Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 40

  • 40 072
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
 newsm51
Здравейте и от мен!!!
Хубав и спорен ден за всички - и за отпускарките и за работещите!!!
Тези дни успях да изгледам повечко сериии и съм впечатлена от дълбокия смисъл на дребните ,но не и маловажни детайли във филма.Нещо,което ми е убягнало на пръв поглед,сега ме хвърля в  размисъл.И знаейки последвалите събития/нали вече съм гледала целия сезон/поздравявам сценаристите ,че така успяват да ни държат с будна мисъл и в очакване!!!Какво ще кажете за сълзата ,отронила се от очите на Керим и паднала върху лицето на  Фатмагюл ,когато я носеше на ръце след бягството и от дома-премръзнала и отпаднала.Тази сълза я накара да отвори хубавите си очи ,да види нашият любимец и може би да чуе и думите му?!

# 661
  • Мнения: 2 229
Гери,толкова се радвам,че отново си с нас!И ние много те обичаме.Групата на отчаяните романтички се нуждае от теб!Пожелавам ти оттук нататък да ти е само слънчево и ведро в душата!Прегръщам те и те целувам!

# 662
  • Мнения: 374

Славена  Hug  bouquet  bouquet.  Намерих дружка на твоето рибарче Laughing.


# 663
  • Мнения: 2 229
newsm51
Здравейте и от мен!!!
Хубав и спорен ден за всички - и за отпускарките и за работещите!!!
Тези дни успях да изгледам повечко сериии и съм впечатлена от дълбокия смисъл на дребните ,но не и маловажни детайли във филма.Нещо,което ми е убягнало на пръв поглед,сега ме хвърля в  размисъл.И знаейки последвалите събития/нали вече съм гледала целия сезон/поздравявам сценаристите ,че така успяват да ни държат с будна мисъл и в очакване!!!Какво ще кажете за сълзата ,отронила се от очите на Керим и паднала върху лицето на  Фатмагюл ,когато я носеше на ръце след бягството и от дома-премръзнала и отпаднала.Тази сълза я накара да отвори хубавите си очи ,да види нашият любимец и може би да чуе и думите му?!

valkova*,това е един от любимите моменти на всички ни.След това тя си припомняше този момент не веднъж.Доста домати хвърлих по Едже и Мелек,но си признавам,че всичко е премислено и до най-дребния детайл.Затова трябва да се вглеждаме-всяко действие е препратка за последващи събития! Naughty

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
newsm51
Здравейте и от мен!!!
Хубав и спорен ден за всички - и за отпускарките и за работещите!!!
Тези дни успях да изгледам повечко сериии и съм впечатлена от дълбокия смисъл на дребните ,но не и маловажни детайли във филма.Нещо,което ми е убягнало на пръв поглед,сега ме хвърля в  размисъл.И знаейки последвалите събития/нали вече съм гледала целия сезон/поздравявам сценаристите ,че така успяват да ни държат с будна мисъл и в очакване!!!Какво ще кажете за сълзата ,отронила се от очите на Керим и паднала върху лицето на  Фатмагюл ,когато я носеше на ръце след бягството и от дома-премръзнала и отпаднала.Тази сълза я накара да отвори хубавите си очи ,да види нашият любимец и може би да чуе и думите му?!
Толкова добре си го написала. При повторението на тази серия, забелязах точно това. И Фатмагюл всичко бе чула. Затова изхвърли сандъка. Този момент е един от преломните за мен....

# 665
  • Мнения: 12 009
sincerita  Hug Тя тая дружка направо заслепява с чара си рибарчето Mr. Green

Снощи започнах да чета една книга на Нора Робъртс -"Отчаян ход'' и главния герой /който е мошеник/,начина по който го описват все едно,че е наш Керим.Цитирам по памет:"Като го видя Миранда /главната героиня/,този топъл и дълбок поглед ,който я обгърна с кадифена мекота...тъмни чупливи,леко дълги коси...висок,строен и с онзи лек меден загар на кожата...а ръцете му с финни и дълги пръсти...как ли би се чувствала една жена в тези ръце..." CrazyА кажете ,това не е ли Керим smile3506

Герито  bouquet  bouquet  bouquet

# 666
  • Мнения: 2 229
Славенко,не разбрах саглавието на новия филм по твоя сценарий ooooh!
Моля да го споделиш Peace

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226


Какво ли няма из нета за Енгин....

# 668
  • Мнения: 2 229
sincerita  Hug Тя тая дружка направо заслепява с чара си рибарчето Mr. Green

Снощи започнах да чета една книга на Нора Робъртс -"Отчаян ход'' и главния герой /който е мошеник/,начина по който го описват все едно,че е наш Керим.Цитирам по памет:"Като го видя Миранда /главната героиня/,този топъл и дълбок поглед ,който я обгърна с кадифена мекота...тъмни чупливи,леко дълги коси...висок,строен и с онзи лек меден загар на кожата...а ръцете му с финни и дълги пръсти...как ли би се чувствала една жена в тези ръце..." CrazyА кажете ,това не е ли Керим smile3506

Герито  bouquet  bouquet  bouquet


 Hug Hug Hug

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
sincerita  Hug Тя тая дружка направо заслепява с чара си рибарчето Mr. Green

Снощи започнах да чета една книга на Нора Робъртс -"Отчаян ход'' и главния герой /който е мошеник/,начина по който го описват все едно,че е наш Керим.Цитирам по памет:"Като го видя Миранда /главната героиня/,този топъл и дълбок поглед ,който я обгърна с кадифена мекота...тъмни чупливи,леко дълги коси...висок,строен и с онзи лек меден загар на кожата...а ръцете му с финни и дълги пръсти...как ли би се чувствала една жена в тези ръце..." CrazyА кажете ,това не е ли Керим smile3506

Герито  bouquet  bouquet  bouquet
Направо.....е той....

# 670
  • Мнения: 12 009
Славенко,не разбрах саглавието на новия филм по твоя сценарий ooooh!
Моля да го споделиш Peace

Работното заглавие е "Двете лица на любовта",рус Киванс и Тъмен Енг,а накрая кой с кого и къде трябва да решим

# 671
  • Мнения: 12 009
трябва да се връщам към работата,но ще ви хвърлям по един поглед  smile3548



Рецепта за любов:
4 ч. любов
2 ч. търпение
1 ч. вяра
3 ч. доброта
4 ч. разбиране
5 л нежност
1 л хумор

Вземате любовта и търпението и ги смесвате с вярата. Отделно разбъркайте добротата,разбирането и нежността. Смесете всичко. Разтворете добре в хумора и изпечете на слънчеви лъчи. Поднасяйте всекидневно с щедра душа.

Последна редакция: вт, 12 юли 2011, 10:45 от Slawena

# 672
  • Мнения: 9 790
Славенко    love001 добре ,че те има  - зареждаш ни положителна енергия- Heart Eyes
с теб деня е много по- забавен newsm51 txtloves

Марианче Hug  нали 24 е послесната преведена от Бинзи newsm78 тя тогава писа ,че няма време и ще преведе само най - важното Thinking
 много ще се радваме да я гледаме с пълен превод Peace

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
Славенко    love001 добре ,че те има  - зареждаш ни положителна енергия- Heart Eyes
с теб деня е много по- забавен newsm51 txtloves

Марианче Hug  нали 24 е послесната преведена от Бинзи newsm78 тя тогава писа ,че няма време и ще преведе само най - важното Thinking
 много ще се радваме да я гледаме с пълен превод Peace

3 серия и от 22 до 28 вкл. са от Бинзи преведени. Всъщност - с жълтите букви.
Време имаме и което Ви впечатли за ремонт - пишете....

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 34 226
трябва да се връщам към работата,но ще ви хвърлям по един поглед  smile3548



Рецепта за любов:
4 ч. любов
2 ч. търпение
1 ч. вяра
3 ч. доброта
4 ч. разбиране
5 л нежност
1 л хумор

Вземате любовта и търпението и ги смесвате с вярата. Отделно разбъркайте добротата,разбирането и нежността. Смесете всичко. Разтворете добре в хумора и изпечете на слънчеви лъчи. Поднасяйте всекидневно с щедра душа.


Бакпулвера, забрави....

Общи условия

Активация на акаунт