Нямам още бебе, но си имам тебе - 3

  • 13 740
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 118
искам да ви кажа, че с този метлоджоджен, тука около мен всички се пънат да ашладисват .....фикус с нещо си ...... голям смях  Joy

Амии важното е да има множене, няма значение кой с кой или кое се ашладисва  Joy

Аз пък си откраднах сакъзчета днес от нашата градинка на работа  Mr. Green

Галке, таз пУсИрдата коя е?  newsm78

Нажке, таз наШТа пернатата нИ можИ да ходи в сянката на другата рУда. Тя е пълководец! Нъл тъй, Пипе?

# 31
  • гр.София
  • Мнения: 213



Ето това е подаръка...Тя свекито много обича цветя....

п.с. Не прецених , че на заден плане има диня...чак сега я видех  hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 229
искам да ви кажа, че с този метлоджоджен, тука около мен всички се пънат да ашладисват .....фикус с нещо си ...... голям смях  Joy

Амии важното е да има множене, няма значение кой с кой или кое се ашладисва  Joy

Аз пък си откраднах сакъзчета днес от нашата градинка на работа  Mr. Green

Галке, таз пУсИрдата коя е?  newsm78

Нажке, таз нашта пернатата нИ можИ да ходи в сянката на другата рУда. Тя е пълководец! Нъл тъй, Пипе?

Ам тя ши дъй Близначката нЪл тя ни сЪбра Mr. Green
Пиле много е хубав подаръка и цветенцето е хубаво ,тя цветарка ли е свекито

# 33
  • Мнения: 7 118



Ето това е подаръка...Тя свекито много обича цветя....

п.с. Не прецених , че на заден плане има диня...чак сега я видех  hahaha hahaha hahaha

Пиленце, имам същото цвете - Каланхое. магарето е хубаво, не е като нас! Само малко тъжно ми се види, ама тя свекито ти ще го ободри  Mr. Green

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 213



Ето това е подаръка...Тя свекито много обича цветя....

п.с. Не прецених , че на заден плане има диня...чак сега я видех  hahaha hahaha hahaha

Пиленце, имам същото цвете - Каланхое. магарето е хубаво, не е като нас! Само малко тъжно ми се види, ама тя свекито ти ще го ободри  Mr. Green

Мила ми да те питам...разбрах,че не трябва да седи на пряка светлина и , че не се полива директно,а само когато е изсъхнала почвата и отдолу в чинийката се сипвала вода...така ли трябва,че аз е съм много по тая част и не разбирам  newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 6 624
Мацки ногу ми са спи smile3507 искам ей тъй да ма носят:
newsm62 newsm62 newsm62

# 36
  • Мнения: 229
Пиле ей с туй рокле няма да ти е топло  hahaha hahaha hahaha

# 37
  • гр.София
  • Мнения: 213
Пиле ей с туй рокле няма да ти е топло  hahaha hahaha hahaha


 Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

такова нещо няма да облека,дори и да е последната дреха на планетата...по добре гола  Naughty

# 38
  • Мнения: 7 118
Пиленце, моето е на сянка през по-глямата част от деня. Пече го пряко около 2-3 часа, въпреки, че е на южна тераса. Поливам го всеки ден, отгоре, все си е жадно....но не прекалявам с количеството вода. Торя го с течен тор всяка събота. Полудява да цъфти Mr. Green

И Пилчо, карай си на перушина, ник'ви такива разголени  Laughing

# 39
  • гр.София
  • Мнения: 213
Пиленце, моето е на сянка през по-глямата част от деня. Пече го пряко около 2-3 часа, въпреки, че е на южна тераса. Поливам го всеки ден, отгоре, все си е жадно....но не прекалявам с количеството вода. Торя го с течен тор всяка събота. Полудява да цъфти Mr. Green

Благодаря за инфото Simple Smile

# 40
  • Мнения: 7 118
Пиленце, моето е на сянка през по-глямата част от деня. Пече го пряко около 2-3 часа, въпреки, че е на южна тераса. Поливам го всеки ден, отгоре, все си е жадно....но не прекалявам с количеството вода. Торя го с течен тор всяка събота. Полудява да цъфти Mr. Green

Благодаря за инфото Simple Smile
Моля, моля! Mr. Green

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 213
Пиленце, моето е на сянка през по-глямата част от деня. Пече го пряко около 2-3 часа, въпреки, че е на южна тераса. Поливам го всеки ден, отгоре, все си е жадно....но не прекалявам с количеството вода. Торя го с течен тор всяка събота. Полудява да цъфти Mr. Green

Благодаря за инфото Simple Smile
Моля, моля! Mr. Green


 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 42
  • Мнения: 6 624
глейте го туй кът ни можи да стига цукаля, отде фърля Joy Joy Joy



бе де се запиля близнака Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 229
Аз изчезвам ,моето работно време почти приключи,утре и  внеделя съм на селски туризъм, Mr. Greenтака че до пондрелник  55 55 55

# 44
  • Мнения: 6 624
Пилита, милита, летни бури и прочие потребителки, дан са зверят отгори да клюкарстват, ми да слизат на отчет! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт