
От мобилните услуги съм доволен,а и все по-често забелязвам,че доста хора са на Виваком,а и освен това има много безплатни минути и към домашните телефони.Та не им бях ползвал само телевизията и викам и нея да пробвам.Между другото изобщо не ми прекъсва,дори като ми монтираха чинията бяха едни силни ветрове в цялата страна и изобщо нямах проблем с каналите.Друго ме вбесява-повечето канали са адски тъпи
Има страшно много интересни канали,които изобщо ги няма,а имайте предвид,че от трите пакета,които предлагат,аз избрах най-пълния
Ми то е такава тъпня,че не искам да си представям тези,които са на другите пакети какво гледат
Залагат на порно канали
Например пълният пакет на Blizoo е 170 канала/и то все хубави/,а на Виваком са 70
Каналите не могат да се подреждат по желание и другата простотия е,че например от позиция 20 отиваш на позиция 40 и нещо от сорта
Препоръчани теми