След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 182

  • 24 743
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 13 513
И този колаж май е нов...  newsm78

# 721
  • Мнения: 4

А видяхте ли една от последните снимки в гръцкия ФБ?



Ставаше дума за тези гимнастики с Хюрем, нали?  newsm78 newsm78
(снимката е забранена за деца!  Naughty Naughty) Дари, не гледай! Naughty Naughty

Дари да не гледа.. Laughing-малко се съмнявам. Laughing Hug Hug
Жу,не знам дали ще видим повече такива "гимнастики" Laughing-промениха се нещата..

# 722
  • Мнения: 0


(снимката е забранена за деца!  Naughty Naughty) Дари, не гледай! Naughty Naughty[/i][/color]

Тук важи култовото "Не ме виждай Grinning" Ето, скривам се Laughing

# 723
  • Мнения: 6

Виж за кръста го помня - когато се шегувахме, че ХЮто му е натежала при припадъцитв си и той се е секнал Joy[/b]
Е... не с това направо ме уби........./от смях/  newsm62 smile3514 Joy

То човек един ден да не ви чете... и после 5 часа не може да навакса.Голям купон е имало май снощи... до късно сте будували .... smile3501
 С този хубавец как иначе...


# 724
  • Мнения: 0

 С този хубавец как иначе...[/b]




Адмирер Hug   bouquet
Много хубави колажи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Умишлено оставям втория да дразня ЖУ:lol: Hug

Снощи изпращахме Whitesnake & Iron Maden /на чийто концерт Фреш НЕ ОТИДЕ  Laughing /


П.С. Ние хубаво спамим, ами дали Майдрийм е готова с новата тема newsm78 В противен случай трябва да се местим другаде Grinning

# 725
  • Мнения: 13 513

Да спираме ли?   newsm78 newsm78 newsm78

# 726
  • Мнения: 4
Дари Laughing.недей,че още ме ми е минало  Laughing-но,какво да направя,като разбрах толкова късно  Embarassed.
Наистина съжалявам,шегата настрани..
Много исках да ги видя! Hug
Адмирер,колажите ,които правиш и споделяш са  ,както винаги,много стилни и красиви! Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 4


П.С. Ние хубаво спамим, ами дали Майдрийм е готова с новата тема newsm78 В противен случай трябва да се местим другаде Grinning
Ние от снощи го правим .. Laughing

# 728
  • Мнения: 617

    Как ще спираме? Нали виждаш, че и следващите колажи са на същата тематика! Joy Joy Joy

# 729
  • Мнения: 0
Дари Laughing.недей,че още ме ми е минало  Laughing-но,какво да направя,като разбрах толкова късно  Embarassed.
Наистина съжалявам,шегата настрани..


Симеон 2 години го базиках, задето избяга от СИП-а, не очаквай да се разминеш с това Laughing Mr. Green Hug Засега толкова обаче - ще ти го напомня пак в удобен момент hahaha

Жу, чакай да питам Майдрийм:

Майдрийм, ехоооооо, чуваш ли меее? Готова ли е новата темааа???  Grinning
---

Не ми отговаря Laughing Предлагам да се местим в скайпа

# 730
  • Мнения: 6
Брилянтен е тоз Онур бе брилянтен и това е,зашеметяващ !.
За съжаляние съм пропуснала обсъжданията за BBG ,но само да отбележа аз доста дълго всяка седница си гледах по 2,3 епизода още от началото,но преди известно време спрях.Бях стигнала до 48-49  еп. мисля скоро пак да подновя гледането и 1000 пъти да го изгледам пак ще искам  и за 1001-ви път да го гледам-просто уникален

# 731
  • Мнения: 617


П.С. Ние хубаво спамим, ами дали Майдрийм е готова с новата тема newsm78 В противен случай трябва да се местим другаде Grinning
Ние от снощи го правим .. Laughing

    Доста дълго я няма, предполагам, че работи върху новата тема! Hug

# 732
  • Мнения: 617
Брилянтен е тоз Онур бе брилянтен и това е,зашеметяващ !.
За съжаляние съм пропуснала обсъжданията за BBG ,но само да отбележа аз доста дълго всяка седница си гледах по 2,3 епизода още от началото,но преди известно време спрях.Бях стигнала до 48-49  еп. мисля скоро пак да подновя гледането и 1000 пъти да го изгледам пак ще искам  и за 1001-ви път да го гледам-просто уникален



Admirer of BINBIR GECE , колажът е също толкова зашеметяващ като героя!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 733
  • Мнения: 4
Дари   Laughing,добре,мила! Laughing Hug
Ще съм нащрек! Laughing
марман,сигурно е така!  Hug
Наближаваме края на тази тема..

# 734
  • Мнения: 13 513
Значи не спираме!  bowuu bowuu

Ето още една снимка. Simple Smile



За лека нощ съм приготвила друга...

Общи условия

Активация на акаунт