Търся информация за мъниста от Турция(за ръчна изработка на бижута)

  • 2 585
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Здравейте на всички! Четох разни теми във форума за шопинг в Турция и реших да пусна и аз една тема.Дано от тези,които са ходили там,се намери някой,който би могъл да ми помогне..та,интересувам се от мъниста за ръчна изработка на бижута(пластмасови и акривлни).Знам,че в Турция има такива мъниста,просто не знам къде точно.Да тръгна на сляпо ще отнеме време,а аз го нямам в изобилие за съжаление Cry Надявам се това,което търся,да го има в по-малките градове и по-близки до България примерно(Одрин,Лозенград),защото не сме ходили в Турция до сега и ако отидем в по-голям град като Истанбул не знам дали ще се оправим,понеже и език не знаем..Всякаква информация ще ми бъде полезна!Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 18
Здр може би е малко късно но сега като се рових във форума видях питането ви , ако искате мога съвсем точно да ви обясня за Истанбул къде има такива мъниста цели улици Simple Smile , но за съжаление не мога да съм полезна за граничните градове

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
Здравей, Ayseb! Ако можеш на мен ми обясни, тъй като ще ходим. Даже и цени, ако знаеш, за да сравня целите ще е супер.

# 3
  • София
  • Мнения: 18
Здр за цени не мога да бъда полезна не съм купувала но за мястото , ще се опитам да бъда подробна .Истанбул го познаваш поне малко се надявам  Simple Smile . Та така тръгваш от капалъ чаршъ в посока синята джамия от лявата страна на улицата по трамвая , първата пряка в ляво е улицата със среброто пускаш се по нея и там има много мъниста и камъни и естествени и изкуствени Simple Smile

# 4
  • London, baby
  • Мнения: 800
Изобщо не го познавам, но ще си запиша точно. Много ти благодаря!!!

# 5
  • Мнения: 145
Здравей,Ayseb, благодаря ти много за информацията,ще я имам в предвид,ако скоро идем до там ! А от  viessmanka ще чакам отзиви за цени и асортимент !  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт