АВГУСТ - време за море, но ... със сладко бебче в ръце!

  • 34 395
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
 Здравейте момичета, честито и от мен на всички маминки с новородените им съкровища. Моят термин е на 23.08, но тъй като ще раждам чрез секцио съм планирана за 15.08, така че, малко ни остана, стига да няма изненади.
 Сега ме мъчи един въпрос относно болницата, в която ще раждам и реших да го споделя с вас. Доктора който ми водеше бременноста до сега, изражда само в частна болница, а аз имам резерви към тях понеже са зле с апаратурата и квалифицираните педиатри, по тая причина имах проблеми с дъщеря ми, която е родена там и сега не искам да повторя грешката и да раждам там, а в окръжна болница. Утре ще ходя на консултации и ще говоря с нашия доктор за решението си, но ми е страшно неудобно след като ми е водил консултациите цели 9м. Знам, че няма ограничение за това кой къде ще роди, още повече, че още в края осмия ми дадоха всички документи. Какво ще кажете по въпроса. Има ли някой с подобни угризения.

# 706
  • Мнения: 14
Ако това е по-доброто за твоето детенце,никакви угризения не трябва да имаш,най-важни сте ти и бебето,никой друг.На мен ми се наложи да си сменя лекаря и честно казано не почувствах никаква вина,знаех кое е правилно.Така де понякога трябва да сме егоисти Wink

# 707
  • Мнения: 2 899
Още една щъркелова вест - днес на обяд estelitka е станала мама на момиченце! Живо и здраво да е!   bouquet

# 708
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Пак момиченцета са по-малко  Sad Няма да има жени за нашите мъже  Wink

Да са живи и здрави малките Виктория на ВасетоИТ и Кристина на Самър86, както и малките мъже Никола на Миренце, Ивайло на Вени9, Росен на Доктор Ла и не чак толкова малкия Мартин на Митрева. Да са здрави и щастливи деца, а вие бъдете добри и обичливи родители  Hug

Мариана Петрова, кажи му, че нямате пари, и затова си решила да раждаш в държавна болница. От това няма какво да ти е неудобно. За коя частна болница става въпрос? Имай предвид, че може нещата да са се подобрили от предното раждане до сега? А пък и лекаря си е важен. Хубаво е да му имаш доверие, в държавната кой знае на какъв ще попаднеш ...

# 709
  • Мнения: 272
Преди 3 часа се върнахме до доки!Бебо не показва никакви признаци че ще излиза и ми казаха след 8 всеки ден и така до петъка 12 и после в болницата ме искат Sad ! Силно се надявам че до 8 ще се роди защото не искам да ме режат !Стискайте палчета да стане моята че умирам от страх като  се сетя за рязането болката после защото съм много бъзлива на тая тема smile3518

# 710
  • Мнения: 0
Браво на новите майки- да сте живи и здрави вие вашите дечица,много да ви слушат,а вие да имате много търпение и сили да ги гледате  bouquet

Много щъркелчета наоколо- хайде един да се отбие при мен,мн се надявам да родя тия дни,че ако забавя до петък без разкритие май ще си ме резнат,защото системата няма да помогне!!А как ме е страх не е истина.Даже вчера след прегледа за разкритие,вечерта имах малко слузесто с леееееко  кървава нишка течение.То и течение не е точната дума,за6тото беше на хартията,и така се надявах да е тапата и да се ражда вече,но днес няма и следа от тапа,а и болки няма  ooooh! абее....

Лека вечер!!!!!На раждащите- бързо и леко!!

# 711
  • Мнения: 0
Болницата е в Сливен, Ева те работя със здравната каса, но положението наистина не се е променило що се отнася до бебетата. Дъщеря  ми получи пъпна инфекция от небрежност и ме изписана срещу подпис от там, ни приеха в окръжна и и направиха операция на 8-я ден. Иначе в окръжна се осигурих с доктор път каквато ще да става. Поне имат всичко.

# 712
  • Мнения: 36

И сега да ви кажа,че такова шубе ме е подгонило ooooh! ooooh!   ,мани,мани.
Колкото повече наближава,толкова повече ме друса  Crazy Crazy
И аз така, споко!  Mr. Green Направо не ми се мисли.. Crazy..пък дано мине всичко ок  дее.. Rolling Eyes
Моя бебок става все по-грубичък в движенията си..явно не му се седи вътре..кой знае..?! ooooh! Joy

Честито на всички майчета!   bouquet Много здрави и кротки бебчовци ви пожелавам и само усмивки! Hug

# 713
  • Мнения: 21
Честити бебенца на Самар86, estelitka, Вени, Митрева, Васи и Доктор–ла. Да са ви живи и здрави много послушни  bouquet

 newsm51 smile3525 newsm51

Колко много бебоци се появиха Heart Eyes и аз нямам търпение вече, че май и мен ме тресат яко хормоните. И преди малко роних сълзи за нищо, а и при мен нощите стават все по-трудни, в събота и аз след 3 часа бодувах и ритниците вече  са доста болезнени Crazy
Нооооо малко остана Heart Eyes

А като видях че Вени е станала мама, а тя се беше позагубила напоследък, се сетих за Моникабири, някой има ли новини от нея?

# 714
  • Мнения: 213
ЩЪРКЕЛОВА ВЕСТ  И ЗАo_fortuna:ДНЕС Е РОДИЛА ГОЛЯМОТО СИ МАЛКО МОМЧЕНЦЕ СТЕФАН,ТЕЖЪК 3980КГ.Раждането е било предизвикано,тръгнало е нормално ,но в последствие се е наложило секцио,заради "лошо положение на бебето-тилно положение"незнам какво значи.Иначе тя е добре,остава да стискаме палци да се възстанови бързо и да расте жив и здрав малкия Стефан!!!!Браво o_fortuna ,ти си герой,изпита и двата вида раждане Heart Eyes Hug Hug

# 715
  • Мнения: 14
Честито на Фортуна и Естелитка,да са ви живи и здрави сладурчетата и много да ви слушкат smile3525 smile3525

# 716
  • Мнения: 850
  Днес има много и все прекрасни новини , некавсе да е така и да се раждат  много бебочета  Hug

 Голямо честито на всички мами и да съ им живи и здрави дечицата  Hug  bouquet

  Мариана Петрова, здравей и аз ще раждам в Ева , не мисля , че щом нещо те тревожи трябва да имаш угризения ... при кой доктор си там ? Аз съм на 100% сигурна в моята лекарка и именно затова предпочетох да раждам там. За мен това е най-важно , да имаш доверие на специалиста. Не можеш ли да споделиш с него твоите тревоги и да помолиш за повече внимание?

# 717
  • Мнения: 1 415
Здравейте момичета! Толкова много бебенца, честито на Самар86, estelitka, Вени, Митрева, Васи, Доктор–ла и на фортунка  newsm51 да са живи и здрави, на мамите бързо възстановяване.
Аз нямам никакво време за писане, в момента дните ми минават в кърмене и спане. Още не можем да си регулираме храненето и ядем по1-2 часа, направо е ужасно, но се надявам скоро да се оправим.
Успех на всички мамчета, на които им предстои раждането, още малко остана  Hug

# 718
  • Мнения: 0
Фортуна честит голяяяяям мъж smile3525Да е жив и здрав,много послушен!!!!А как ти завиждам самооооооо  ooooh! благородно де  Wink и аз трябваше да гушкам бебе днес,но май не иска,е то има о6те малко до края на деня,да не би да тръгне .....хахаха блаженни са вярващите!!!!!

Лека нощ!

# 719
  • Мнения: 47
ауу колко много нови бебета
честито на вси4ки нови мами радвам се за вас. И аз само се ослушвам...малко да ме заболи корема и викам айдеее почна се ...да ама не. Болят ме всички кокали, тресат ме и хормоните,рева ...ужааас, не мога да спя и така нататък ....мрън мръъъъъън.

 А и на всичкото отгоре счупих кантара  Laughing не се смейте, не знам как стана  Outta Joint голям майтап, мъж ми ме пука от бъзик. /да кажем че просто му е дошло времето на машинката ама ....баш сега ли/

Фортуна желая ти бързо възстановяване.

Общи условия

Активация на акаунт