След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 182

  • 24 800
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 411
Варна,на чудесната снимка си позволих малко да избистря погледа.

.

# 76
  • Мнения: 2 411
На вълна 1001 нощ съм.

.

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 19:46 от nadejda2639

# 77
# 78
  • Мнения: 4
Наде,много се радвам,че си на тази вълна! Grinning Heart Eyes
Колажите  са страхотни ! Hug
Беше споделила преди време,че ще започнеш да правиш и за приказката ни Hug-получило се е много красиво и при двата  ! Hug
Толкова любими моменти имаме от филма ни.. Heart Eyes

Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 21:07 от fresh13

# 79
  • Мнения: 4

Виждат се  ясно и пухкавите ръчички на Али Grinning  Heart Eyes,и надписа на тениската на султана! Laughing


Подозирам, че това е любимата тениска на Али, та затова Халит я носи. Али обича да казва "араба" и да сочи колите.  Joy
Laughing Laughing Hug

# 80
  • Мнения: 617
Варна,на чудесната снимка си позволих малко да избистря погледа.

.

     Предполагам, че Халит доста силно е протестирал, че правят снимка и на Али и затова сладурчо гледа тъжно! Сигурно за първи път чува тати да е толкова строг!  Simple Smile Знаем, колко са ревниви по отношение на Али и не са съгласни той да бъде обект на обективите! Не са се съгласявали да направят фотосесия или тв репортаж с него никога, така че не им е приятно да ги безпокоят по време на почивка. Много други звезди показват децата си на специални репортажи ( и Джейда), но Халит и Берг са безкомпромисни по този въпрос. ( за наше съжаление   Sad)

# 81
  • Мнения: 72


Наде...хубаво,че ни припомняш един по-ведър Халит.Очаквам снимка ръка в ръка за ръка...т.е Берг+Халит+Али=щастливо сем.Ергенч family family Тук четвъртия е в бъдеще.  Joy Joy

Краси...прекрасна нова премяна!

# 82
  • Мнения: 2 411
Аз мисля,че не е причина ,че снимат Али,просто е
много неприятно непрекъснато да те дебнат и снимат.
Да не можеш да се отпуснеш и да правиш ,каквото искаш.
Понякога човек си позволява действие или жест,което ще ти е неприятно
да го видиш изтипосано на страниците на вестника.

# 83
  • Мнения: 11 116


Пост 52

Както вече стана ясно тримата са в Бодрум. Берг привличала вниманието с красотата си, Халит не свалял Али от ръцете си. "Султан Сюлейман" изумил околните с надписа на фланелкатата си- "Колкото повече опознавам жените, толкова повече заобичвам своя камион."  Joy Репортерът пише, че с това изречение Халит визирал съпругата си. ooooh! Освен това реагирал много остро на тези, които ги снимали, докато са във ваканция.


Хайде, репортерите си заформиха нова интрига.




Привет! Всички изречения в превода на новината много ми харесват. А Халит така сладко си брани семейството....Няма да описвам как изглежда....В страхотна форма е... Heart Eyes Към Берг съм пристрастна. Тя винаги ми харесва. Heart Eyes На бонбончето да му изям късите панталони Grinning Grinning
Варна, благодаря ти за превода.  Hug Hug

Admirer, сутринта бързах  и не коментирах - много ми е интересна закачката ти.  Hug Hug HugОнур е брилянтен, Сюлейман е великолепен! Незаменимите погледи,  ръцете... толкова е хубаво, че имаме възможност да следим новите проекти на нашите любимци, да ги виждаме в други роли, защото продължението наистина е прекрасно...

Наде, снощи и аз  споделих, че съм на същата вълна...Чувството е изключително...Колажите ти също! Hug Hug

На всички момичета в темата  - тиха и усмихната вечер! Hug Hug Hug


Последна редакция: пн, 04 юли 2011, 22:20 от Mydream

# 84
# 85
# 86
# 87
# 88
# 89
  • Мнения: 4
Mydream,колажите много ми харесват! Hug
Видеото-също! Hug
Благодаря  ти  Hug!

Общи условия

Активация на акаунт