприятно  Hug и нас преди две години ни бяха обрали  Sad
от вчера сме имали 8-9 хранения  #Crazy ---  в 7, 12, 14,16,19, 21, 2, 4 и сега пак в 7 яде   #Crazy  и не е акала вчера  Rolling Eyes какво й става  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 106
Добро утро smile3507Нещо ми се спи в това време ама кой ме пита Crazy

И ние сме с пет хранения,зависи от това кога ще стане и така си ги нагаждам вечер последното да е между 9-10 за да ляга

Мим ама може ли печена чушка newsm78

# 58
  • Мнения: 227
Забравих да кажа, че сънувах Little_Evil и малкия Аспарух, че заминават за Южна Африка Crazy #Crazy  Joy
Честит рожден ден на anji_86!!!

# 59
  • Мнения: 2 447
Добро утро!  Hug
Честито на всички именници.Със здраве и късмет да си носите името.  newsm51
Да е жив и здрав на Мим мъжа. Да се обичате и уважавате и по-малко да е карате.  smile3525 Grinning
Честито на днешните месечинковци.   ura Tada

Искам да ви кажа и аз за захранването - колкото по-малко го мислите, толкова по-лесно ще се окаже.  Peace Схеми, мнения, деца различни колко си искаш. Вслушвайте се повече в себе си и гледайте детето,то ще си покаже.   Hug

И ние сме 5 или 6 хранения, според зависи,когато се събуди. Отскоро пак ги направихме 6. Яде към 6:30, 8;30, 12, 15, 18, 21 . Доскоро с будеше към 7,30- 8 и това му беше първото ядене и после към 11,30-12. На яденето в 15ч давам плодово пюре,след кърмата. А след някой и друг ден,ще започна да давам зеленчуково на яденето в 12.


Докато публикувам и се появи и рожденничка.  Laughing
Анджи, Честит Рожден ден.Всичко най-хубаво.  hbday

Общи условия

Активация на акаунт