След "ПЕРЛА" - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 65

  • 29 314
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 20
vikktory, така добре ли е?..... Ако трябва да увеличевам до  XXL.... или да намалям....  Laughing
Да пращам ли още нещо покрай гащурите?...

# 676
  • София
  • Мнения: 8
Привет, мадами  Hug!

Pkaneva, е изнесла подробен анализ за обстановката от последния час в Бодрум и Нишанташъ Peace Това спокойствие  на Източния фронт ,не е, на добре  Naughty, изненадата може да дойде, я от Етилер ,  а защо не, и от Бебек/и там Киво доста шари /...Така,че ,Pkaneva, в този район на Истанбул , има ли насочени сили , за проследяне ,подслушване и снимане  Naughty Hug

Аууууу, Киво започнал да си забравя и гащите  ooooh! Ironiya , Бравос ,мила , че си ги стъкмила  Joy Joy Joy Hug

Момичета,много забава сте внесли в темичката , Благодаря на всички за всичко ! bouquet

В тази непоносима жега ,предлагам по-една разхладителна напитка Peace А ,за Дорето може и две ,че при нея, нещата излизат извън контрол, живака ще изхвърчи с тези 150 градуса   Laughing Hug


Последна редакция: сб, 16 юли 2011, 18:47 от iitina

# 677
  • София
  • Мнения: 8
vikktory, така добре ли е?..... Ако трябва да увеличевам до  XXL.... или да намалям....  Laughing
Да пращам ли още нещо покрай гащурите?...



Аз, не го ща с гащи , в тази жега за какво са му  Joy Joy JoyПканева , мятай  другото  Hug

# 678
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Иитинче,за тебе! От благодарност,мила, за разхладителните вкусотии! Мисля,че вече минахме и 150-те градуса ooooh!

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 690
Аз по принцип не проявавам интерес към Кивчовите гаджета,щом няма да е Сонгюл...  Joy Joy
И все пак ако трябва да посоча най-добрия възможен избор за Къванч( Laughingслед нашата дама,естествено!) бих казала-Идил Фърат.Тя му беше висока летва,по която се стараеше да се равнява...За съжаление за кратко.

Шопич,мерсаж за сладкото.  bouquetКато гледам как си наредила бурканите май ще има по един за цялата мафия. newsm44

 newsm10

Бурканче сладичко ще има за всяка мацка - от сърце!   bouquet

А Кивчо  - в жегите да страда, и сам на плажа да реве...  Joy

... Докато точната мома не му увисне на врата!  Naughty





tooth



# 680
  • Perla
  • Мнения: 6 427
И по неведоми пътища в главата ми едни аналогии покрай онзи клип отпреди малко Embarassed

За всички вас ,момичета в този жегав, ама отвратително жегав следобед!


# 681
  • "Перла"
  • Мнения: 1

kıvanç tatlıtuğ - Magazin D / 16 Temmuz 2011





# 682
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ironiya   Hug newsm51

Добре си се завърнала при нас!

# 683
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ся,ако можеха да скалъпят и едно видео /К.А./ журналистите,цена нямаха да имат! hahaha Joy

# 684
  • "Перла"
  • Мнения: 1
След десетките видео записи зад кадър около нашите любимци, какво видях аз:

Киво е е еднакво лъчезарен и усмихнат както с Азра,така и със Сонгюл.Абсолютно еднакви мимики и жестове и към двете.Видео репортажите със Сонгюл са много повече отколкото с Азра.Нормално,имаха общ проект.До нашето девойче той просто сияе.Дали е била от негова страна поза или не, само той си знае.На мен специално не ми се вързва да е поза,защото той е толкова искрено сияещ и при Азра.А там би трябвало да е бил искрен.
Всичко това не видях нито при Мелтем,нито при Идил.Беше адски сдържан.Може би вече беше пораснал при тях и беше се научил как да се държи пред папараците и да не си издава емоциите.Не знам.Но знам,че онази сияйна усмивка на Киво не видях.
Дали Сонгюл се е държала с Киво само по инстикт/както казва тя/ след "Перла"тя си знае.Но аз видях как тя сия до него така както Азра.Дали може по инстикт да се държиш така,както Азра до любимия си?Двете са еднакви по мимики и жестове към него,като две капки вода.

Азра-реалната му любов в живота.Сонгюл-по слухове.Ако е така,къде е разликата между реалността и слуха,защото в тези случаи те ми се препокриват?!

# 685
  • София
  • Мнения: 8
На всички новини , Киво отговаря ето така Heart Eyes

# 686
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолка!  smile3501 Само може би да припомним, че участието при Беяз беше  миналата година, доста след Перла! Тогава, когато би трябвало да се  е научил да се сдържа  пред папараците по твое предположение. Но хич не му личеше да е се е научил толкова много. Доста се препоти! И беше малко преди да се появи официално с Идил на партито на ЗП, когато явно вече се беше научил. Ами ако трябва да сравнявам поведението му към едната и към другата, нещо ми се губи Идил в сравнението. А инстинктът е нещо ,което правиш, без да мислиш, така, както ти идва отвътре. Това се отнася  и до Сонгюл, защото и тя честичко се държеше така, както и идваше отвътре, по инстинкт.
Те си знаят кое как е! Но ще бъде жалко, ако, заблудени в търсене на някакви химери, изгубят това, което е било тяхната и е нашата магия!

И не дърпайте дявола за опашката с тази липса на новини до момента! smile3505

Последна редакция: сб, 16 юли 2011, 19:20 от dora_st

# 687
  • Мнения: 4 523
Мимолита, #Crazy Божкеее,това ти ли го написа,дарлинг!!! ooooh! Да не си и ти на 150 гр температура?! newsm78Гледам и не вярвам на ушите си! Party Joy Joy Такъв дълъг пост от най-лаконичния мафиозо на "нашата ширина".Слънчаса ли или ти додея да си траеш?!   remybussi (Шегувам се Laughing)
 NaughtyСега сериозно-поздравления за написаното. smile3501 Линията Къванч-Сонгюл я възприемам точно като теб!Нямам какво да добавя. ThinkingЗа Азра и Къванч не мога да коментирам,не съм детайлно запозната.
 NaughtyПканева,ами като ги просна тез гащи в цял ръст, обуй му ги на човека де!Аз ли да го обувам?! newsm53

# 688
  • Мнения: 36 790
Здравейте Перлени момичета  newsm51 newsm51 newsm51 Хубава и забавна вечер в темата  Hug Hug Hug Hug Hug

# 689
  • София
  • Мнения: 8
Във Фен станицата на Къванч в дизито е постнато това инфо /може и да е старо , не знам newsm78/.

 От чичко Гугал, подразбирам , че анкетата е за най-красив актьор и актриса ,  при мъжете

1.Kivanc Tatlitug
 2. Елчин Джансел
3.Мехмет Гюнсюр

При жените

1.Берен Саат

2 Белгин Ердоган

 Shocked



 :Kıvanç Tatlıtuğ en yakışıklı oyuncu

Sanal âlemin istisnasız en önemli sinema sitelerinden biri olan IMDB, Türkiye'nin en güzel kadın ve erkek oyuncularını ziyaretçilerine oylattı. Yapılan oylama sonucu Türkiye'nin en güzel kadın oyuncusu olarak Beren Saat seçilirken, en yakışıklı erkek oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Listede birinci olan Beren Saat'i, Tuba Büyüküstün takip etti. Üçüncülük ise Yılmaz Erdoğan'ın eşi Belçim Bilgin'in oldu. Erkek oyuncular kategorisinde ise Kıvanç Tatlıtuğ'un ardından Cansel Elçin ikinci olurken, Mehmet Günsur üçüncülükle yetindi.


Spoiler İçermektedir

Общи условия

Активация на акаунт