Нямам още бебе ,но си имам тебе 2!

  • 15 658
  • 770
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
ха пИУЕ добро утро-ранно пиле ранно пее-ай изпей ся една песен...
хааааа, видяхте ли сега? Спяло Пилето, изморено било..Луд умора няма, нали ПиУе?

# 31
  • Мнения: 1 086
Само спящи красТавици, майна.......

Зузи, моят само ме пита какво правя Joy
Като не му отговарям ме пита Фейсбук ли  Mr. Green
Той между форума и сура тефтера не прай много разлика  hahaha

# 32
  • Мнения: 7 118
Само спящи красТавици, майна.......

Зузи, моят само ме пита какво правя Joy
Като не му отговарям ме пита Фейсбук ли  Mr. Green
Той между форума и сура тефтера не прай много разлика  hahaha

На моя преди фейса му беше трън, ама после и той взе да дреме там и му стана интересно. Сега форума му е трън, но искрено се надявам да не дойре и той тук да си пише с нас  hahaha hahaha hahaha Ама то и без друго и двамата сме откачалници с него, така че...нищо ново под слънцето

# 33
  • Мнения: 1 086
шшшшшшшшшшшшшшшшт моя заспива......... newsm44

# 34
  • Мнения: 7 118
шшшшшшшшшшшшшшшшт моя заспива......... newsm44

Ти такава техника му приложи, че нямаше как да не заспи  hahaha hahaha hahaha hahaha

Моя сигурно вече отдавна сънува...и не знам как, но винаги, когато си лягам ме усеща и ляга по диагонал да спалнята. После не питай как се сбутваме и по колко време го обикалям като голям камък, докато успея да легна. Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 1 086
Аз го правя този номер със спалнята по диагонал Mr. Green
Ама при нас номера е такъв: мъжо закъртва на дивана и аз съм му казала, че няма да го будя, щот е мисията невъзможна  #2gunfire, като ми се спи си лягам сама и той по някое време се разбужда и идва на леглото и чувам само "Махай си джуланите деееееееее" Joy

# 36
  • Мнения: 7 118
Аз го правя този номер със спалнята по диагонал Mr. Green
Ама при нас номера е такъв: мъжо закъртва на дивана и аз съм му казала, че няма да го будя, щот е мисията невъзможна  #2gunfire, като ми се спи си лягам сама и той по някое време се разбужда и идва на леглото и чувам само "Махай си джуланите деееееееее" Joy

 Joy Joy Joy
Моя също заспива на дивана и това му е много сладко, но после става мисия невъзможна да го събудя, но оше имам нерви, не знам от къде... Една вечер му викам "айде ставай вече и си легни като хората" а той се обръща и ми вика: "че аз как съм легнал, не лежа ли като хората, фда взема да се наместя"  hahaha hahaha hahaha Ей, така ме ядоса, че г оставих да спи там и в 6 сутринта припка към спалнята. Добре, че беше петък и в събота не беше на работа  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 086
Моя става кисел като лимон и редовно вика "няма да си лягам, не ми се спи!" Събужда се, пуска телевизора, който съм изгасила и след 2 секудни и половина пак заспива.....

# 38
  • Мнения: 7 118
Моя става кисел като лимон и редовно вика "няма да си лягам, не ми се спи!" Събужда се, пуска телевизора, който съм изгасила и след 2 секудни и половина пак заспива.....

Все едно аз разказвам, бе Лоли  Joy Joy Joy Толкова ли са еднакви всичките? Утре Близначката и тя ще сподели, да видим и при нея как е.

А като вземе да ми става в 7 през уикендите..като пенсиите. Скоро ме пита дали щял да доживее да стана преди него и да му направя закуска  hahaha hahaha hahahaмайтапчия...кво в 5 ли трябва да стана? Няма начин! През седмицата ставам, за командировки ставам, но такова чудо да стана по-рано от 9 например в събота - НЕ. Той си става и ме чака прегладнял до към 9.30 - 10 да стана и да направя закуска  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 1 086
Моя става по-късно, ама и аз уикденда спя до 13-14h.
И ех това никога не го разбирам - гладен е и не си прави нищо за обяд, ако няма сготвено в хладилника.....
Накрая ме буди и аз ядосана му казвам - "МИ НАПРАВИ СИ ЯЙЦА!!!!" и той си прави..
Защо трябва да ме буди???? #2gunfire

# 40
  • Мнения: 7 118
Два пищова няма да ти свършат работа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Трябва и мноооооого търпени и мноооооого анализиране, ама пак не вярвам да се получи.. Joy Joy Joy
Аз не мога да разбера как ще го заболи човека стомаха от глад, но няма да си направи сандвич поне, за да хапне нещо, а ще стои да ме чака да стана, да пия кафе, са се мотам из банята и т.н. Ами..няма и да го измисля, така че спирам да разсъждавам. Не е само моето злато такова безценно, всички май са така hahaha
Друго, което много обичам е, да ми каже "хайде на разходка" и като излезем, след 30 мин пак да съм си у дома  Joy Joy Е, кое му е разходката на това? Аз разходка разбирам поне 2 часа да съм вървяла, после кафе, после пак разходка и така. Като се прибера да нямам сили за нищо.

# 41
  • Мнения: 1 086
Мен друго ме вбесява, след "хайде на разходка" минават 102 часа преди да излезем....
То се почва едно, ама сега нямам какво да облека, всичко е впералнята....
Тук трябва да вметна, че преди 2 години напълня доста и от тогава почти не си купува спортни дрехи, понеже щял да отслабне.....Та колко пъти излизаме аз по дънки, той с панталон и риза.......
Иначе пак за преди излизането, принца се сеща, че е гладен и още хиляди неща, които можеше да свъшим преди аз да се облела и да го чакам.......
После, жените сме се мотали.....

# 42
  • Мнения: 7 118
Да, обикновено жените се мотаме. Ние с моя за първа година (от общо 8 заедно) започнахме да излизаме облечени в един стил, даже човека следи какъв цвят обличам аз, та и той така се докарва.  Mr. Green

Не знам твоя как е, ама моя разхвърля като за световно  Crazy За 5 мин просто може да направи тук абсолютен хаос....мани, мани.
Кой знае как се въртят мъжете ни и ни псуват на сън, дето така ги обсъждаме  hahaha hahaha hahaha Тка стана малко като отчаяни съпруги, ама и ние пък да си излеем душите  Mr. Green

Тя оназ лошата с голмата метла утре шИ нА измИте  Crazy

# 43
  • Мнения: 1 086
Аз съм по-разхвърляната от двамата  Mr. Green
Иначе, нещо смешно:
Като дойдохме тук не работих някъде 8 месеца и си седях в къщи, съответно всичко винаги беше подредено, изчистено, имаше сготвено, абе домакиня си бях   Joy Мъжо работеше и никога не е чистил там.

Някак си местенето ни в новата квартира съвпадна с назначението ми на работа. Както и да е взехме си квартира в същият блок, който е кръгъл, та прозореца ни гледа към старата квартира. В средата има паркинг и детска площадка. Един ден чистим ДВАМАТА и мъжо бърше перваза на прозореца и ми вика
"Брей, тая квартира много се цапа...старата като май не се цапаше толкова"  Joy

# 44
  • Мнения: 7 118
Така е, като не гледате какви квартири си вземате  Joy

Обсъдихме една малка част от мъжките характери  Wink, сега май е време да ходя при него да хъркам и аз  smile3524

Хайде, от мен толкова, че заспивам!

Близнацооо, виж колко много сме изписали двете с Лолата   hahaha, заслужаваме си наградата!  Mr. Green

Хайде, Лоли, лека нощ от мен!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт