Чака мама първото ритниче от декемврийското мъниче!

  • 21 484
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
Момичета,забравих да ви питам(без да ми се смеете..)вързахте ли си червен конец на ръката???Аз си сложих че имам една мноооооого лоша колежка и моята астроложка преди 2г ми каза че тази същата е кармичният ми враг.... Embarassed

Аз също бих искала да направя нещо по въпроса с отрицателното влияние на околните върху себе си, но искам някой да ми обясни:
-  сама ли да си вържа конеца?
- Дали трябва да е вълнен /прочетох го някъде/?
- На коя ръка трябва да е?
И въобще всичко, с което трябва да се съобразя.
На мен свекито ми изплела на 1 кука червеното конче и сложила синьото око и така мойто мъж ми го донесе и ми го завърза.Честно казано не съм се замисляла за тези неща   newsm78
Иначе ми е на дясната ръка,но видях и на лявата да си ги слагат.

# 721
  • Русе
  • Мнения: 2 612
Добро утро и от мен!
Това за червения конец и аз си го мислех,ще чакам да кажете как се прави.Аз знам,ченякой с добри чуства трябва да ти го сложи.Когато се роди малкия аз му го вързах,ама аз не съм си слагала.И друго..знам че тези неща действат само ако ти вярваш в тях,нещо като позитивното мислене,ама от времето на нашите баби Laughing
Моите резултати от БХСвсе още си ги чакам,минаха точно 7 дни,да му се незнае ThinkingВашите май по-бързо станаха готови,сигурно защото до Русе е далеч Crossing Arms
Вчера и аз да не остана назад извадих епилатора,ама верно не боли повече...а съм с доста нисък праг на болка. newsm78
Хубав и усмихнат ден на всички!

# 722
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 367
Аз никога не съм връзвала подобни неща, не смятам и да започвам тепърва. Просто не вярвам в тях. Но ако човек вярва, винаги може да открие "доказателства" за това - дали ще отдадеш главоболието на лош поглед или на ниско кръвно, откраднатото портмоне на лична немарливост или че някоя циганка те е проклела...Аз избирам да не вярвам и така ми е по-спокойно. Има случаи на майки, мои познати, които направо прекаляваха - да не идва никой вкъщи до 40-тия ден, защото не знам си кво, да не погледне някой бебето и да му се зарадва, че после като реве от колики, не било от колики, ами от "лоши очи"....и още много примери...ама аз винаги търся рационални обяснения и затова по-невярваща оте мен няма  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 13
аз си взех така по дълго конче за около 3-4 гривнички,(защото с времето утънява и се разнищва кончето и да имам да сменям) така да кажем и всичкото това  конче го занесох на един дядо в моето село който бае,веси, лее куршуми и т.н.  обая ми го за уроки и накарах моя мъж да ми го върже, не мисля че има значение на коя ръка е и какъв човек това са пак суеверия Simple Smile  Laughing

# 724
  • Мнения: 34
добро утро на всички !!!

и аз си нося червено конче  на лявата ръка, не мисля , че е от кой знае какво значение материята или на коя ръка го слагате  , просто да си го има там против уроки  Simple Smile

аз още си пия фолиевата , щото не мога да измисля какви витамини да си взема на 21 съм на преглед при нов лекар и се надявам той да ми препоръча нещо

# 725
  • Мнения: 998
Здравейте, аз още не съм усетила движенията на бебо, нищо че е втора бременност. И пола не го знам, даже преди два дни пак бях на ехограф, ама се беше завъртяло и не се виждаше, а докторката каза, че докато не го види със сигурност няма да ми казва само предположения. Иначе калкулатора на инките , дето беше даден на линк преди няколко странички ми позна за баткото, а сега дава момиче, та ще видим познал ли е Grinning
За комари в къщи ползвам таблетките на Райд, че иначе баткото го провят на решето, а тези с ултразвука не действат и на нашите комари, те си кацат направо върху устройството и не им пука. За навън се пръскаме с Аутан, мисля че ухапването може да е по вредно от репелента.

# 726
  • Мнения: 11
За епилацията, ходя си на козметик за триъгълник(понякога и краката) и с епилатор ръце, мишници. Боли си , ама колкото и преди:)
А така ми се ходи на моренце вече, ама...нещо на мъжа ми отпуските май са трудна работа.

Какво стана с уговорките за срещи. Или аз поизпуснах нещо, или не успяхме да се уговорим.
Замислила съм weekend-a да се пробвам за една водна аеробика - ако има желаещи за баесейна на Мазнейкова в болницата, може да се ссрещнем.

# 727
  • София
  • Мнения: 865
Гутен Таг  Simple Smile

Космите си махам с кола маска. Имам и епилатор, но кожата не остава така гладка и съвършенна както след кола. Купила съм си от тези машинки дето ги имат козметичките ни и доста чевръсто вече се справям с нея. За 15 минути крака, 10 минути ръце. За останалите зони викам на помощ нейно височество жилетката.

# 728
  • Мнения: 5
Аз никога не съм връзвала подобни неща, не смятам и да започвам тепърва. Просто не вярвам в тях. Но ако човек вярва, винаги може да открие "доказателства" за това - дали ще отдадеш главоболието на лош поглед или на ниско кръвно, откраднатото портмоне на лична немарливост или че някоя циганка те е проклела...Аз избирам да не вярвам и така ми е по-спокойно. Има случаи на майки, мои познати, които направо прекаляваха - да не идва никой вкъщи до 40-тия ден, защото не знам си кво, да не погледне някой бебето и да му се зарадва, че после като реве от колики, не било от колики, ами от "лоши очи"....и още много примери...ама аз винаги търся рационални обяснения и затова по-невярваща оте мен няма  Mr. Green
И аз да ти кажа не вярвах,че някой може да урочасва и т.н.Дори ми беше смешно,когато колежката,която радвайки ми се,че ме повишават,изведнъж   спря и ми каза,че урочасвала без да иска така smile3532 и аз въобще не обърнах внимание.И като почна една глава да ме боли всеки ден по едно и също време,но аз пак си мисля,че вдигам кръвно от многото цигари,които пушех по това време,но тъй като бях на работа,нямаше как да си го измеря ,но бях сигурна,че е от това.Минаха се повече от 2 седмици и един ден отидохме с едни комшии в селото им.Бяхме се събрали няколко двойки и щяхме да пренощуваме в къщата им.Сложихме масата,седнахме,обаче ме гледат те ,че нещо не ми е добре.А едната жена беше туркиняи взе да ме разпитва и аз и обясних,че явно вдигам кръвно,но по едно и също време,но тя седна зад мен и започна да си приказва тихо/баеше/ и взе да се прозява  newsm78,а мъжа и вика:щом се прозява,значи си урочасана.Обаче аз нали не вярвам и ми стана смешно и като взех да се хиля Embarassed
Искам да ви кажа,че и до ден днешен някак на шега ми се виждат тия работи,но ръка на сърцето си слагам-такова облекчение изпитах когато приключи с баенето и болката повече не се появи/разбирасе като всеки човек и мен си ме боли глава понякога,но не и като тогава/

# 729
  • Мнения: 183
Конеца го нося на лявата ръка-така ми каза една приятелка преди доста време-тогава си вързахме една на друга.Сега този който ми върза мъжа ми снощи не е вълнен а обикновен.

# 730
  • Мнения: 34
за срещата в София тече една уговорка за 24.7  във Фейсбука , всички желаещи моля да казват , че да успее да стане някаква уговорка  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 93
Оx, вчера цяла вечер усещам някакво къркорене в корема,все едно ми пукат чарвата или пък както се усещат газове,това бебето ли  трябва да е?Първа бременност ми е и не съм много наясно какво и кога трябва да усетя,за да съм сигурна,че е то  Embarassed
А по въпроса с червения конец и аз го нося на лявата ръка и ми го върза моя,тъй като съм чувала,че трябва да е човек,който ти мисли доброто  Peace

# 732
  • Мнения: 498
Кой ще прави нова тема? След малко май ще имаме нужда.  Grinning Ако никой не се наема,аз мога да я пусна,но до час два. Peace

# 733
  • Мнения: 1 516
Galactic Voyager  ги е правила до сега . Даже май е регистрирала специален потребител и ги пуска през него  Peace

# 734
  • Мнения: 498
Galactic Voyager  ги е правила до сега . Даже май е регистрирала специален потребител и ги пуска през него  Peace
Да,знам!  Laughing Нали за това питам. Тя нали е на почивка до колкото помня? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт