Къде във Велинград?

  • 22 316
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 28
Дали пък не беше ''Чинарите '' ??????

Ох, може Simple Smile...за уточнение пада се зад пощата на главната улица.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Точно !!!
Има певица и оркестър ( не натрапчив ) , малкия пее с тях . хахахаха
Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 869
препоръчвам във Велинград Рич, Гранд хотела и Бор. И трите са страхотни за почивка с малки деца.

# 77
  • Мнения: 2 459
   Отново се включвам с положителни отзиви за" Олимп"-Велинград!Бяхме миналият уикенд,изненадаха ни от рецепцията с  една безплатна бонус нощувка-неделя срещу понеделник.За съжеление ,се възползвахме от късно освобождаване,но ако имате свободен понеделник е о.к.Много сме доволни от включените в пакета 2 вечери-вкусни и големи порции.Басейнът беше чист и мн.приятно топъл.Рецепционистката бе безкрайно отзивчива и внимателна(помолихме да ни покаже и др. апартаменти)Надявам се с отзивите си да бъда полезна,на тези на които им предстои почивка във Велинград!


# 78
  • Мнения: 2 459
  За хапване(обяд)може в механата на хотел"Олимп"-имат обедно меню-супите са вкусни(ако сте с малчовци),3-4 готвени ястия и няколко вида десерт.Ние почивахме уикенда там,в сайта не е обявено ,но да знаете,че има бонус безплатна нощувка в понеделник,ако сте взели петъчна и съботна нощувка с включени2 закуски, 2 вечери !

# 79
  • Мнения: 859
 Ние почивахме уикенда там,в сайта не е обявено ,но да знаете,че има бонус безплатна нощувка в понеделник,ако сте взели петъчна и съботна нощувка с включени2 закуски, 2 вечери !
Напротив, пише си я офертата в сайта - "Уикедн промоция 2=3"
http://www.olymp-bg.com/promo/uikendpromociq5%20i7.doc

Да те питам, през почивните дни много ли е пълен хотела, че не ми се ходи ако е навалица?

# 80
  • Мнения: 28
През почивните дни навсякъде във Велинград е натоварено . Иначе в делнични дни сме изкарвали супер почивка дори в ''изтощеният '' Аура !!!

# 81
  • Мнения: 2 459
  Лошото е ,че често се запълва със семинари или тийм-билдинги ,почиващите може и да не са много,но с хората от тези мероприятия си става по-населено.Може предварително да се попита в даден период има ли такава заетост .

# 82
  • Мнения: 937
Здравейте,
някоя от вас посрещала ли е нова година в хотел във Велинград?

# 83
  • Мнения: 2 459
  Нова Година-не,взимали сме празничен пакет за 3 март-пак е с куверт и включена програма.Обичаме да почиваме в този хотел,но тогава не ни хареса нито храната,нито шоуто,което гледахме.

# 84
  • Мнения: 859
Мерси Roo Roo  Hug

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 620
Спа почивка за двама във Велинград на половин цена! Две нощувки със закуски и две вечери + масажи в Апартхотел Астра****
http://www.vipoferta.bg/offer.php?aff_id=MTMxOTM5MzM5MTY5&offer_id=502

# 86
  • Мнения: 226
Бях обещала да пиша отзиви за хотела, в който бяхме. Изкарахме 4 дни в хотел Жери. Останахме много доволни от хотела и от персонала. Стаята беше чиста, добре обзаведена и топла! Simple Smile Хотела има закрит басейн в задния двор. Няма топла връзка с басейна, но разстоянието е малко и не е проблем да изтичаш до него.  Crazy Единственото, което на мен като непушач на ми допадна е, че в ресторанта няма отделни салони за пушачи и непушачи и се пуши навсякъде.

# 87
  • Мнения: 31
Искам да попитам някой ходил ли е скоро в хотел "Елбрус"? В интернет срещам много противоречиви отзиви. Отиваме за няколко дена. С дете на 6 години сме. От хотела ни казаха, че за тази седмица нямат свободни двойни стаи, а само апартамент.

# 88
  • Мнения: 24 467
Много лошо мнение имам за "Елбрус", датира от 2008 г. За една вечеря сме чакали точно два часа с малко дете, на две години и си тръгнахме. Нямали били персонал. Това лично мен не ме интересува. Освен това моите родители почиваха там и не им позволяваха да внасят плодове в стаята си, което за мен е необяснимо- те обичат да ядат, а хотелът не предлага, та не виждам никаква причина- на почивка си в стаята, не пушиш, не чупиш, защо да не ядеш плодове.  Rolling Eyes

Ако са сменили политиката и персонала от тогава- де да знам, но аз не бих отишла.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 010
препоръчвам във Велинград Рич, Гранд хотела и Бор. И трите са страхотни за почивка с малки деца.

Добавям и Свети Спас - особено през зимата Simple Smile Басейните са огромни - за възрастни и за деца отделно. Хотелът е просторен и при все това уютен.

Писала съм и в други теми - трябва да се внимава с минералната вода - да не стоят децата повече от 20 минути без почивка вътре. Велинградската вода е изключително лековита, но трябва да се борави внимателно с нея...

Общи условия

Активация на акаунт