Лакове за нокти - тема 36

  • 44 023
  • 722
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 803
Видях, че сте коментирали един лилав Флормар в предишната тема. 99 процента съм сигурна, че го има в БГ, защото мисля че видях точно същия в един "кош" на Флормар в магазин 3-4-5
Там има всякакви неони на Флормар + някакви други техни лакове и се чудех на цикламения неон и точно такова лилаво като на снимката. Утре, ако се сетя, ще мина и ще погледна Peace

# 16
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 926
обичам да експериментирам  Simple Smile. Напоследък ми се е приносило някое холограмче дано да с е добра до някое магазинче .

# 17
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Крейзи, Orly - Haley comet

# 18
  • Мнения: 15
Аз съм си експериментатор.Досега само с бяло,оранжево и брокати не съм се мазала. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Ивче, много хубаво! Аз съм с Боса Новата и на ръцете, и на краката (не се е случвало да съчетая от векове  Laughing), трябва да я щракна. Носят ми се малинови, цикалмени, наситени корали, на такава вълна съм.

Имам 100 менти и въобще не ги ползвам нещо...Mermaid's tears също се оказа мента, макар и по-мътна. Надявах се да синее повече  Whistling

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/261282_2063945572 … 9968_274547_n.jpg

И педикюра е в същият цвят. Така ще съм поне в началото на почивката. Simple Smile

Много е хубав! Аз залагам,че е Essence Choose me, Zoya Charla, OPI Catch me in your net или Orly Halley's Comet   Crazy Ама нали всички са уж еднакви, та само дотук мога да предполагам  Laughing

Edit: Докато ги изредя и Вдовичката си казала  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 219
Експериментирам и ако не ми хареса трия доста бързо!

И едно собственоръчно забъркано млечно синьо, с което много се гордея. Прилича, на синьото, с което Лу се похвали миналата тема (което страшно мноооого ми хареса, но ще се въздържа)



Аз съм си експериментатор.Досега само с бяло,оранжево и брокати не съм се мазала. Mr. Green
Бялото винаги си заслужава!

# 21
  • Варна
  • Мнения: 365
И аз обичам да експериментирам, радвам се, че работата ми позволява да се лакирам с какъвто шантав цвят ми падне  Laughing
Една приятелка, също лакоманиячка, започна наскоро нова работа и днес се оплака, че забраняват какъвто и да е лак на ноктите или маникюр. Ноктите трябвало да са изрязани до дъно  Crazy Това еко не е нарушаване на женските права...

Лакирах се с  Есенс Once upon a time, има много готини блестящи частички, които искам да видя на слънце. Беше и ужасно нетраен, доколкото си спомням и тъкмо с него ще тествам новата си основа  Laughing

# 22
  • Мнения: 282
Ивче, уникален цвят си си мацнала Wink

Да си покажа новата придобивка и аз това е Пастел № 69, в турските блогове и форуми пишат, че е копие на Парадоксал, НО аз го нямам и не мога да направя сравнение между двата. Страхотен цвят е, на слънце е уникален. Ето и снимка от нета
Тези Пастел-и са страхотни лакове просто!
Относно анкетата, обичам да експериментирам, но често се случва да трия и да залагам на "консервите"  Simple Smile

# 23
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 926
Светла много хубаво лакче ,честито да ти е , за колко си ги взимаш тия Пастел-и

# 24
  • Мнения: 282
Наси, тук са по 2.90 лв.  Peace Евтини са, но качеството е страхотно!

# 25
  • Мнения: X
Експериментирам с лаковете още от ученичка, въпреки, че тогава нямаше такова разнообразие от цветове.
Но установих, че някои по-странни цветове, които стоят супер на ръце, изглеждат ужасно на краката. Ето пример с Zoya dove, случва ми се и с много сини и зелени.

# 26
  • Мнения: 303
Беки Б  Mr. Green

~ CraZy Lady ~ , и с 2 и 3 време за лак пак ще има – то лудостта няма граници  Laughing

По анкетата - май няма лак, който не бих сложила /според настроението  Mr. Green /.

Лакирах се с обещаното моод-че, но още не е взело да си променя цвета, а и със светкавица сега не се хваща нищо точно  Confused Утре на слънчице ще опитам и ще кача, която снимка става специално за lepidopteria  Hug
 
  bouquet за Фреш!

# 27
  • Мнения: 84
Да се запиша и аз!
Запис!  Joy
Фрешче, благодарности за темата!   bouquet

Иве, много ми харесва новата ти придобивка!

Аз вчера не можах да понеса ментата на ръцете си, още повече, че на краката сложих едно холограмче и се наложи да сменя. Сега съм със зулу и само на безименния холограм, какъвто ми е и на педикюра. Снимките са много лоши, не се доближават до реалността, затова няма да показвам.
Но този "убит" цвят е точно в унисон с настоението ми, така че добре съм си го предвидила.  Tired

По анкетата да си призная, няма цвят с който да не съм се мацала - от най-безличния до всякакви искящи, блещукащи, неонови, електрикови и тем подобни циганиики.  Mr. Green Трябва да се опитва! Не се знае кой цвят ще се окаже подходящия!  Peace 

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 6
И аз много  обичам да слагам всякакви цветове, свега съм решила да се пробвам с преливките, ако някой има опит с тях ще се радвам да сподели тънкостите.

# 29
  • Мнения: 556
Благодаря за темата.   bouquet

Това е новата ми придобивка - http://media.snimka.bg/8953/024160675-big.jpg?r=0
Страхооооотен цвят! От кога си търся цвят точно диня и "динените", които ми предлагат не изглеждат много диня  Laughing Остава сега да немря само на кой да си поръчам да ми вземе....

Относно анкетата- и аз обичам експериментите Peace

Общи условия

Активация на акаунт