Идва Юли с нов живот, плод на нашата любов!

  • 29 056
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 0
Джен, благодаря за бързия отговор. Не те ли запаряват  Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 0
С големия син ползвах, ама преди 15 години те бяха някакви ужасни гащи и много ме запарваха, а бях и +35 кг. Сега съм по-малко нагоре ама не съм на 20 год.

# 62
  • Мнения: 3 248
Здраейте и от мен за днес!   bouquet

Честит син Даниел на мама Фони и тати SayanMK! Да ви е жив и здрав, а кистичката да не създава и занапред никакви проблеми! На таткото "наздраве!", а на мама бързо възстановяване! Честита принцеска Мария на мама Теодора! Всичко най-най-хубаво и бързо прибиране в къщи!



Аз днес пак на тонове, всичко е ОК. Та търпеливо си чакаме, поне още 3 дни!  Praynig

За кръста: и мен много ме болят и кръстът, и гърбът нагоре по гръбнака, особено в някои пози. Като лега обикновено ме облекчава, пък и болката е постоянна, тъй че си мисля, че е нещо от тежината на корема и т.н., а не контракции.  Peace

нутела, и аз съм без колан вече от много време и при шофиране, и при возене, но пред колкото и полицаи да сме минали, все ме позаглеждат и не ме спират. Много ми е смешно, защото ми е чудно дали ще се заядат, ако го направят, та даже си нося копирано частта от закона, където пише, че може без за бременни.  Crazy

Танке, стискам палци всичко да се нареди!  Hug

Много  Hug за всички и лека вечер!  Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 0
Коригирах началната страничка, дано ви хареса Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 107
Честит син Даниел на мама Фони и тати SayanMK!Да е жив и здрав и много да ви радва!

Темичката стана още по-сладка с тези мечета. И като се позачетох, нещо Ирина ми се губи. С тези близнаци и 10 дни до термин дали не е родила вече? newsm78

# 65
  • Мнения: 234
Дами, току-що emito_ писа в групата във Фейсбук, че вчера е родила малката принцеса Никол! Да им е жива и здрава малката, много радост на семейството да носи
  bouquet  bouquet

# 66
  • Мнения: 3 248
Айде и аз да споделя една новинка от ФБ-а!

emito__ е родила на 04.07. принцеска Никол, 3200 гр., 50 см. Пише, че е било тежко раждане, но и двете вече са добре!

Честита Никол, Еми!!! Да ви е жива, здрава, щастлива и много обичана! Бързо възстановяване и скоро да си се гушкате в къщи!

# 67
  • Мнения: 3 794
Честит син Даниел на мама Фони ! Нека да расте здраво и засмяно дете !

Честита дъщеричка Никол на мама Еми ! Да е жива и здрава малката принцеса ! Бързо възстановяване на мама и скорошно прибиране !

# 68
  • Мнения: 1 449
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА МАМА ТЕОДОРА, НА МАМА ФОНИ И ТАТКО SayanMk И НА МАМА ЕМИТО, НЕКА БЪДАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЧИЦА!

Ние излизахме днес ва разходка, подстригах единия, водих на зъболекар другия, а на девойката си носих храна, че е на работа  Mr. Green Покрай посещението във фризьорския салон(случаен) реших и аз да се снабдя с прическа, та стоически издържах час и нещо, нямаше топла вода, сешоара и пресата им бяха слабички за мойта коса, но все пак излязох с права коса. А след половин час нямаше и помен от нея ... Пред зъболекарския кабинет замалко не се изтърсих, докато пресичах, така се хлъзнах в дъжда, шофьора на таксито нямаше дребни да ми върне, та ми излезе на двойна тарифа. Напазарувах, сега и ще готвя. Изтощих се ...  hahaha
Saly, за количката - сестра ми беше с породени деца и си купи страхотна количка на Firstwheels. С кош за новородено и 2 летни коша плюс аксесоари. Пуснала е обява в продавалника, ако те интересува може да я потърся. Абсолютно запазена е, ползвана много грижливо.

# 69
  • Мнения: 572
Честита Никол на мама Еми!
Да е жива, за е здрава, и усмивки да раздава!!!

# 70
  • Варна/Сливен
  • Мнения: 26
Честита щерка на Емито малката бубка да папка сладко и расте здраво и щастливо дете.На мама пожелавам бързо възстановяване след тежкото раждане   bouquet

# 71
  • Мнения: 283
ЧЕСТИТО НА ЕМИТО!!!
ДА Е ЗДРАВА И МНОГО щАСТЛИВА ПРИНЦЕСА НИКОЛ!!!

Бързо възстановяване на Еми и скоро да се прибират в къщи!!! Hug  bouquet


Танке, стискам палци всичко да се нареди!  Hug

Ох, ами брат ми ще дойде днес вечерта и ще остане утре, докато се прибера да гледа Коско (то малко все едно 2 деца ще се гледата, нищо, че вуйчото е на 20г. hahaha ), не е идеалния вариант, ама.... майка ми е заета, баща ми също, е, "скъпата" свеки си вее дупето по цял ден, но може ли човек да разчита на нея #2gunfire Ако е за идване ще дойде, но да разгледа по всички шкафове и чекмеджета, както и да опустоши хладилника, не заради детето - пък и без друго все едно го оставям на непознати, ако е с нея и мъжа й ooooh!
Иначе брат ми е малко.... ще ми натяква поне година, че ми е гледал детето за 2-3 часа, ама.... няма начин прсто, поне като говори, ще е истина, че иначе сам си плямпоти hahaha

# 72
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА МАМА ТЕОДОРА, НА МАМА ФОНИ И ТАТКО SayanMk И НА МАМА ЕМИТО, НЕКА БЪДАТ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.
БРАВО ЗА ЗАГЛАВИЕТО НА НОВАТА НИ ТЕМИЧКА, ДАНО ДА Я НАПЪЛНИМ С МНОГО ХУБАВИ НОВИНИ ЮЛСКИ БЕБЧЕТА!
Bilechka по спокойно, всичко ще се нареди мисли  повече за се би си!

# 73
  • Мнения: 283
Bilechka по спокойно, всичко ще се нареди мисли  повече за се би си!

Права си, мила Hug Ама все да има нещо да ме човърка и да ме притеснява, все пак за 2-3 часа няма стане нищо, по-добре с брат ми, отколкто със свекито и мъжа й ooooh!

Иринкааааа, виждам те "на балкона" драсни 2 реда, че те мислим!!! Hug

# 74
  • Мнения: 0
Честито на всички мами, Еми, Фони, Теодора, Бочинка, shturchaki, Бубулече-мече. Бързо възстановяване на всички мами, а на бебчовците да растат и хубавеят и най-вече да са здрави.


Танче, много е хубава темата.  bouquet
Не се притеснявай за вуйчото, ще се справят много добре, когато малката беше бебе и се наложи брат ми да я гледа бях много притеснена, но се бяха справили отлично и дори после не натяква и след това колко още се по наглеждаха и взаимно им е много приятно, дори сам искаше да я води на разходка след време.

Едвам Ви изчетох и аз да напомня като addy_1, че има една не вписана родила мама на първата странична
Цитат
adi86, Четв., 30 Юни 2011, 20:47 .
 Момичета, преди малко случайно разбрах, че alex4encence също е родила своето момиченце! Да им е жива и здрава! 

Искам да питам вече родилите мами дали все още мажат бебетата си с олио или след болницата преминаха на мляко. Защото това беше обсъждано отдавна че през лятото бебетата се мажат с мляко.
Аз още не съм купила козметика за моето бебе и затова съм в голямо чудене.

Относно даването на вода, май аз ще гледам само да изплаквам, че при каката тя пиеше по толкова вода, че после не сучеше и на всеки час беше гладна и то не само първите седмици, ами за доста дълъг период и имахме проблем с коремчето, но при опита за намалянето на водата не стана.

Общи условия

Активация на акаунт