Препоръки - женска консултация

  • 2 143
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
бихте ли ми препоръчали женска консултация в районите - павлово,овча купел,красно село,около цар борис III, център.
до сега ходех на частен лекар но искам и да се запиша на женска консултация в някоя поликлиника.
благодаря предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 23
Здравей chegevara1,
Аз живея в Манастриски ливади-запад. Моята гинеколожка също не работи със здравната каса и ми препоръча да се запиша на ЖК в болницата, в която смятам да раждам. Аз избрах д-р Бранимир Петров от Майчин дом, по препоръка на позната на свекърва ми. Не е нещо кой знае какво, отговаря на въпросите ми, но честно казано очаквах повече. Явно по здравна каса толкоз, пък и цял ден с бременни да се занимава, явно леко му писва на човека  Rolling Eyes Предимството е, че не плащаш за месечните посещения и за задължителните изследвания.
Е, естествено, че ако си в началото на бременността може все още да не си решила къде ще раждаш, но все пак мисля че е по-добре в някоя болница да ти следят бременността. Най-малкото, защото са се специализирали в тази област там. Пък ти пак може да отскачаш до твоя си лекар. Успех и леко бременеене!  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 43
благодаря,
аз мисля да намеря лекар който само да ми следи бременността пък за раждането живи и здрави съм решила къде да е,но там ЖК е платена дори и да си осигурен.

Общи условия

Активация на акаунт