Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 18

  • 81 954
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 534
ЧРД, Мерием!   love001
Наздраве за здравето на нашата вундабар фройлайн
 Wink

# 722
  • Мнения: 267


Ами Ч.Р.Д на Мерием и от мен ! Да е жива и здрава , успешна и да сбъдне много от мечтите си !!!  bouquet
 На нейнитен години мечтите са най-големи , най-безплатни и винаги достижими ......!!!!
:peace: [/color]

# 723
  • Мнения: 683

iи идва виждам нова сила ...- това момче , което ще играе порастналия Мустафа ...си е жива находка и отявлен красавец ...само , че още е млад и ми е сладникав като Къванч ...и затова не е класиран  Wink

Bennu Korel, само да уточня, че Мехмет Гюнсюр е роден на May 18, 1975, а Мурат Йълдъръм на April 13, 1979. Гьокхан Тепе пък е роден на 08.02.1978. Така, че с изключение на Серхан, всичките ти любимци са по млади от Мехмет.

И една реклама с Мехмет Гюнсюр


# 724
  • Мнения: 683
Това е подсказка за новия сезон. Може би някой ще преведе, но това, което разбрах с Гугъл е, че Матръкчъ е този, който ще спаси Султан Сюлейман. За другото не съм сигурна, но май Матръкчъ иска като награда, Султана да прости на Лео  newsm78

Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon İle İlgili Tüyolar
 Yeni sezonda muhteşem olaylar bizleri bekliyor.  Öncelikle Sultan Süleyman'ın nasıl kurtarılacağı sorusunun cevabını yantlayalım. Sultan Süleyman'ı Matrakçı kurtarıyor. Tabi ki Sultan Süleyman'ın da Matrakçı'ya bir can borcu oluyor ve Matrakçı'da Sultan Süleyman'dan Leo'nun canını bağışlamasını istiyor..Ve tabi bilen bilmeyen herkese duyurulur!Yeni sezonda Şehzade Mustafa'nın gençliğini Mehmet Günsür Canlandırıyor

# 725
  • Мнения: 13 495

Benu Korel, чудесен избор.   bouquet
Но... 1. Мурат има също магнетичен поглед, но чула ли си какъв глас има?  newsm78 Cry
Плюс това няма актьорско образование и това определено му пречи...  Cry

2. Вторият не го познавам и не съм го гледала, но, Бога ми - какво излъчва този поглед, освен че е влюбен в себе си?

3. А третият е толкова слаб артист, без никаква актьорска пластика - личи си, че току що излиза от фитнес клуба, радва се на перките си и отива на среща с някоя мацка... Joy Joy Joy

Но съм съгласна с теб, че всеки си има собствени критерии, вкус и изисквания. Слава и Богу, че не сме еднакви.  Peace

 

# 726
  • Мнения: 1
Ето и моята класация:

Първо, второ и трето място:


на четвърто:

# 727
  • Мнения: 9 758
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МЕРИЕМ  bouquet
ПОЖЕЛАВАМ НА ТОВА ЖИЗНЕРАДОСТНО  СЛЪНЧЕВО МОМИЧЕ ДА НАМЕРИ СВОЯ СУЛТАН И В РЕАЛНИЯ ЖИВОТ Grinning






# 728
  • Мнения: 2 411
Безмълвна съм...най- еротичния, чувствен тембър... божествен глас

Халит  е просто един красив, интелигентен, талантлив и изключително чаровен мъж с прекрасен глас, приказни сини очи и изумителен магнетичен поглед.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Лили,Жу,голями сладуранки сте!Много сте ми готини!
Едно е ,какво виждаш,а друго
е, какво чувстваш.Това ,което виждам като визия е различно от вас,
но това, което чувствам напълно съвпада с това ,което чувствате вие. lovekiss lovekiss lovekiss
Снощи рових из папките,подреждах разни неща,видях тези снимки и си припомних един много,ама много щастлив миг за мен,когато от вълнение толкова ми трепереха ръцете,че една свестна снимка не направих
.

.
.
.
.
 

# 729
  • Мнения: 2 411
Честит рожден ден на Мериам!
Желая и здраве,да обича и да бъде обичана!
newsm59

.

# 730
  • Мнения: 1 296
Надежда, да разбирам ли, че си имала щастието да го видиш на живо, макар и на разстояние?

# 731
  • Мнения: 31
здравейте  Hug
виждам, че днес си избираме харем  Laughing Laughing
ето и моето предложение  Flutter Grinning

  Нежат Ишлер  Heart Eyes Heart Eyes


заповядайте в

НОВАТА ТЕМА

# 732
  • Мнения: 267
anna3com, много ти благодаря !  bouquet Незнанието не е оправдание и затова си поемам вината , но продължавам да твърдя , че посочените от мен мъже 2-3 на брой са красавци  Peace....С тези дати и рождени години ...с пълна сила добавям в челното класиране и Мехмет Гюнсюр .........Имам определено склоност да давам симпатиите си на по-зрели мъже и освен от ролите в които ги гледам нямам друга информация ...Мурат Ялдаръм съм го гледала само в такива сериаозни роли с поведение на зрял млад мъж и затова реших , че е по-голям ....А Мехмет съм го гледала само в сериала 'Златната клетка" и му бяха определили роля за 20 годишен ...., но че е красавец ...е вън от съмнение ....Къванч например е красив, манекен , признат , но аз не харесвам млади и толкова сладникави мъже ..... Wink

Още веднъж благодаря за информацията ....
Много може да се научи за интересни неща , ако човек има време да ви чете ежедневно ..... Hug




iи идва виждам нова сила ...- това момче , което ще играе порастналия Мустафа ...си е жива находка и отявлен красавец ...само , че още е млад и ми е сладникав като Къванч ...и затова не е класиран  Wink

Bennu Korel, само да уточня, че Мехмет Гюнсюр е роден на May 18, 1975, а Мурат Йълдъръм на April 13, 1979. Гьокхан Тепе пък е роден на 08.02.1978. Така, че с изключение на Серхан, всичките ти любимци са по млади от Мехмет.

И една реклама с Мехмет Гюнсюр


# 733
  • Мнения: 267
jupetrov7 благодаря за разбирането все пак , че всеки човек има собствени усещания за очите и за сърцето ....

1. По-силен и магнетичен поглед на турски актьор от този на Мурат ...не съм виждала и скоро за мен няма да се появи........Да чула съм гласът му ...вече 55 епизода по 1ч и 30-40 минути .....Звучи ми като на мъж , като авторитет и ми е супер приоятен за слушане ..макар , че неразбирам връзката -глас и красота , но както и да е ..Не искам да пее ...Ако ми се слуша музика ще си пусна ....Това , че Мурат не е "завършил актьорско майсторство"....научих сега , за което благодаря .  bouquet..Това го издига още повече в моите очи ,защото се доказва личната ми тезата , че освен , че е много мъжествен и красив е и супер  талантлив ...... Hug

2.По отношение на "втория' ....напълно уважавам мнението ти , че на външен вид не го харесваш ..., но много прибързано го хвърли в 3-а глуха без да "си го гледала никъде и да знаеш кой е "....Със същата сила мога да ти кажа , че ако Халит не е толкова известен актьор от 1001 нощи и Великолепния век ....трябва да ти кажа , че на 30 жени минаващи покрай него я направи на една -две впечатление бегло , я не ...а с дебелата брада , с която е напоследък ...освен Берг и детето друг не би го забелязал  newsm78 newsm78
Този "втория" се казва Гьокхан Тепе

и за да му избегнеш "самовлюбения поглед" ...те поздравявам с една негова песен , за да чуеш какъв глас има/който няма връзка с външния вид/  Peace http://vbox7.com/play:6205a915

Относно 'третия " в моята класация - може да е дървен , слаб актьор , непластичен и еди какъв си , но е много красив ...Въпроса беше отправен "кой актьор от Tурция за теб" е красив ....и аз просто отговорих ....Ако беше отправен кой е най-талантлив и едновременно красив ....щях да се затрудня повече и бих класирала само един .... Peace...но за съжаление той не би бил Халит .....Халит е в графа ....много и може би най-талантлив , но за най-красив му е минало времето или май не е идвало  Wink




Benu Korel, чудесен избор.   bouquet
Но... 1. Мурат има също магнетичен поглед, но чула ли си какъв глас има?  newsm78 Cry
Плюс това няма актьорско образование и това определено му пречи...  Cry

2. Вторият не го познавам и не съм го гледала, но, Бога ми - какво излъчва този поглед, освен че е влюбен в себе си?

3. А третият е толкова слаб артист, без никаква актьорска пластика - личи си, че току що излиза от фитнес клуба, радва се на перките си и отива на среща с някоя мацка... Joy Joy Joy

Но съм съгласна с теб, че всеки си има собствени критерии, вкус и изисквания. Слава и Богу, че не сме еднакви.  Peace

 

# 734
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте! Какво ще става във втория сезон на "Великолепният Век"? Знае ли някой в следващата серия как ще се размине Хюррем с отровата?

Общи условия

Активация на акаунт