Декемврийски мами се разхубавяват, а бебенцата вече шават

  • 22 027
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6
KiaraTiara ти колко термина имаш???  Mr. Green Тук си на първа страница 13.12, май те бях мернала при януарките с друг термин...

# 61
  • Мнения: 334
абе момичета не се ровете и не четете глупости моляви се бе( нищо че и аз го правя пък давам съвет на вас де Grinning Grinning) както казвате има различни случаи аборти могат да станат по всяко едно време,гъби бактерии има ги,не се психясвайте,важно е спокойствието...аз пък знам че в една болница умориха бебчето на една мама в 5ти месец при преглед и лежах там за задържане и не им позволих да ме преглеждат,видяха се в чудо с мен,и си реших даже и да раждам в друг град....

# 62
  • Хасково
  • Мнения: 81
абе момичета дайте да не предизвикваме съдбата повечко весели и радостни мисли
бъдете позитивни
не урочасвайте новата ни тема

# 63
  • Мнения: 473
Мами, и аз ви съветвам да не четете. Аз съм от тези дето обичат много да ровят и четат. Ефекта е налице, не мога да се насладя на бременноста, постоянно се притеснявам.  Confused Така че моля ви, не четете!

# 64
  • Мнения: 6
Който иска да си чете, да се рови, но не и да прехвърля притесненията си на другите. Аз също чета, но ви го спестявам. Изживявайте си ги сами. Вярно, че сме тук за да си споделяме, но не и да се натоварваме. Прочел някой някъде нещо и се почва... Язък за новата тема, започна със лоши помисли...

# 65
  • Мнения: 42
Ама ще ви се карам , значи  Twisted Evil като отворите тема за това кой какво чул за еди коя си бременност и няма спирка. Те лоши неща се случват нон стоп , пък и не само на бременните - хайде стига !!!- не си мислим всеки ден как може да ни блъсне кола или да ни се случи нещо лошо, нали. То отсега ако почнем с тези психиатрии какво ще правим като се родят бебоците ???? тогава ще има милиони повече заплахи !!!!

Като чуете или без да искате прочетете нещо подобно, веднага си представете здравото си бебче в ръце. Няма по-силна енергия от позитивизма, аз вярвам че чрез позитивизъм можем да отблъснем всяка несгода. Нека вярваме в доброто  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 18
Аборти не само в 15-та седмица има,ами и в 39-та! Така ,че моля ви се вярвайте ,че на вас това няма да ви се случи!  Heart Eyes Всякакви гадории се случват на този свят...Бебето като се роди пък тогава опасностите са много повече от най-различни болести..Така че правете това , което се изисква от вас относно здравословен начин на живот,бъдете щастливи,въпреки финансови и семейни проблеми и всичко ще бъде наред.Човек наистина няма проблеми , докато е здрав.Останалото минава и заминава...

Стефи  знам как е положението в малкия град,до колко знам работиш в общината в Гълъбово,нали? Не се притеснявай за парите,които си дала за обяд,не са много и недей да ти е съвестно,просто наистина човек като работи на минималната заплата всичко му се струва скъпо,и знам че няма как да е друго яче.Варианта с болничните е много добър според мен.Хем ще си почиваш,хем ще взимаш повечко пари. Сигурна съм,че в общината има повече персонал от колкото е необходим и ще се справят и без теб.И аз съм от малък град и знам как стоят нещата.Ти бъди благодарна ,че имаш мъж до себе си,има жени на които им се налага да отглеждат децата си сами,на тях какво им е не ми се мисли...  Cry И двамата с мъжа ти сте млади и здрави,ще си работите и ще си гледате детето .Искрено вярвам ,че времената няма да са все такива...  Hug

# 67
  • Мнения: 34
мами хич не четете такива негативни неща , то и да изпишете в гугъл аборт в 28 седмица сигурно пак ще ви излязат поне 20 случая ......................... няма смисъл да се натоварваме с такива четива !!!
ровете си в сайтчета за дрешки и детски принадлежности и ще видите колко по ще ви стане готина и приятна бременността Simple Smile аз поне така правя и ми е суууперрр готино и позитивно Simple Smile

пожелавам на всички да забравите негативните мисли  и само положителни емоции да ви обземат !!!!

# 68
  • Мнения: 1 516
Гъбите излизат на микробиологията , защото те са част от нормалната влагалищна флора . Но в малки количества . Когато жената е здрава , останалите "обитатели" на влагалището ги държат под контрол и не им дават да достигнат опасни количества . Именно за това и до появата на симтоми лекарите не предпримат нищо. Но ако баланса се наруши по една или друга причина и те достигнат големи количества , тогава вече са на лице симтоми и се налага лечение .  За това и казва ,че обикновено появата на първите симтоми е алармата , която казва, че нещо не е наред.Лошо става ,ако организмът ни не ги държи под контрол и тяхното наличие ни донесе дискомфорт...

# 69
  • Мнения: 334
искам да си сложа втора по-малка лентичка,а само тъпите линкове ми излизат newsm78 newsm78 newsm78

# 70
  • Мнения: 473
E, сигурна съм че не го правят с цел да ни натоварят, а просто искат да споделят тревогите си.

# 71
  • Мнения: 334
коя носеща живот в себе си жена би искала да натовари друга такава  newsm78 newsm78 newsm78

# 72
  • Мнения: 1 516
Намирисва ми на караница . Много хора сме тук и всичките с различни характери. Малко повече толерантност никога не е излишна  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 334
не е караница, говорим си само Hug Hug Hug Hug Hug


кажете ми за лентичката,моля вииии Confused Confused само линкове ми излизат
искам втора малка лентичка

# 74
  • Мнения: 13
Запис в новата темичка   bouquet браво на авторката Hug
Да споделя за червения конец аз имам на лявата ръка, сама си го сплетох 3 кончета на плитка(понеже е тънък конец) с идеята когато го *разплете урочасващ поглед* чак тогава да ме урочаса Mr. Green татко ми го върза Peace
И аз да ви посъветвам съвсем приятелски, тук сме да споделяме за нашите бременности, а не кой какво чел и се психирал в интернет, моля ви не вкарвайте негативни мисли първо в главите си и после тук във форума Peace БЛАГОДАРЯ ВИ предварително!

Общи условия

Активация на акаунт