Вижте колко е щастлива мама,че си има породени двама ! ** 30 **

  • 43 700
  • 740
  •   1
Отговори
  • Мнения: 472

Добре дошли в новата ни тема! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 359
Мрън-Мрън Дани, благодаря ти  bouquet Да се запиша първа  Grinning

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 079
Ех, тъкмо мислех, че съм първа и Лъки ме изпреварила  Laughing.
Днес моите момчета много ме изненадаха. Следобед се събудиха с рев и в един момент и двамата плачеха, защото другия плаче  Crazy. И в един момент баткото реши да гушне и целуне малкия и да го успокоява. Бяха много мила картинка.

# 3
# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Записвам сеее  Laughing
Ние сме добре, но лудницата е пълна  hahaha Вие най-добре ме разбирате!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 259
да не ви загубя пак. Hug

аз тъкмо се връщам от очни в Благоевград, утре съм на още 2 интервюта за работа, та както се мотках и мързелувах няколко месеца, сега съм в пълна пара. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 010
 Hug И аз да не ви изпусна!

# 7
  • Мнения: 5 391
И аз ви чета Sunglasses

# 8
  • Мнения: 5 776
Да се запиша и аз,че напоследък не ми остава много време за писане,но си ви чета  Hug

# 9
  • Мнения: 15
и аз да драсна в новата тема

# 10
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Записвам се и аз в юбилейната тема, да не ви изтърва края.

Утре ми е първият работен ден след 4 годишно отсъствие, сещате се как съм на тръни, а и ситуацията в нас никак не е розова. Лежахме с Жорката в болница с бронхопневмония, преди това изкараха и двамата по няколко вируса, докато бяхме ние в болница Ева в къщи пак се разболя от нещо си вирусно, а в момента е с варицела ooooh! Направооооооо сме влезли в някаква черна серия и край нямаше. От началото на май е това и като гледам нищо няма да разберем от лятото, добре че отразихме два пъти плажа, че и на почивка не знам дали ще успеем да отидем, трябва да ги закрепя малко тези деца.

Та така оплаках ви се едно хубаво , но ще ме търпите Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 1 395
И за нас лятото започва от утре. Досега бяхме 2ма болни едновременно и 3 варицели една след друга, та днес е последен ден на малката и утре ще излизаме не мога да повярвам Mr. Green

# 12
  • Мнения: 472
Честита да ни е новата темичка Hug
wiwi ,в началото на юни и аз се върнах на работа след 4 години у дома и първите дни се чувствах абсолютен социопат Mr. Green
Да не говорим колко изморена от разговори,толкова мн хора изведнъж,голям зор ми беше..
Беба тръгна на ясла,засега сутрин плаче като я водя,защото не иска да се отделя от мен.
Като я взема не може да свари да ме целува,прегръща..абе радост голяма:)Оцени ме по достойнство детето Laughing
Сестрите казват,че спи,яде,спокойна е ,не тъгува докато е там,обаче аз я прибирам толкова гладна,че започва сама да рови в шкафа и да вади всякакви вафли,рибки и прочие,а вечерята си я изяжда цялата без подканяне..
Вчера пък я взех разплакана и каза,че "пожата"я ударила,ама се надявам да е послъгала с цел да не я водя вече там...Впечатлението ми е,че я гушкат и и се радват,но знае ли човек...
Аз като се сетя каква груба учителка имах в ДГ ..дърпаше ни за ушите за щяло и нещяло,обиждаше ни..мани мани ooooh!  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 344
здравейте момичета-кокичета Flutter

и благодаря за темата  bouquet

Илка - развесели ме с твоите домати и черешки, много даже... Laughing по мой вкус точно!

за слинга - въпреки, че много го ползвам, точно през лятото го избягвам, че в горещините ставаме вир-вода...
аз съм с двойната количка все още - без нея сме за никъде Naughty

за спането - моите ги гледам като близнаци, макар и да не са с най-малката възможна разлика. това и че кърмя и големия ме улеснява още повече - приспивам ги едновременно и спим заедно Crazy Laughing
много се обичат за сега, пу-пу... даже малкия тръгва на есен на ДГ и не знам какво ще правим без него Rolling Eyes

това е за сега, пожелавам на болничките бързо да оздравяват!!!

# 14
  • Мнения: 52
Разписвам се и аз в новата тема.При нас нещата взеха да стават малко неспокойни след 25 дена на добро поведение баткото реши, че ще ревнува докато вземаме малкия на ръце и докато го кърмя,но това го очаквах и сигурно тепърва трябва да свиквам,но в един момент настана кошмар и двамата като ревнаха, а имам само 2 ръце  Shocked.Все още спим в отделни стаи.Не мога да се престраша да ги събера в една,че големия много се буди/мъчат го зъби/ и се притеснявам дали няма да буди бебо.При вас как беше първите месеци?
Сега си взех слинг шал, но още не съм го пробвала/не знам лятото как ще се чувстваме/,че с двамата сама навън е кошмар - големия иска да бяга на площадката,а не мога да оставям количката без надзор.Ако пък си стоим вкъщи ще откачим особено баткото.
Аня♥♥ успех с интервютата
wiwi,bebZz Kiryakova много неприятно с болестите,но нали казват че варицелата по леко се кара когато са малки децата.
Следя ви с интерес  Hug

Общи условия

Активация на акаунт