Майче маха със ръчички и усмихва се на всички! - Тема 3

  • 24 310
  • 722
  •   1
Отговори
# 600
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Благодаря за пожеланията за Боримечето ми Hug
Днес в офиса ни /заведението дето си отвисяваме с Луси/ се събрахме половината отчетна тема Mr. Green Беше хубаво Hug

# 601
  • Мнения: 0
Добър ден!
Syma, Nandi, страхотни са ви дечицата  Heart Eyes Да са живи и здрави!
Честита месечинка на Борис! Да е много щастлив и усмихнат!
Ние днес бяхме на консултация: Тияна е 6220 и 59см. Педиатърката ми се накара, че била дебела и дали съм искала да прилича на нея (тя, щото е кинта и двайсе в вертикално и хоризонтално), та едва ли не гладна да я държа  #Cussing out
В тази връзка искам да попитам консултантките по кърмене - нали не може да се затлъстява само от кърма? Щототя ме наплаши как ще й разширя стомаха и няма да има оправия цял живот  #Crazy
Златка, ето една таблица за съхранението на кърма http://docs.google.com/Edit?tab=edit&docid=dhhp7557_0kdknj7&pli=1, имаше и една статия, но не мога да я намеря, потърси я в кат. Кърмене  Peace
Друго,забравих, че още съм й ядосана на тая докторка  Confused По късно ще пусна снимки да видите моята шушуланка  Laughing
Шени, аз мисля да я записвам, но още нищо не съм проучвала  Peace

# 602
  • Мнения: 331
Хераааааааааа, честита месечинка на моя приятел Боримечков!  Hug Уникални са ви снимките - искам и аз пъък!  Crossing Arms Crossing Arms Завид, завид!  Twisted Evil (този лаф на Елфуна като гледам ще стане като чехлите и кончето  Laughing)
Елфун,
А като се ядосам на ММ заемам една много особена навъсена физиономия и носът ми както е 5 метра по принцип става 2 пъти по-дълъг с тая физиономия  Outta Joint ,
Аз си мислех, че ти е около 5,5 метра, ама щом викаш 5 - ок  hahaha Луда женаа!!!  Crazy Crazy Crazy Дано ти порастне нос кат моя да видиш тогава - не стига, че дълъг, ми и гърбав! Само брадавицата ми липсва и ставам същинска  afwitch
Филип се опита да ме скалпира днес - и не пуска, стиска, не мога да му отворя малките ръчички и да си измъкна косата, а той се смее с глас  Crossing Arms
Maria I, и тук педитата не всичките са в час. На една позната, която роди 4 дена преди мен и казали вече да дава сок от моркови  Shocked Тя чак ми се обиди като и казах, че не е правилно , според мен.   Rolling Eyes То и аз какво се изказвам, като никой не ме пита... Confused
Ох, Филип се е научил на нещо ново, което започва да ме вкарва във филми - както си яде и започва да пищи  Shocked Хем иска да яде, хем вика , все едно нещо го боли  Shocked Някой има ли концепция какво може да е това ?  newsm78
Ох, и последно да се оплача (егати мрънкалото съм станала) - Филип не ме обича! Като види баба си и става такъв  newsm03, като види баща си -  newsm47, а като ме види мен -  smile3516
 #Puppy dog cry

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 16:19 от Норе

# 603
  • Мнения: 451
ДД

Шени,Зазка-благодаря за отговорите и пробите,момичета,но наистина се бях притеснила(Хера да ви каже Mr. Green) Hug

Ние днес се събрахме цяла агитка майки с бебета,marieta_q и тя се появи и си имахме и момиченце в отбора,че ние с Хера с тези пишки само Mr. Green
Освен това се видяхме и с kamaria(забележете в СЗ,а тя е от София),те са на вилата с малкия Калоян и затова не влиза в темата,но като се завърнат в София ще пише.Малкият е порастнал много и е доста послушен за разлика от моя бандит Mr. Green
Та както се казва-събрахме се Joy

Бубе,какво става с вас?По-добре ли са нещата?

Марта,добре че смени снимката на аватара-на тази си много по-готина Heart Eyes

Тапрахо,споко душко,и ние сме така с яденето,нито иска да суче,нито да пие от шишето,НИЩО Twisted Evil Ако ми изяде по 30-40мл.,направо е радост вкъщи Mr. Green Незнам вече от жегите ли е от какво ли,но сме много зле ooooh!

# 604
  • Мнения: 22
Здравейте и от нас!

Честито тримесечие на Борис на Хера! Да е жив и здрав и мама да му прави още много страхотни снимки!  Hug

zlatttka кърмата си я съхранявам най-нормално в хладилник (на задната стена) за доста- досега съм изкарвала и по 4-5 дни, но съм чела че може и повече- до 7-8, според това което Бу е писала в кърмаческия. Казвам го, защото ние сме почти изключително на изцедена кърма, на гърда го слагам много рядко вече. Не добавям новоизцедената към по-старата, дори 60-70 мл да съм изцедила ги слагам в чисто контейнерче. За сметка на това смесвам без проблем две различни партиди ако са охладени. След хранене си държа шишето без проблем на стайна температура около 2 часа. Ако не го е приключил, защото винаги хапва различно, си го връщам в хладилника. Винаги пробвам кърмата преди ядене и честно казано ми е вкусна. По принцип ако не е с кисел вкус или неприятен мирис, си е ОК. Така процедирам вече месец и чукам на дърво не е имало проблем.

SYM-a, nandi, много са ви сладки дечицата, Сима а ти си мацка и половина. Егати, само аз съм станала чудовище. 

Tanpaxo, и ние ги правим тези номера, в най-голмите жеги даже се отказах изобщо да го мъча на гърда, защото се спарваше. От шише има дни, в които пие по 30-50 мл през час и половина и е зор, но обикновено на следващия ден си наваксва.  Mr. Green

# 605
  • Мнения: 451
Днес в офиса ни /заведението дето си отвисяваме с Луси/ се събрахме половината отчетна тема Mr. Green Беше хубаво Hug

Ииииииииии изпревари ме Mr. Green

Измисли ли го?

Хоупче,заповядай:
http://coinly.en.alibaba.com/product/200194204-50061151/GB_818_U … with_CE_ROHS.html

# 606
  • Мнения: 331
Луси,  newsm51
Е сега кой не изкупи къде що уредче има  smile3508

# 607
  • Мнения: 1 328
Който се интересува от кърмене и диети - заповядайте да четете Simple Smile
http://www.podkrepazakarmene.com/breastfeeding-sports-and-diet-337.html

# 608
  • София
  • Мнения: 294

..... Егати, само аз съм станала чудовище. 


Не си, не си. Ей ме на и аз тука се търкалям  Tired
Започнах да отслабвам , уж съм на диета, но много бавно става. Нали кърмя та не смея по драстично да действам  Crossing Arms
СЗ вие хубаво сте се събрали днес, но къде са доказателствата , искам снимков материал иначе не вярвам  Naughty
 
Ох, и аз съм се замислила за някакво такова чудо като на Луси. Гледах ето това и май ще измуфтя мъжа ми  Mr. Green , нали не ме харесва сега , че съм дебела  Sad поне  да помогне  с нещо


Честити месечинки на Борката и Емиян  Hug  bouquet

# 609
  • Мнения: 451
Ох, Филип се е научил на нещо ново, което започва да ме вкарва във филми - както си яде и започва да пищи  Shocked Хем иска да яде, хем вика , все едно нещо го боли  Shocked Някой има ли концепция какво може да е това ?  newsm78
Ох, и последно да се оплача (егати мрънкалото съм станала) - Филип не ме обича! Като види баба си и става такъв  newsm03, като види баща си -  newsm47, а като ме види мен -  smile3516
 #Puppy dog cry

 Joy hahaha
Ще ме умориш от смях,но в такъв случай и Венци не ме обича Mr. Green

А относно пищенето при ядене го имаме от едно известно време и във що филми съм се вкарала-заради болно гърло,тясно гърло,някакъв проблем с хранопровода,нещо на стомаха,колики....и т.н. и т.н. Twisted Evil Реално незнам от какво е,ако някой има нещо предвид-да ни светне,плийс Peace

Жени,започвам да те тормозя на скайп Mr. Green

Ууу Нелли,твоето много сериозно изглежда Simple Smile Я дай някакъв линк да го разгледам,че ми стана интересно Peace
Ами то си било линк бе Embarassed УжасТна съм Mr. Green

А за снимките-към Хера Peace

# 610
  • София
  • Мнения: 294
Снимката е линк  Peace

# 611
  • Мнения: 400
ДД и от мен.
ЕлфиrotfImbo  rotfImao rotfImbo rotfImao, голям си майтап.
Видях снимки на прекрасни бебета - Хера, Сума, Нанди, ....
Луси, и нашата глава още виси, като я взема от леглото, а и я мързи да си вдига главата, докато е по корем. Но като се държим на ръце,си държим изправена главата. Мързеланка.
Хера, честита месечинка на Боримечков! 
Завид, завид Embarassed и от мен и на финните майки, и на срещата на СЗ.
На ортопед още не сме ходили.

# 612
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Аууууууууууу, Елфи да ми пазиш зетя, много е хубав с тея къдрици , ще го изям.И сватя, дай да се разберем  Naughtyот сега, внуците, аз ще ги гледам 1stroller newsm63, че немам насита на бебета, ама мъжо много трудно се навива


Е, вие тука се изкарахте от бабаЯга нагоре, оставете малко и за мен, аз съм пък Василиса прекрасная ей ма на

имаше още да пиша, по после, сега чакам гости и отивам да попоравя къщата

# 613
  • Мнения: 2 172
Нанди ти сега какво се уплаши,че съм зла и си бия децата и викаш дай да  прибера внуците при мен за по-сигурно ,да не започна да налагам и тях   newsm29 
Взимай ги,взимай ги там у ФЛ,аз ще идвам на гости за коктейлчета  cheers
Hug


Хоупиии
направо ме уби  Laughing Ти ми даваш тогава твоя нос,ама с него взимам и краката ти  smile3508 Пък моите ги прави каквото искаш.То освен да ги отрежеш и да ги няма за друго не стават  Mr. Green Но незнам какво друго да ти дам в замяна ,нищо прилично си  нямам в момента,само едни сини очи са ми останали,ако ги искаш....  newsm56

За пищенето по време на ядене и нас ни се е случвало няколко пъти.Ей така както си смуче от шишето и изведнъж нещо и прищраква и изпищява,но съвсем за кратко,все едно млякото и е секнало,а не е Mr. Green

# 614
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Хайде да не говорим за носове, че ако си навра моята гага, всички ще ви избутам  Mr. Green
Как ви завиждам за срещичката в СЗ  Twisted Evil От кога чакам ММ да ме изтърве в Бс  Grinning Най-накрая ще ме хванат Карастанчовите и ще си хвана аУтобЯса  Whistling
Днес колежките ми от работа щяха да ми идват на гости, ама несериозна работа значи, тцтцтц. Иначе се обади на една приятелка и й казах, че ако скоро не дойде, ще се хвърля през терасата. Успокои ме, че ще дойде, защото няма да има ефект от хвърлянето ми.  Mr. Green Живеем на втория етаж на къща и няма да мога да се отърва, най-много да си счупя нещо и повече ще тегля  Crazy
Хайде, отивам да пия бира.  beer beer3 beer2 cheers beer

Последна редакция: чт, 21 юли 2011, 19:50 от nelka_bg

Общи условия

Активация на акаунт