Как да се включа във форума?

  • 1 330
  • 18
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 54
moje li da mi pomognete kak da se vkliucha vuv foruma.nova sum i ne znam kak bih mogla da se vkliucha

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 19:07 от Туфка

# 1
  • Мнения: 46 659
Ами ти вече си се включила  Wink
Добре дошла при нас   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 985
Здравей!
Ами, ти вече си се включила. Имаш регистрация, можеш да пускаш тема. Какво още искаш да знаеш. Най- добре пиши на кирилица.

# 3
  • Мнения: 8 505
Здравей!Вече си се включила.

# 4
  • Мнения: 8 769
Очевидно вече си се включила. Добре дошла. Ако пишеш на кирилица, ще те четат повече хора и ще имаш повече отговори. И няма да ни изтичат очите.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 54
опитвам се да си сложа лентичка.Направила съм я,копирала съм я и незнам къде точно да я поставя.когато искам да пиша но "отговори" ли кликвам.
благодаря Ви предварително

# 6
  • Мнения: 1 999
Здравей и добре дошла! Hug Прочети тук за лентичката!

# 7
  • Мнения: 516
Здравей мила Даарена. Ти вече си при нас. За да си сложиш лентичка; отиваш на профил и после пак избираш промени профил и там има Профил след това на подпис и с десен бутон пейст и запазваш. Оф дано да ме разбра написах го най - елементарно. Ако има нещо питай пак. Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 8 329
виж тук има много неща, които биха ти били полезни.
Форуми към BG-Mamma  ::   
 Важно!  >>   
   ..::. Правила, условия и указания .::..
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=21.0


ето няколко теми:
Искам да питам нещо за лентичката 
Как да пуснете анкета 
Как се цитира мнение?


......аз от тук разбрах за лентичката и много други неща

# 9
  • Мнения: 4 068
Това, което си направила като лентичка ко копираш и го пеистваш на мястото където пише Подпис в твоя профил. В профила си можеш да влезнеш лесно като погледнеш бутоните най-горе на загравната страница. Кликваш върху профил и готово. А иначе когато искаш да пишеш кликваш върху Отговори, когато искаш да пуснеш нота тема кликваш върху Нова тема ами в общи линии това е. Ако има още нещо неясно питай смело, но най-добре прочети Правила условия и указания за този форум, защото там най-ясно и точно е обяснено.
Добре дошла при нас! Надявам се да ти хареса тук!

# 10
  • Мнения: 2 381
Добре дошла!  bouquetТи вече си регистрирана и си се включила!
Само прочети инфото(другите мами писаха къде) и всичко ще ти стане ясно!Успех!
При нас много ще ти хареса!! Laughing

# 11
  • Мнения: 2 849
Добре дошла !Тук ще ти е много приятно и ще получиш много помощ и съвет от всички .

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Добре дошла!

# 13
  • София
  • Мнения: 281
добре дошла!  Grinning
само пречети инфо-то и всичко ще е ок! или натисни бутонче помощ и там има доста разяснения!

# 14
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Добре дошла Peace

Общи условия

Активация на акаунт