Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 38

  • 27 636
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
# 661
  • Мнения: 0
Това е любимият ми епизод когато Ефе предлага на Аслъ. Много ти благодаря  smile3525 smile3525 smile3525

# 662
  • Мнения: 0
Това е любимият ми епизод когато Ефе предлага на Аслъ. Много ти благодаря  smile3525 smile3525 smile3525

Няма защо!  Simple Smile Hug Исках просто да покажа какво е да ти предложи ЛЮБОВТА НА ЖИВОТА ТИ! И какво е да приемеш просто, защото обичаш до полуда човека срещу теб !  Peace Party Heart Eyes Mr. Green Mr. Green

# 663
  • Варна
  • Мнения: 8
Цитат на: Roxis
Разбира се, че и тогава Аслъ обичаше Гювен. Видяхме какво направи когато го намери в гората и колко се сети за Ефе. Дори и не забеляза, че му е зле и едвам гледа.  Cool
Не отричам любовта на Аслъ към Ефе, но и вие не бива да отричате тази на Аслъ към Гювен. Тя обичаше и двамата еднакво силно ...  Laughing
Но ваш проблем ако не го виждате  Mr. Green

Много правилно обичаше и не само тогава , а и сега......и никой не е твърдял обратното... но в момента не го обича което е по важното...може сценаристите да решат след време пак да има любов между тях...но не зависи от нас...

# 664
  • Мнения: 28
А Roxis, като толкова много знае, може ли да ми обясни, защо Аслъ не си направи дете с Гювен, а с Ефе?!?
Защо искаше дете точно от Ефе?!?
Нима детето от човека, когото обичаш, не е най-голямото доказателство за любовта на двама души?


Сега какво ще измислиш, за да обърнеш нещата?  newsm78

# 665
  • София
  • Мнения: 227
А Roxis, като толкова много знае, може ли да ми обясни, защо Аслъ не си направи дете с Гювен, а с Ефе?!?
Защо искаше дете точно от Ефе?!?
Нима детето от човека, когото обичаш, не е най-голямото доказателство за любовта на двама души?


Сега какво ще измислиш, за да обърнеш нещата?  newsm78

Как какво?Ще каже,че не е било планувано и е станала грешка и вместо да е бременна от ГОЛЯМАТА си любов Гювен тя някак си е "вързала" от ЕФЕ 

# 666
  • Мнения: 0
 Понеже преди няколко страници се спореше дали мостът който е във фрагмента е идин и същ с този в първи епизод , категорично не е същият защото този в първи епизод има  дървени парапети по пътечката в морето , а на фрагмента няма , подобен е но не е същият .Всъщност може да е същият , но да е променен с времето , защото първата снимка е от 2007 год. и междувременно да са му махнали парапетите . Но това са подробности. Стигнах до този извод като извадих първи епизод и сравних с фрагмента.

# 667
  • Мнения: 68
Ааа всички сте в грешка понеже когато дадоха че Аслъ е бременна, Рокси каза, че има голяма вероятност детето да е от Гювен...И понеже нямаше как това да е истина....сега вече пак го изкараха негово защото той се бил грижил за него...нищо че още не сме видяли подобно нещо, ама карай:)Така че, с две думи според тях това дете е на Гювен,не е важно кой го е правил, важно е кой го гледа....Simple Smile

Аз казах по рано, че след като Ефе почина,има кой да ползва вещите му,кой да е с жена му и с детето му....Те милите обезличиха Ефе напълно.....Даже за миг не им минава мисълта че всички тези неща които ни показват сценаристите само ни затвърждават мнението че Гювен се явява един вид заместител на Ефе...Нищо негово,лично, не показаха,даже и магазина му беше като на Ефе,не сме видяли нито една идея която да е различна ....И даже сега ще го видим на мястото на Ефе, там на мостчето с приятелите му от детството!!!

Моста е същия според мен няма логика да ги показват на друго място,нали все пак са минали години и има промяна в нещата,а и идеята според мен е филма да свърши там от където е почнал!

# 668
  • Мнения: 0
И според мен целта е сериала да завърши така както започна. С разликата, че ОРИГИНАЛНОТО МОМЧЕ липсва  Sad Sad никой не може да го замени .. колкото и да се опитват!!
 Моето мнение е , че на финала ще видим Дерия и малкият Ефе след години .. вече порастнали на същия този мост.. и гледката ще бъде подобна на тази, която техните родители ни показаха в началото..
 Разбира се това е моята представа за финала ... не държа да се взема под внимание Simple Smile

# 669
  • Мнения: 0
здравейте и от мен,снощи серията беше много интересна и за миг не ми доскуча,но и аз съм съгласна с написаното и с прости думи "сериала се провали ",ето моята колекция към серията от снощи  http://vbox7.com/collection:1363175

Благодаря ти за линковете към епизода, но липсва една част. Точно момента с преследването с колите, когато Гювен гонеше Алп и Аслъ. Както и момента, когато Лерзан се караше на Денис и той разбра, че Мине я няма ... Ако някой намери и тази част или целия епизод да даде линк. Много искам да я гледам отново ...  Hug
вече всички части са там Simple Smile

# 670
  • Мнения: 68
И според мен целта е сериала да завърши така както започна. С разликата, че ОРИГИНАЛНОТО МОМЧЕ липсва  Sad Sad никой не може да го замени .. колкото и да се опитват!!
 Моето мнение е , че на финала ще видим Дерия и малкият Ефе след години .. вече порастнали на същия този мост.. и гледката ще бъде подобна на тази, която техните родители ни показаха в началото..
 Разбира се това е моята представа за финала ... не държа да се взема под внимание Simple Smile

 newsm10

Мисля, че такъв финал, ще е много добър!

# 671
  • Мнения: 68
Ох,като се сетя че имаше спорове и около това че щом не са давали как правят бебето, значи може да не е от Ефе!  Joy  Joy  Joy  Joy Joy

# 672
  • Мнения: 200
Тя ходи да консултира режисьора как Аслъ да гледа Гювен ,как да се смее ,как да тръпне по него....Все пак тя държи на детайлите ,които ние не виждаме , а са плод на нечия фантазия. Joy hahaha hahaha

Много сте ми забавни ... Отричате очевидното и точно защото сте видяли погледите и всичко, което става между Аслъ и Гювен сте се подразнили. Но това не е мой проблем. Определено не си фантазирам. А това кой е най-голямата любав е въпрос на гледна точка Laughing

Забавната си ти..... JoyИ понеже държиш на погледите я виж на снимките ,които си постнала ,където са четиримата на моста как Гювен и Аслъ гледат към Мине и Дениз .Дали пък няма да изляза права и да разместят двойките?Боже ,как Гювен гледа към Мине ,а Аслъ към Дениз!   hahahahahaha hahaha

# 673
  • Мнения: 200
Ох,като се сетя че имаше спорове и около това че щом не са давали как правят бебето, значи може да не е от Ефе!  Joy  Joy  Joy  Joy Joy
Ама моля ти се те не дадоха нищо , а според някой и сутринта бяха с пижами ,така че малкия Ефе е заченат непорочно.

# 674
  • Мнения: 11 766
Ааа всички сте в грешка понеже когато дадоха че Аслъ е бременна, Рокси каза, че има голяма вероятност детето да е от Гювен...И понеже нямаше как това да е истина....сега вече пак го изкараха негово защото той се бил грижил за него...нищо че още не сме видяли подобно нещо, ама карай:)Така че, с две думи според тях това дете е на Гювен,не е важно кой го е правил, важно е кой го гледа....Simple Smile

Аз казах по рано, че след като Ефе почина,има кой да ползва вещите му,кой да е с жена му и с детето му....Те милите обезличиха Ефе напълно.....Даже за миг не им минава мисълта че всички тези неща които ни показват сценаристите само ни затвърждават мнението че Гювен се явява един вид заместител на Ефе...Нищо негово,лично, не показаха,даже и магазина му беше като на Ефе,не сме видяли нито една идея която да е различна ....И даже сега ще го видим на мястото на Ефе, там на мостчето с приятелите му от детството!!!

Моста е същия според мен няма логика да ги показват на друго място,нали все пак са минали години и има промяна в нещата,а и идеята според мен е филма да свърши там от където е почнал!

Прекаляваш вече - чуваш ли се въобще какво говориш. Гювен не е никакъв заместител на Ефе. Ресторанта си е лично на Гювен - не го е взел от Ефе. Гювен сам си спечели парите за да го открие. Ти с какво искаш да се занимава. В Турция производството е едно от основните неща. Гювен отдавна остави измамите и си изкарва парите с пот на челото. Колкото до мотора - питай Метин защо му го е подарил. Ако не си гледала Метин каза на Гювен, че Ефе би се радвал точно той да го кара. И Аслъ също се зарадва ...  Wink
Гювен нищо не е взел на Ефе - за мен Гювен е най-силният персонаж в сериала. Сам си спечели мястото в сърцата на зрителите, както и в сърцето на Аслъ и приятелите си. Това неможете да го отречете. Много е лошо човек да показва злобата си по този начин ...  Naughty
Само ми изтъквате детето - Аслъ не е планувала да има дете с никого, но се случи. Тя самата го каза. То ще й остане спомен от Ефе, но това не значи че не обича Гювен. И сега го обича колкото и да отричате - надявам се в бъдещите серии да ни го покажат така както заслужаваме ние истинските фенове на Аслъ и Гювен ...  Hug
А това, че Гювен е на моста заедно с приятелите си е страхотно. Точно мястото на Гювен е до тях. Той винаги ги е подкрепял. С много усилия успяха да съберат парите, които дължаха след операцията на Ефе. Гювен винаги е с всички тях в най-трудните им мигове. За тях той е истински приятел. Колкото и да не ви харесва Гювен е върха ... И това най-много ви боли. Не говоря за всички, но голяма част от вас. Както и факта, че Аслъ и Гювен преживяват най-красивата любов. С Гювен тя изживя много готини, романтични и силни моменти.  Mr. Green
А що се отнася до предложението за брак - тя не прие веднага и се съгласи да е фиктивен точно защото го обича и мислеше, че така хората ще го одумват и той ще страда. Затова и му каза, че после може да се разведат. Но го обича и вярвам, че ще му го покаже ...   Wink
Ако не си видяла как се грижи за детете спокойно ще видиш - и ние ще видим, защото добре познаваме колко добър човек е Гювен ...  Grinning
А предложението за брак, което Гювен направи на Аслъ първия път е толкова романтично, че човек само може да мечтае за такова нещо. Аслъ тогава беше толкова щастлива и прие, защото го обича от цялото си сърце ...  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт