Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 121

  • 31 853
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Ох, Елмич и аз това чакам...ама  yok. newsm78 newsm78

# 16
  • Мнения: 2 131
тези погледи така ни омагьосаха че вече 2 години не можем да ги забравим

# 17
# 18
  • Мнения: 0
Цитат
От 3месеца двойката  изживявава голяма любов и преди няколко дни взеха решение да се оженят. Туба Отиде на вилата при родителите с в Бодрум ,Тя получи от баща с позволение и съображения за подготовката на сватбата. В хотела Кактус на плажа Туба  запозна Онур с Баща си .Туба и Онур  отиват къв масата за бракосъчетание

Ина  bouquet .........боже, боже до сега не са ли се познавали  Shocked, а пък голяма любов и близнаци вече има #Crazy #Crazy #Crazy

абе какви са тези измислици  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, тя забременя, и сега затова ще се жени и отиде с тази новина при баща си да му иска позволиние...............някой май е слънчасал и то сериозно  ooooh! Joy Joy Joy

# 19
# 20
  • Мнения: 3
Е, та те в хотел ли са отседнали? Нали имат къща в Бодрум....или ги е страх от 6 -те кучета.... hahaha hahaha hahaha

Надали Габи, май това е плажа на хотела, където се къпе Туба  newsm78, ето от тази статия е :

SAHİLDE YÜRÜYÜŞ YAPTILAR
Onur Saylak'ı Gölköy'deki Kaktüs Otel'de babasıyla tanıştıran Tuba Büyüküstün düğün hazırlıkları için de onay aldı.

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/647359- … leniyorlar-galeri


На кратко. От 3месеца двойката  изживявава голяма любов и преди няколко дни взеха решение да се оженят. Туба Отиде на вилата при родителите с в Бодрум ,Тя получи от баща с позволение и съображения за подготовката на сватбата. В хотела Кактус на плажа Туба  запозна Онур с Баща си .Туба и Онур  отиват къв масата за бракосъчетание

Иннабел, копирам  последният ти превод от старата тема! Благодаря!   smile3525




E това аз не мога да го повярвам, като знам колко консервативен е бащата на Туба и да приеме че дъщеря му има връзка от три месеца с мъж и тя го запознава едва сега с него не, не и пак не, на това категорично не мога да повярвам и то е получила позволение за подготновка на сватба ooooh!

# 21
# 22
  • Мнения: 0
Цитат
От 3месеца двойката  изживявава голяма любов и преди няколко дни взеха решение да се оженят. Туба Отиде на вилата при родителите с в Бодрум ,Тя получи от баща с позволение и съображения за подготовката на сватбата. В хотела Кактус на плажа Туба  запозна Онур с Баща си .Туба и Онур  отиват къв масата за бракосъчетание

Ина   bouquet .........боже, боже до сега не са ли се познавали  Shocked, а пък голяма любов и близнаци вече има #Crazy #Crazy #Crazy

абе какви са тези измислици  #Cussing out #Cussing out #Cussing out, тя забременя, и сега затова ще се жени и отиде с тази новина при баща си да му иска позволиние...............някой май е слънчасал и то сериозно  ooooh! Joy Joy Joy


E, нямаше и да се учудя, ако бяха написали, че и с майка й сега се запознават.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 23
# 24
  • Мнения: 0
Цитат
E това аз не мога да го повярвам, като знам колко консервативен е бащата на Туба и да приеме че дъщеря му има връзка от три месеца с мъж и тя го запознава едва сега с него не, не и пак не, на това категорично не мога да повярвам и то е получила позволение за подготновка на сватба

Алекс  Peace Peace Peace
сутринта когата прочетох новината я приех за 100 % истина / нищо че, не харесвам каменното лице и двамата не излъчват щастие и любов, за да има и дете  Shocked/...........но колкото повече време минава, /явно ми мина първоначалния шок  Joy/ и след като пресата " лекичко " би отбой от новината, все по странни изглеждат нещата така както са представени / не че, може да се вярва на всичко в пресата, но това важи и с обратен знак/.......

абе и да не каже нищо Туба, ако е истина на може да се скрие, така че ще се разбере......

но изобщо няма да се учудя, ако утре сутринта вече пиша че, няма да се жени а пък е бременна или нещо подобно  ooooh! Whistling ooooh! Whistling

# 25
  • Мнения: 2 131


Демир се шегува с Дефне и Керим , а Аси нещо не е много щастлива ,защо ли ???

# 26
  • Мнения: 0
Слизайте от този балкон   tiptoe  tiptoe  tiptoe и казвайте какво мислите за новината - бомба / не ни стига жегата а сега и това  Joy Joy Joy/

# 27
# 28
  • Мнения: 0
Е, сега за новия сезон.... нито Туба, нито Мурат, нито Бурчин ли няма да се снимат. newsm78 newsm78 Туба я уредихме -ще се грижи за близнаците....ами звездното семейство-те к'ви ще ги чепкат.... newsm78 newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт