Има ли фенове на Хисаря - 2

  • 193 299
  • 856
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 4 029
Горещо препоръчвам ресторант Национат, цените са соколо 35 процента по-ниски от Европа, много вкусно готвят, добро обслужване, има езерце и животни за децата!
http://www.nationalbg.com/gradinata.htm

# 62
  • софия
  • Мнения: 757
върнахме се от Хисая- спахме в къща за гости " Аугуста 7", буквално е залепена за х-л Централ. На много удобно място е- точно в центъра. Обядвахме в Балкан, доволни сме. С влакчето направихме обиколна. На басейн ходихме в " Калероя"- и там ни хареса- много дървета, достатъчно място.
С една дума- страхотно градче! Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1
А какви са цените в тази къща Аугуста7 ?

# 64
  • софия
  • Мнения: 757
1 нощувка- 35 лв , за 2-5 нощувки- 30 лева

# 65
  • Мнения: 1
Благодаря:)

# 66
  • София
  • Мнения: 1 735
Момичета,мнение за този хотел да има някой:
http://www.hotelgaitani.com/
Чудех се между него и още един за мини почивчица и не го избрах,но ако мненията са добри ще остане за някой друг път.

# 67
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И ние се върнахме от краткия си престой в Хисаря. Много ми хареса, приятно градче, спокойно, определено за деца. Бяхме в хотел Централ. На супер удобно място е, всичко беше наред в него, само малко ме изненада леко хладната вода в "големия" басейн. В джакузите беше супер, малките не излязоха от него. Сауната и парната баня - малки, но като цяло винаги си сам вътре, така че не е никакъв пробле. С две малко деца обаче е малко зор в този хотел, че все искат да вдигат шум. Обслужването беше на ниво, винаги много любезни. Дори ни бяха нагласили и двете кошари, а това рядко се случва. Все забравят едната Wink. Хубаво беше, че всяко заведение в центъра има някаква люлка, пързалка и децата има какво да правят. Ходихме с влакчето на разходка, видяхме хотел Хисаря и района. Видяхме и няколко ресторанта на около, но там сякаш децата няма какво да правят.
Общо взето много положителни са ми впечатленията, ще повторим при първа възможност.

# 68
  • софия
  • Мнения: 757
И аз съм впечатлена от градчето. Много тъжно ми беше като тръгвахме вчера...два уикенда бяхме там. Едната вечер в " Камилите'- има жива музика.

# 69
  • София
  • Мнения: 4 029
Момичета, в Хисаря тази година НЯМА комари! Hug

# 70
  • Мнения: 79
Да ви питам пътя до Хисаря как е?
Кой хотел ще препоръчате за семейна почивка  new

# 71
  • София
  • Мнения: 4 029
Да ви питам пътя до Хисаря как е?
Кой хотел ще препоръчате за семейна почивка  new

Пътят е ОК, за семейна почивка има много места, в каква ценова категория предпочиташ?

# 72
  • Мнения: 79
За предпочитания не повече от 70-90лв
Търся нещо с топъл басейн, да е на тихо място  и да има къде да се хапва.
Ще сме за един уикенд с две деца( едното бебе) .

# 73
  • Мнения: 2 559
За предпочитания не повече от 70-90лв
Търся нещо с топъл басейн, да е на тихо място  и да има къде да се хапва.
Ще сме за един уикенд с две деца( едното бебе) .
http://www.hotelgaitani.com/index.html - На тихо място е, има басейн, има ресторант, а и ценово е ок.  Peace

# 74
  • Мнения: 79
desex , били ли сте там? Водата топла ли е в басейна?

Сега гледам и един друг х-л Галери  newsm78
Между Гайтани и Галери кой да избера?

Общи условия

Активация на акаунт