Web SEX

  • 7 831
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 735
Правил съм виртуален секс... Доста пъти... И усещането е супер... Просто е различно...
И Бай Фадъре... Виртуалния секс няма нищо общо с това, да "му счупиш главата собственоръчно"... Ама нищичко... smile3532

Така е! Подкрепям.  beer

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Опитах веднъж да навия съпружеството, защото като замине да бачка, не се виждаме със седмици, но той ме отряза, щото бил в интернет - кафе и каза, че ще го арестуват, ако продължавам hahahaГолям смях падна Joy
Иначе по принцип съм навита, звучи еротично  SunglassesНо само с мъжа ми, с друг не бих се пробвала Naughty

# 17
  • Мнения: 4 473
Web SEX  Shocked, е такова животно нЕма! Naughty
Който твърди обратното - да го докаже Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 3 569
Web SEX  Shocked, е такова животно нЕма! Naughty
Който твърди обратното - да го докаже Crossing Arms
Абе има то ама не е моят тип секс това.

# 19
  • Мнения: 1 735
Web SEX  Shocked, е такова животно нЕма! Naughty
Който твърди обратното - да го докаже Crossing Arms
За мен Секс е всичко ,което ме кара да свършвам от възбуда.По-голямо доказателсвто едва ли е нужно,но ако наистина трябва,заповядай ми на гости.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 236
Да!  Blush С уговорката, че не беше със случаен мъж,а такъв с който ме свързваха романични чувства (навремето, де). За да го прави човек е необходимо или да има много фантазия и да няма задръжки (ако е с любим човек) или да го кефи да си дрънка мръсотии с непознати в нета. Мен лично второто не ми е по вкуса.

# 21
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
За Web си мисля, че е нещо, което ще се хареса по-скоро на мъжете, жените не припадат от вида на мъж, който си играе с фалоса си Laughing

# 22
  • Мнения: 61
Хм, виртуален секс не съм правил ... мисля че би ми било интересно да видя какво е. Но като цяло предпочитам естествения контакт  newsm78

# 23
  • Мнения: 73
  Интересно!!! newsm12 Значи т.нар. Web sex не е толкова непозната територия. Присъединявам се към всички които изказаха мнение, че такъв вид секс има и не е мръсно и откачено нещо. Също така мисля ,че не е изневяра особенно когато се практикува от двамата и то едновременно smile3521 . Това е едно забавление което разнообразява и на всичкото отгоре не води до венерически болести.

         П.П. Човек трябва да опитва всичко ново в този живот, което не вреди на него или на другите около него, Щото след това НЯМА!!!

# 24
  • Мнения: 5 299
Мда правила съм и с мъжа ми(така се запознахме) и с един любовник Twisted Evil(тогава беше на английски) и бая зор видях, ама стана работата Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Не бих казала, че ме кефи, но ми харесва идеята да дървя някой Mr. Green

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Стрелче, има такова животно, повярвай ми... Макар че, няма да ми е лесно да ти го докажа... Но бих могъл да опитам...
Пере, няма нищо общо виртуалния секс с "лъскането на бастуна" или със "скречирането"... За мен виртуалния секс не е свързан с никакво докосване...
Във виртуалния секс единствените ерогенни зони, които се "дразнят" са съзнанието и въображението... А те са най-силните ерогенни зони... Няма нищо по-силно възбуждащо от въобръжението...
Виртуалния секс не е задължително свързан с говоренето на "мръсотии"... Зависи от човека... Аз например изобщо не употребявам...
Виртуалния секс е нещо СЪВСЕМ различно от истинския... Аз не бих ги сравнявал кой е по-добър и кой по-малко... Заради факта, че нямат нищо общо помежду си... Те се допълват по някакъв начин..

# 26
  • Мнения: 980
Ако не бях видяла снимката в конкурса щях да си помисля, че Експрес е жена Simple Smile

А какво точно си говорите, щом не е мръсотийки? Не мога да си представя...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Пробвай да опишеш едно истинско сексуално преживяване с нежни и романтични думи...? Ще успееш ли...?

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Пробвай да опишеш едно истинско сексуално преживяване с нежни и романтични думи...? Ще успееш ли...?
С френската малко ще се затрудня Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
С френската малко ще се затрудня Wink

Е, хайде пък и ти сега... Още от началото се плашиш... Ами опитай, вложи малко творчество... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт