Отговори
# 15
  • Мнения: 39
Аз в повечето случай я поставям върху мен в полулегнало положение, иначе кенгуруто си го ползвам от 2-рия месец, а може и по-рано доколкото знам.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Гушната и легнала в ръката ми или както Блонди е посочила.  Peace

# 17
  • Мнения: 181
Моята дъщеря обича да я държим така
Не знам как не и неудобно, дори спи така.


И моят син много обичаше да го държим в тази поза.Успокояващо е,когато имат колики,защото коремчето е притиснато...Не знам как да го обясня и аз,но лекарката ми каза,че по този начин му е най-добре,когато има колики. Wink

Иначе на 2.5 месеца,в никакъв случай не е добре детето да се държи седнало в скута. PeaceАз Боян го държах в типичната поза люлка,както е писано и по-напред или изправен и гушнат в мен,с лице към мен,като му подпирах гръбчето с едната ръка.

# 18
  • Мнения: 2 447
На тази възраст (2,5м) или както е показала Блонди или по коремче в скута ми. Сега го държа и полулегнал в мен.Но за поседнал е рано.

# 19
  • Мнения: 3 932
Освен изброените пози, аз иmаm още една, която ни е лУбиmа - аз съm по гръб със свити в коленете крака, а бебка  върху тях с лице къm mен. Така вчера и четох ''Ана Каренина'' и тя mного се забавлява  Laughing Иначе подпираm и в полуизправено положение на дивана с възглавничка от активната гиmнастика (нашта е за по гръб).

ПС. Блонди, каква mарка е кенгуруто?

Общи условия

Активация на акаунт