Юлчета 2008 (Тема 146)

  • 73 926
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 690
Здравейте, момичета! Радвам се, че толкова много новини има, макар и не много дълги за четене страници Simple Smile Честито бебче на Киса! Да е живо и здраво!
Николета расте и мъдрее Simple Smile "Р" не казва, но това й помага да реди изречения на английски Simple Smile Голям смях е. Знае да брои на английски до 6, а на български до 5 (като пропуска 4 Simple Smile ) Не мога да разбера кой е учителят - уж Мартин от Voice of boys, а пък за някаква кака ми говори. И накрая - градината е държавна, но е много повече от колкото някога съм очаквала от детско заведение Simple Smile Водим се на културни мероприятия - детски балет в операта. Залата се пълни основно от деца от детски градини с учителки. Костюмите са много хубави и залата е топла. Мале, зазвуча много софистицирано и надуто Simple Smile Най-много ме радва, че всъщност тези неща носят радост на Ния.
Миналият месец имах закъснение на цикъла. Установих, че не съм подготвена за второ бебе, макар че след 9-тия ден свикнах с мисълта и ми стана приятно. Но уви, не било времето. Едни приятели организираха протест преди две седмици в неделя. Обещах да отида, но нямах сили дори за морална подкрепа. Някой дали е ходил?

# 706
  • София
  • Мнения: 2 884
Джоли, мартин е , но мисля че ще е или от декември или от януари  Wink Ако не се надуе много  Laughing

# 707
  • Мнения: 115
Честито бебче и от мен на Киса!
Успех и още малко търпение на симпатюхче. От все сърце ти желая скоро да се "отприщи" на приказки девойката и да търсите тапи за уши Wink
Ние сме с леко зачервено гърло и ще починем вкъщи до края на седмицата. Иначе за сега май всичко върви гладко. Почти е доволен от градината, аз също. Но все пита кога ще сме почивка, защото удома няма ограничения за лудории и пакости #Crazy А в писмото до Дядо Коледа писахме само за трактор и книжка. Ако го оставя да изрежда всичко което му дойде на ума, едно JUMBO няма да ми стигне Laughing

# 708
  • Мнения: 222
Въпрос: Какво искаш дядо Коледа да ти донесе Мати?
М: амииии баба ....... даде паички и баба .............. даде паички и тати купи самойет, таактор и кола и мотоол....
 #Crazy при нас няма дядо Коледа, преди време гледа наш албум и тати съответно преоблечен като такъв и Мати: аааа това е татииииииииииии.....
автопарка у нас придобива внушителни размери и като гледам няма и тенденции да намалява.... ooooh!

# 709
  • Мнения: 79
Честито бебче на Киса, да расте здрава и умна девойката.

Мая , разсмя ме, Мати май е по-практичен.

Симпатюхче, дано скоро Йоана ти проглуши ушите.

Аз напоследък си преоткрих едно мое позабравено хоби - да плета и сега съм в едни проекти за децата, рокли , болера и т.н. Дори вече имам готови неща. И имам план график след нова година ще се уча да плета на една кука, запланувала съм го и това е.

Йоана вярва в Дядо Коледа, даже тази седмица ще му пишат писмо. Иска нова кукла Барби и печка с хладилник, ама розови. Дори за Вени е поръчала, нова дрънкалка, че то горкото все нейните ползва.

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Вече написахме едно писмо на дядо Коледа, съдържа списък с коли - Лайтинг Маккуин, Франческо и кажи-речи всички други коли от двете серии на филма Колите. ooooh!
За автопарка сме като Мая - трупаме, трупаме, трупаме...
Когато му правихме стаята му сложихме (за начало) само скрина за дрехи и леглото му...и сега вече няма и къде да сложа останалото. Гардероба му и другото скринче стоят несглобени, няма никакво място от гаражи, релси, писти, улици, влакове, коли, автовози. Най-странното е, че всичките си ги знае, помни коя от кого е купена, коя към кой комплект е и прочее. Rolling Eyes

И аз едно време плетях, но сега си лекувам нервите с по-краткото хоби да правя кексове   Mr. Green

ПП. Докато пишех това двете ми деца заспаха сами  Shocked Да не е Коледа днес  Laughing

# 711
  • Мнения: 479
ПП. Докато пишех това двете ми деца заспаха сами  Shocked Да не е Коледа днес  Laughing

Хехе, пожелавам ви често да ви се случва  Laughing  Hug

Ние вчера имахме гостенче с преспиване - един от братовчедите й. Изпаднах в тих ужас какво ме чака  Crazy При това не ги приспах аз.

Аз почнах да прибирам играчки- като откаже да ги събере, ги събирам аз и "изчезват" в мазето. Обяснявах, обяснявах и реших да пробвам нагледно дали ще й стане по-ясна причинно-следствената връзка.
Затова и поспрях да купувам, надявам се по Коледа да не се натрупат много подаръци, че и те може да хванат същата посока  Laughing

# 712
  • Мнения: 222
някой ако може да ме светне за някакво приспособление или мебел за подреждане на автопарка...някак си хем да има лесен достъп, хем да си ги прибира вечер.....

# 713
  • Мнения: 790
някой ако може да ме светне за някакво приспособление или мебел за подреждане на автопарка...някак си хем да има лесен достъп, хем да си ги прибира вечер.....

При нас всичко се прибираше до скоро в една палатка. Влизат и си играят там, като им отеснее, хвърлят навън, а накрая всичко се прибира за отрицателно време обратно в палатката със засилка.  Laughing

Симона спомена, че искала пате, крава и овчица.  Shocked Решихме, че е временно и след време пак я питахме какво иска от дядо коледа и тя ги изброи същите с добавка козле.  Crazy Смятам повече да не я питам, явно това си е наумила, сега се опитваме да разберем какви ги иска.  Thinking

# 714
  • София
  • Мнения: 1 946
мая у една позната бях видяла нещо подобно на шкаф за обувки, но сковано от таткото и доста по плитко, високо около 1.50...  с голям кеф ги нареждаше там детето. ако имате свободна стена...

# 715
  • Мнения: 115
Здравейте момичета! Не ми остава време да се докопам до компа  Rolling Eyes .
Киса, честито бебче!
Чета, че пишете писма на Дядо Коледа. Ние писмо няма да пишем (никой не му е казал че се пише писмо  Mr. Green ), но пък подаръците си ги чака вече. Ама те бабите виновни, защото като се чуят по тел. и: " Какво да ти донесе Дядо Коледа?" и през вечер, едно и също  ooooh! . Обяснявам, че така дразнят  детето и то си иска подаръка "тук и сега" , но няма кой да чуе.
Иначе иска автобус и  хеликоптер от двете баби. Аз мисля ние да му вземем някаква писта с коли   или  куфар с инструменти
(Мики няколко пъти ми казва, че иска бебе сетричка  Shocked  Crazy , но не е поснал- поне за сега )
Ами това е за сега от мен. Желая здраве на всички ви  Hug !

# 716
  • Мнения: 2 171
Честито бебче на Киса и от мен! Да расте здраво и много щастливо!

На мен напоследък хич не ми остава време да пиша в темата, но пък я чета редовно, както и ФБ.
И моите си чакат подаръците от Дядо Коледа. Алекс, нищо че е вече голям, продължава да си вярва в него. Обаче изхитряват и са си поръчали подаръци от Дядо Коледа, от баба, дядо и от нас с баща им Simple Smile. Илия иска Маккуин Светкавицата с дистанционно управление и писта за автомобили. Алекс иска високопроходим джип с дистанционно, грънчарско колело и още един куп играчки. Явно ще фалираме покрай празниците Crazy.
Иначе при нас няма нищо ново. Децата тази седмица си бяха вкъщи, защото пак хванаха градинските вируси. Аз съм по цял ден на работа, вечер карам един дистанционен курс, който ще продължи още половин година и просто се чудя как ще издържа да го съчетавам с останалите ми задължения. Вече проучвам училища за Алекс за другата година и си имам фаворит. Дано успея да го запиша там, където ми се иска.

Поздрави на всички. Ще се опитам да съм по-редовна Hug

# 717
  • Мнения: 324
На 23.11. в 15.40 на бял свят се появи Теодор - 3350гр., 51см.

Мен ме изписаха днес, а мъничето ще остане в болницата поне до края на месеца. Околоплодните води бяха зелени и съм успяла да му предам някаква инфекция. Сега е на АБ. От днес поне диша сам. Дано скоро да си се гушкаме вкъщи  Praynig

Михаил преживя много тежко раздялата с мен.
Болничък е и той.

Само аз си знам какво ми беше тези няколко дни в болницата - едното ми детенце в интензивно отделение, другото вкъщи с Т, кашля, хремав, боляло го ухо  Tired
Сега поне Мишо е малко по-спокоен, дано се оправя и той по-бързо  Praynig

# 718
  • Мнения: 2 171
Фио, да ти е жив и здрав Тео! Скоро да си е у дома и да се гушка с любящите го мама и тати Hug
Сигурно ти е било много тежко, но дано оттук насетне да те чакат само щастливи мигове с двете братчета Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 219
Фио, честито ви момченце Теодор! да се оттървава бързо от инфекцията, скоро да го изпишат и ти да се спокойна със здрави момчета! Аз те разбирам, когато раждах Сами, баткото беше на 11 етаж в болницата. В Шумен ли роди?

Общи условия

Активация на акаунт