След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 64

  • 36 448
  • 720
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
  sport027

 Mr. Green


 Mr. Green

 Peace

http://www.kadinlaricin.gen.tr/magazin/acun-sevgilisi-seyma-suba … unu-kutladi.html/

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 15:27 от lol4e

# 661
  • Мнения: 0


Финала на ЕЗЕЛ. Другия убавец май е в главната роля в сериала АСИ

# 662
  • Мнения: 61
Аз ще догледам "Изоставено сърце" едва утре... от Нета...  Sad но, вие си коментирайте, аз ще си "кажа" утре....

vikktory, има ли начин този линк, който пусна от Фейсбук да се види от другаде? ...Не знам защо, но при мен не се отваря / както и много други линкове, определено, от Фейсбук-а/

Клипчето от ФБ:

# 663
  • Мнения: 0
Още една статия от днес за Къванч и Азра



http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/18203355.asp?gid=383

  Peace В продължение на три години, които живеят в любов преди две години, оставяйки Kivanc Tatlitug и Azra Акин се твърди, че се събират отново.

Idil Tatlitug görüntülenmemiş с никого след напускане на Ефрат, Azra Акин Франческо Италианската гадже е напуснал един месец преди глиган. Ayakligazete.com е, според последния ден те дойдоха ръка за ръка с бивши любовници Bebeköy'deki Mac Спортна зала. Пренебрегването на вглъбен поглед на здравен клуб да се присъединят към ръка за ръка, с което иска информация за младата двойка напуснал мястото отново. Mr. Green

# 664
  • Мнения: 4 523
·٠•G@bby•٠ ,тенк Ю за клипчето!      bouquet
Пканева, и аз така бих го посъветвала:да пее само в компания и под душа. Joy JoyЗа другото си има таланти...
Лолче,твойта статия е същата кат мойта,скъпа. Wink
Шопич ще се върне всеки момент,девойки,пишете си.По последни данни още тази вечер може да се пльосне при нас.А иначе аплодисменти за "Дамата с особеното мнение".  smile3503Май ще се окаже по-близо до истината.... Thinking
Доре,с тебе ще се разберем по-късно. Wink

# 665
  • Мнения: 20
·٠•G@bby•  Hug

Лолче,твойта статия е същата кат мойта,скъпа. Wink

И в моите линкове текста е същия. Явно се тиражират едни  и същи изречения... И никъде - снимки за доказателство.

В арабския Фен-клуб - нито дума по въпроса. Сутринта една възторжена фенка реши  да обяви новината, но са я "изтрили". Там практиката е да не се тиражират новини, които не са доказани, а са в графата  "слухове".....
В дизи-то също нищо не се коментира.

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 17:11 от pkaneva

# 666
  • София
  • Мнения: 8
Я да се огледаме по-добре, Азра да не би , да е в публиката  Laughing





# 667
  • Мнения: 20
Еййй, как скача момчето!  Grinning... И пее, и скача, и плува, и джет кара.....!  Peace

Иитинче, някоя снимка на Киво и Азра, хванати за ръка не  е ли изскочила?



# 668
  • София
  • Мнения: 8
Pkaneva, няма,няма такава снимка  Naughty...Я , виж ръчичката му  Shocked





# 669
  • Мнения: 20
Иитина, таз превързана ръчичка е от миналото лято. Тогава с кака си, с бати си и със Селчук Йонтем / тогава не бяха скарани/ , Киво почиваше в Бодрум, но претърпя инцидент с джета и нещо поразтегна ръчичката.....
Ех, защо не беше превързана сега тази ръчичка.... Rolling Eyes Че да не може да държи  Азра за ръчичка..... Close
Аз, щото съм адвокат, да попитам - няма снимки с Азра, нали? Значи... НЯМА И НОВИНА Naughty



Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 17:25 от pkaneva

# 670
  • Мнения: 20
Фенките го харесват и с бразилката. Хубава фото-сесия направиха. Хубаво стоят един до друг. Най-хубавото е, че след снимките, момичето си тръгна  за родната Бразилия.




                                                                                                           от IrinaLove

# 671
  • София
  • Мнения: 8
Азра и Къванч имат много снимки двамата ,но  от стария период  Naughty Няма нови , и аз като теб , след поредния кьорфишек , взех да ровя по-задълбочено,белким нещо излезе.....но йок  Laughing За сега ще я караме по-спокойно  Peace

# 672
  • София
  • Мнения: 8
Pkaneva, я виж това ,дали ще се отвори при теб  Heart Eyes

Че,ме гложди и състоянието на Алъшък....Да не би , и той да е участвал в  баскетболния мач заедно с Киво , че като гледам на излизане от болницата ,придружаван от Сонгюл ,накуцва и се държи за крачето/боли го милия/  Naughty

http://www.facebook.com/pages/Song%C3%BCl-%C3%96den/12933318738?ref=ts#!/pages/SONG%C3%BCl-%C3%96DEN-2/152126278154422

# 673
  • Мнения: 61
 Hug
Дами,
щом и при арабите няма снимка..то такава наистина няма Wink
Аз днес бях  Shocked така като влязох във ФБ!
А после и при вас четох  за голямата  Rolling Eyes новина.
Да попитам хубавата снимка на Киво и Азра с хармониката колаж ли е? Thinking

Последна редакция: пт, 08 юли 2011, 17:39 от ·٠•G@bby•٠·

# 674
  • Мнения: 20
Руските ни приятелки са превели новината по-детайлно - че се шушукало от хора, близки до обкръжението на К. и А., че са си затоплили отношенията.... че като ги питали верно ли е , запазвали мълчание.....че нямало още нищо на яве, а само слухове....
Как да го повярвам? Киво на кафе да иде, цяла седмица снимките му гледаме, а при тази новина, нито един папарак около него? 

iitina , не се отвори и този линк / аз не се разбирам в последно време с Фейсбук-а   Close /

·٠•G@bby•٠·, в този вид съм виждала снимката отдавна и мисля, че не  е колаж. Може и да греша.
Киво с тази хармоника ти напомня за Халил /с Менекше/, нали?  Wink

А при арабките не само няма снимки, ами, както вече ви казах, изтриха и линка с Инфото. А едно момиче го беше пуснало рано-рано, когато и Мимола първа  го пусна в нашата тема.

Общи условия

Активация на акаунт