САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ 68

  • 62 470
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13
Кодовете за чувалчетата ми ги дава изтекли  Sad ..........

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
Не съм пуснала още поръчка,че като чета за това връщане на Уж безпл.доставка... Tired Пробвам вече 2-3 пъти и стигам до стъпка 3,където да въведа плащането/с карта или ПП/ и пак си пише Гратис...На вас как ви се появява на 2-ра стъпка???

# 47
  • Мнения: 13
Не съм пуснала още поръчка,че като чета за това връщане на Уж безпл.доставка... Tired Пробвам вече 2-3 пъти и стигам до стъпка 3,където да въведа плащането/с карта или ПП/ и пак си пише Гратис...На вас как ви се появява на 2-ра стъпка???

http://pazaruvai24.com/poruchka-ot-la-redoute Тази статия от първи пост на Ева от другата тема ще ти е полезна - достатъчно е да погледнеш скрииншотовете  Wink
Щом ти дава безплатна доставка - гратис - действай смело с ПП. При мен дава БД още на първа стъпка с кодовете за чантите, в едната поръчка - на втора............. не са ми начислявали по-късно доставката, но така или иначе плащам с ПП.

Ева, благодаря за новата темичка     bouquet

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 09:23 от stokrini

# 48
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
И на мене не са ми начилявали доставка и с код на бяла чанта и с жирафче.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
С пп не ми се занимава те първа да разучавам как става...

# 50
  • Мнения: 5
tandonova79, вярно си от сума ти време в темите за Ларедут, пък питаш като новобранец. С някои кодове не отчита БД още в кошницата, а маха доставката като идеш на 2 стъпка. На теб щом ти пише Gratitut при плащането, значи всичко е наред. Някои момичета се оплакват, че са потвърдили и платили уж сума без доставка, а после в потвърдителния мейл е с доставка. На мен лично не ми се е случвало, а само с карта пазарувам, като внимавам какво потвърждавам. Но пък и само веднъж съм ползвала код, който да дава БД чак на 2 стъпка, обикновено сработват още в кошницата. Peace

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 840
tandonova79, вярно си от сума ти време в темите за Ларедут, пък питаш като новобранец. С някои кодове не отчита БД още в кошницата, а маха доставката като идеш на 2 стъпка. На теб щом ти пише Gratitut при плащането, значи всичко е наред. Някои момичета се оплакват, че са потвърдили и платили уж сума без доставка, а после в потвърдителния мейл е с доставка. На мен лично не ми се е случвало, а само с карта пазарувам, като внимавам какво потвърждавам. Но пък и само веднъж съм ползвала код, който да дава БД чак на 2 стъпка, обикновено сработват още в кошницата. Peace

Е,хубава като съм от много време...но като не ми се е случвало,трябва ли да го знам?А и не поръчвам много...

# 52
  • Мнения: 12
Момичета, запис.

Поздравления за всички, които са работили по темата да я подготвят и пуснат!   bouquet  Hug

Вчера пуснах поръчка и ползвах код от първия пост, даде ми БД на първа стъпка, но сумата ми беше над 29 евро. В началото преди да се включи една приятелка и да донапълни кошницата, имах само 18 евро и пробвах всички възможни кодове с чанти, чувалчета и т.н., но дори и на втора стъпка не ми даваше БД, но може и нещо да съм объркала...

Успешно пазаруване на всички!   Laughing Аз вече напазарих доста, май е време да спра!   Simple Smile

# 53
  • Мнения: 56
  bouquet

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 13:31 от Vaseto

# 54
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Тюх Sad исках да пусна поръчка, и пробвам, пробвам, и само кодовете за чантата с жирафа ми се хващат и подарък и доставка.  ooooh!
Чувалчетата не ми хващат вече, много ме е яд.  Close

# 55
  • Мнения: 3 372
Току що пуснах поръчка с този код 72478 и ми даде БД още на първа стъпка
Това поръчах
PULL
Coloris : BLEU
Taille : 102
Ref : 5527996
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute
   Commande enregistrée le 01/07/2011. En stock. Livraison prévue entre le 05/07/2011 et le 07/07/2011     3,00 €    
          3,00 €
visu produit
CARDIGAN
Coloris : KAKI
Taille : 102
Ref : 1694820
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute
   Commande enregistrée le 01/07/2011. En stock. Livraison prévue entre le 05/07/2011 et le 07/07/2011     17,90 €    
75%
soit
- 13,43 €
          4,47 €
visu produit
DENIM COUPE SLIM
Coloris : DOUBLE STONE
Taille : 102
Ref : 4677625
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute
   Commande enregistrée le 01/07/2011. En stock. Livraison prévue entre le 05/07/2011 et le 07/07/2011     3,00 €    
          3,00 €
visu produit
PANTALON
Coloris : DENIM
Taille : 102
Ref : 4597400
Quantité : 1
Vendu et expédié par :
La Redoute

# 56
  • Мнения: 324
Тюх Sad исках да пусна поръчка, и пробвам, пробвам, и само кодовете за чантата с жирафа ми се хващат и подарък и доставка.  ooooh!
Чувалчетата не ми хващат вече, много ме е яд.  Close

Да, Стокрини предупреди, че са изтекли.

# 57
  • Мнения: 286
за маратонки код има ли?, че тези двата май бяха до вчера Simple Smile

# 58
  • Мнения: 2 231
На мен Сака парме ми се хваща от раз   Laughing
http://www.prikachi.com/images.php?images/867/3517867C.jpg

# 59
  • В La Redoute и по света
  • Мнения: 49
Тюх Sad исках да пусна поръчка, и пробвам, пробвам, и само кодовете за чантата с жирафа ми се хващат и подарък и доставка.  ooooh!
Чувалчетата не ми хващат вече, много ме е яд.  Close

Да, Стокрини предупреди, че са изтекли.
Ами така е, като се мотам. А бяла чанта не искам, ще пусна със жирафа.
Мерси   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт