Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 59

  • 47 438
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 728
Бихтер се държа добре с Аднан привидно.Всъщост не е спряла да крои планове как да избягат с Бехлюл.Това поведение е нелогично, нечестно, даже подло.Сега е не добре психически, но и преди беше такава.Само привидно казваше на Аднан-любими, мили, скъпи, пък зад гърба му  иска да избяга.Това е недостойно поведение./Ох, явно много съм и насъбрала на Бихтер. Mr. Green/
Другото, което съм казвала-незачиташе околните по никъкъв начин, особено към чувствата им /за разлика от собствените си  Tired/, не се научи да овладява гнева си.Беше неискрена-само това мога да си помисля за човек, който не можа да обикне такова чаровно същество като Бюлент, който искрено се радваше на всяко сдобряване, правеше компромиси със себе си и казваше "мамо"...........  ooooh!

# 76
  • Мнения: 12 009
arina,Берен Саат,непосредствено след края на снимките на Ask i memnu,започва да се снима в друг сериала Fatmagul un sucu ne! /kakва е вината на Фатмагюл/.Сериала е правен по действителен случай и там играе ролята на изнасилена от 4 богаташи момиче...страхотна игра...Паралелно със снимките на този сериал се снима във филм с Моника Белучи,където играе нейна дъщеря...Разнороден талант,с бъдеще

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 12:45 от Slawena

# 77
  • Мнения: 12 009
dterziiska ,Киво в новия сериал по-грозния брат ли ще играе newsm78....на нищо не е заприличал Thinking

# 78
  • Мнения: 3 413
За мен момчето си е добре таман и по-малко конкуренция ще имам

# 79
  • Мнения: 12 009
За мен момчето си е добре таман и по-малко конкуренция ще имам



Мноого дургундясал /заслабнал/ милия,а забравих заформил е плочка и гръд EmbarassedАма хаирлия да ти е Wink

Последна редакция: пт, 01 юли 2011, 12:35 от Slawena

# 80
  • Мнения: 0
silvia_maria Хубав въпрос..замислих се и наистина ми стана неприятно(пристрастна съм), но не се сещам за дори 1 път ,в който да е искал да се обвърже с нея сериозно пред всички.(изключвам това,че в началото като щяха да заминават беше решен и после се отказа).Той я искаше само тайно-обещаваше й едва ли не света и постоянно повтаряше колко много я обича  Peace. Но с делата си показа друго.Но сега се сещам и как повтаряше на Елиф,че я обича-а накрая пак се държеше като парцал с нея.Явно Бех е силен само в приказките..

Бихтер е много заслепена от думите му-тя му вярва и колкото и да я предава и наранява ,тя все още се опитва да вярва на тези думи и не приема друго.Тя НЕ иска да приеме друго.Любовта е сляпа.Бихтер е вманиачена в тази любов,която за съжаление е почти едностранна.

# 81
  • Мнения: 14 840
silvia_maria Хубав въпрос..замислих се и наистина ми стана неприятно(пристрастна съм), но не се сещам за дори 1 път ,в който да е искал да се обвърже с нея сериозно пред всички.(изключвам това,че в началото като щяха да заминават беше решен и после се отказа).Той я искаше само тайно-обещаваше й едва ли не света и постоянно повтаряше колко много я обича  Peace. Но с делата си показа друго.Но сега се сещам и как повтаряше на Елиф,че я обича-а накрая пак се държеше като парцал с нея.Явно Бех е силен само в приказките..

Бихтер е много заслепена от думите му-тя му вярва и колкото и да я предава и наранява ,тя все още се опитва да вярва на тези думи и не приема друго.Тя НЕ иска да приеме друго.Любовта е сляпа.Бихтер е вманиачена в тази любов,която за съжаление е почти едностранна.
Вярно е и аз винаги съм го казвала . Той никога не заговори с нея за съвместно бъдеще . да казваше и че тя е само негова че няма да я пусне и т. н.  Но никога той не и каза да напусне чичо му защото иска да бъдат заедно никога не предприе нещо за съвместен живот . Нае къщата в Рива но за тайни срещи  не за да живеят там двамата.

# 82
  • Мнения: 0
silvia_maria Хубав въпрос..замислих се и наистина ми стана неприятно(пристрастна съм), но не се сещам за дори 1 път ,в който да е искал да се обвърже с нея сериозно пред всички.(изключвам това,че в началото като щяха да заминават беше решен и после се отказа).Той я искаше само тайно-обещаваше й едва ли не света и постоянно повтаряше колко много я обича  Peace. Но с делата си показа друго.Но сега се сещам и как повтаряше на Елиф,че я обича-а накрая пак се държеше като парцал с нея.Явно Бех е силен само в приказките..

Бихтер е много заслепена от думите му-тя му вярва и колкото и да я предава и наранява ,тя все още се опитва да вярва на тези думи и не приема друго.Тя НЕ иска да приеме друго.Любовта е сляпа.Бихтер е вманиачена в тази любов,която за съжаление е почти едностранна.
[/b]
  Доста крайно изказване ми се струва  Peace и не съм съгласна,защо-мисля,че е  видно. Ако любовта на Бихтер е едностранна,за тази на Нихал не знам какво да кажа.

# 83
  • Мнения: 0
silvia_maria Хубав въпрос..замислих се и наистина ми стана неприятно(пристрастна съм), но не се сещам за дори 1 път ,в който да е искал да се обвърже с нея сериозно пред всички.(изключвам това,че в началото като щяха да заминават беше решен и после се отказа).Той я искаше само тайно-обещаваше й едва ли не света и постоянно повтаряше колко много я обича  Peace. Но с делата си показа друго.Но сега се сещам и как повтаряше на Елиф,че я обича-а накрая пак се държеше като парцал с нея.Явно Бех е силен само в приказките..

Бихтер е много заслепена от думите му-тя му вярва и колкото и да я предава и наранява ,тя все още се опитва да вярва на тези думи и не приема друго.Тя НЕ иска да приеме друго.Любовта е сляпа.Бихтер е вманиачена в тази любов,която за съжаление е почти едностранна.
Peace

# 84
  • Мнения: 14 840
silvia_maria Хубав въпрос..замислих се и наистина ми стана неприятно(пристрастна съм), но не се сещам за дори 1 път ,в който да е искал да се обвърже с нея сериозно пред всички.(изключвам това,че в началото като щяха да заминават беше решен и после се отказа).Той я искаше само тайно-обещаваше й едва ли не света и постоянно повтаряше колко много я обича  Peace. Но с делата си показа друго.Но сега се сещам и как повтаряше на Елиф,че я обича-а накрая пак се държеше като парцал с нея.Явно Бех е силен само в приказките..

Бихтер е много заслепена от думите му-тя му вярва и колкото и да я предава и наранява ,тя все още се опитва да вярва на тези думи и не приема друго.Тя НЕ иска да приеме друго.Любовта е сляпа.Бихтер е вманиачена в тази любов,която за съжаление е почти едностранна.
[/b]
  Доста крайно изказване ми се струва  Peace и не съм съгласна,защо-мисля,че е  видно. Ако любовта на Бихтер е дностранна,за тази на Нихал не знам какво да кажа.
Не знам защо винаги когато се спомене Бихтер се  набърква и Нихал .  когато се пише за бихтер се пише за нея . когато е за Нихал си е за Нихал .

# 85
  • Мнения: 0
 Само още нещо да кажа-ако кажеш на някой,че ще умреш без него си е емоционален шантаж,ни повече,ни по-малко,според мен.
  Точно в случая сравнението Бихтер-Нихал е уместно и си е точно на място,защото се съотнася към един и същи човек,т.е има отправна точка за сравнение,тъй че не виждам защо се дразните от това  Peace Остава за Бехлюл да си пишем отделно и т.н.-всички са взаимосвързани и е неизбежно съпоставянето и сравнението.

# 86
  • Мнения: 8 631
 Не знам защо винаги когато се спомене Бихтер се  набърква и Нихал .  когато се пише за бихтер се пише за нея . когато е за Нихал си е за Нихал .

И аз това се чудя.  newsm78

biskit,   bouquet

# 87
  • Мнения: 0
  Добре ,за Нихал или хубаво,или нищо  Mr. Green  Отбор Черешка и отбор Ягодка да се строят  Crazy

# 88
  • Мнения: 0
Само още нещо да кажа-ако кажеш на някой,че ще умреш без него си е емоционален шантаж,ни повече,ни по-малко,според мен.
  Точно в случая сравнението Бихтер-Нихал е уместно и си е точно на място,защото се съотнася към един и същи човек,т.е има отправна точка за сравнение,тъй че не виждам защо се дразните от това  Peace Остава за Бехлюл да си пишем отделно и т.н.-всички са взаимосвързани и е неизбежно съпоставянетои сравнението.
Ne sam saglsana za emocionalniq 6antaj, ako tova sa repliki razmeneni mejdu dvama vliubeni, godenici (kakto e v slu4aq)ili sapruzi. Po tozi na4in 4rez dumi se opisva silata i dalbo4inata na 4uvstvata, edin vid tova e metafori4en izraz na 4uvstvata, 6antaj bi bilo ako iznudva6 nqkoi, koito otkazva da e s teb, da bade s teb samo za da ne umre6.

# 89
  • Мнения: 14 840
Само още нещо да кажа-ако кажеш на някой,че ще умреш без него си е емоционален шантаж,ни повече,ни по-малко,според мен.
  Точно в случая сравнението Бихтер-Нихал е уместно и си е точно на място,защото се съотнася към един и същи човек,т.е има отправна точка за сравнение,тъй че не виждам защо се дразните от това  Peace Остава за Бехлюл да си пишем отделно и т.н.-всички са взаимосвързани и е неизбежно съпоставянето и сравнението.
Права си Така е но не е нужно постоянно да се напомня че между Бехлюл и Нихал нещата не са никак розови. Това на всички или поне на повечето ни е ясно и всеки го признава  И не е нужно  също да се намесват отбори

Общи условия

Активация на акаунт