Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 41

  • 30 135
  • 725
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 8
Нелка, Марианка, Лили, благодаря ви за добрите думи, пожелавам на всички вас съфорумки и близките ви здраве, защото разбрах, че то е най-ценното нещо, без него всичко друго загубва смисъл.

# 76
  • Мнения: 12 009
Stefok,не се предавай,човек е силен когато се бори и има цел.Пожелавам ти само хубави емоции,след всичко останало...Минах по този път много пъти и се надявам да не се връщам Hug

# 77
  • Мнения: 8
Славенка  newsm51

Стеф  bouquet бързо и благополучно да се разрешат проблемите  ти Peace

А това е моето любимо клипче от твоите Grinning

http://www.youtube.com/watch?v=uL30eDMneY4&feature=relmfu

Лили, това е клипче за Керим и Фатмето в началото, преди всичко грозно, което им се случи. В тази връзка, понеже харесвам всичко светло - цветове, слънчеви дни, красиви и леки взаимоотношения и ..., затова ми се иска да направя ново, като продължение на това клипче, в което любовта м/у тях се случва, без да ги е имало зловещите събития, със заглавие, може би,  "а можеше всичко да е така", но като се замисля, незнам дали бих намерила достатъчно кадри от сериала - на повечето сцени заедно, Фатмето или Керим  плачат.  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 9 786
Стеф,,серията с РД на Фатмето е много сладка- там се шегуват ,смеят се...сутринта с тортата много мили закачки Grinning  мисля си - когато всичко отшуми и са женени- колко щастливи ще са...слънчеви...ех,а ние ще ги видим ли newsm78

# 79
  • Мнения: 2 229
Стеф,,серията с РД на Фатмето е много сладка- там се шегуват ,смеят се...сутринта с тортата много мили закачки Grinning  мисля си - когато всичко отшуми и са женени- колко щастливи ще са...слънчеви...ех,а ние ще ги видим ли newsm78

[/quote

Естествено,че ще ги видим-нали сериала има послание!Той обеща,че ще премахне сенките над нея!Как иначе ще подтикнат и други да се борят?

# 80
  • Мнения: 0
Гледам ,че сте спорили за Енгин и Кавънч но този спор не е с дразки според мен.Няма смисъл наистина и двамата ме кефят ,естествено Кавънч ми е слабост само и едниствено зарад играта му в ЗП и нищо повече.А пък Керимчо си е готин ,защото е мъжкар и няма нищо плейбоско за мен в него.Като се замисля има други теми ,които непрестанно чета и чак ми иде да счупя компа.


Гледах клипчето с Евнгин и Берен в първи епизод БЛАГОДАРЯ !

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217
Да не изпозаспахте - Започнах 25 серия - боже, боже. Все по - хубави стават....И сега като ги гледам по-спокойно, слушам гласовете им...забелязвам много нови неща.....Супер е да гледаш....

# 82
# 83
  • Мнения: 374

Stefok, в живота най- голямата радост и най-големите страхове ни носят близките ни хора. Нека тревогите не те навестяват повече. Hug На скоро(02.07.11) в един от турските форуми видях клипа ти, посветен на Бинзи-  да си призная стана ми много приятно.


# 84
  • Мнения: 12



                   Аз ще гледам шеста серия ..!?  Peace

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217
Момичета, гледайки сладурите - ето какво ми се набива. Ама тоя Керим/Енгин - много подреден. Все си сгъва дрехите, тупа си ръцете, един подреден. Слага си внимателно сакото на стола - предполагам, че е такъв и в живота. Не знам зодия Везни - подредени ли са....иначе за тях знам едно - те са щастливците на зодиака и имат най-хубавите усмивки...

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 34 217
Детелина, готово. Провери....

# 87
  • Мнения: 8

Stefok, в живота най- голямата радост и най-големите страхове ни носят близките ни хора. Нека тревогите не те навестяват повече. Hug На скоро(02.07.11) в един от турските форуми видях клипа ти, посветен на Бинзи-  да си призная стана ми много приятно.


Да, така е, да можеше да ни носят само радост ..., благодаря ти  bouquet

А относно клипа, вероятно по тази причина, е гледан от много фенове - турската аудитория е огромна.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 161
Честита нова тема  newsm51

# 89

Общи условия

Активация на акаунт