Туба и Джансел, Запленяваща сърцето (Gönülçelen) и след това - Тема 123

  • 40 783
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 056
Шатци, благодаря за клипчето с Туба и Джансел.  bouquet Музиката наистина е хубава, Туба и Джансел заедно усмихнати също.

# 706
  • Мнения: 10 240

спомени...

# 707
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 40
За да започнем да се настройваме за новата партньора на Джансел, че няма да е лесно да го забравим до Туба, един колаж и после от мен -лека нощ!

# 709
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 710
  • София
  • Мнения: 7 895
E то в началото беше трудно и да се приеме Джансел до Туба , ама не само се прие , а се стигна и по далече Joy Joy JoyОбица на ухото поне за мен  Hug
Новата партньорка и новия сериал ще се гледа по друг начин , без да сме обремени с разни емоции  поне аз така мисля Hug

# 711
# 712
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 713
# 714
  • Мнения: 10 240
Когато Любовта Се Превръща В Поезия



http://vbox7.com/play:3a3ba732

# 715
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,мили дами Hug Hug Hug
Да ви поздравя и аз с едно изпълнение за деня на шоколада:

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 717
  • Мнения: 1 875
Благодаря на всички допринесли за прекрасното настроение в темата!Традициите се затвърждават с всеки изминал ден-кафе,чай,хубава музика,хубави клипчета,позитивни и интересни дискусии.
Недлен,макар и много късно-честит празник!  bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошла на СНЕЖКА в нашата тема и дано и е приятно с нас! Hug Hug Hug
Мише,защо пак сте болни, бе Weary Weary WearyБързо оздравяване и на моретерапия Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 875
Честно да ви кажа,чувствам се обидена от факта,че ние най-верните фенове на сериала,които бяхме подложени на какво ли не докато се излъчваше,сме пренебрегнати и лишени от каквато и да е информация за прощалното парти на сериала и рожденният ден на Туба.Пълно затъмнение и само от време на време проблясва някаква информация за новия проект на Джансел.Не знам в кого е вината,но е обидно за мен,не че на някой му пука!

# 719
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen - Hayat Öpücüğü - Murat Boz - Hasret&Murat

Общи условия

Активация на акаунт