Детска стая за 3 деца

  • 15 461
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Много хубави идей за стай ,и 3 деца във една стая доста тесно става аз лично съм сам във стая и със никой не деля и жилището е 5 стай ширя се.

# 16
  • Мнения: 186
Много харесвам двуетажни легла и виждам,че много хора си взимат такива.Как обаче спят децата ви на тях?Често отстрани нямат преграда или е малка.Голямото дете така спи,че и най-голямата преграда,която съм виждала няма да я удържи.
Освен това от време на време става през нощта и е в доста замаяно състояние.Не знае какво става и какво иска.Само си представям да е на метър и нещо височина, и да се опитва да слиза по стълбата...бъррр.

# 17
  • Раковски
  • Мнения: 2 171
Много харесвам двуетажни легла и виждам,че много хора си взимат такива.Как обаче спят децата ви на тях?Често отстрани нямат преграда или е малка.Голямото дете така спи,че и най-голямата преграда,която съм виждала няма да я удържи.
Освен това от време на време става през нощта и е в доста замаяно състояние.Не знае какво става и какво иска.Само си представям да е на метър и нещо височина, и да се опитва да слиза по стълбата...бъррр.


Тая рамка предпазва да не се врътнеш и да паднеш от леглото, а голямото дете го местиш най-долу, инак децата много харесват леглата на два етажа, стълбите и скривалищата в този тип обзавеждане.

# 18
  • София
  • Мнения: 324
Пуснам снимки на нашата стая с три легла за разнополови деца http://maminko.snimka.bg/daily/staya.596905.25092764
Публикувала съм ги и в темата за детските стаи, но и тук може да е полезна като идея на някого. Липсват лампи на стени и завеската.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 023
Да, много благодаря  Hug На мен определено ми е полезна!

Общи условия

Активация на акаунт