Да преправим старите мебели - 9

  • 99 994
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
Здравейте.Извинявам се ако сте коментирали,но нямам време да чета предишните теми и ще съм благодарна на отзиви Heart Eyes Имаме кожен диван,изкуствена кожа,вече е на 5 години,кожата си блести като я изчистя но на много места кожата се е скъсала,от протъркване,от сядане,от катерене на малкия по нея.Замислих се за тапицер,но мои познати казаха че за кожа ще ми вземат много пари(вярно не съм проверявала още).Вие какво ще кажете,някакви наблюдения newsm78.Благодаря  Peace

Ако не се лъжа имаше цели две теми за претапициране на мебели.Потърси по-назад из страниците - все ще почерпиш идеи...     Peace

# 61
  • Мнения: 17
Шанта, много ми харесва този шкаф Simple Smile  БраВУс Simple Smile

# 62
  • Мнения: 22 867
Шанта, много ми харесва този шкаф Simple Smile  БраВУс Simple Smile

И на мен, направо залепнах за снмките. Колко е голямо/високо? Красиво е! Peace

# 63
  • Мнения: 301
Шанта, много ми харесва този шкаф Simple Smile  БраВУс Simple Smile

И на мен, направо залепнах за снмките. Колко е голямо/високо? Красиво е! Peace

 Heart Eyes


Към 2 метра е високо. Тоест ТО си е направо гардероб  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 22 867
Heart EyesКъм 2 метра е високо. Тоест ТО си е направо гардероб  Simple Smile

Разкош, аз бях решила, че е малко шкафче! Embarassed Много красив гардероб имаш! Peace  bouquet

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
Преди седмица ви се похвалих с плячка - кошница спасена от изхвърляне, всъщност е панер - http://media.snimka.bg/9034/024323558.jpg?r=0
Нищо не съм правила, само го измих старателно с твърда четка и препарат.

Новите  ми легла без матраци -

http://media.snimka.bg/9034/024323557.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9034/024323556.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/9034/024323555.jpg?r=0

Ще има и 4ри малки шкафчета в същия стил. Чам, без лепило, с метални крепежни елементи и винтове, отгоре безцветен водоразтворим лак. Чакам ги до седмица да станат. Майстора е доста бавен.

# 66
  • Мнения: 5 333
Янтра, интересни легла  Hug! Имам няколко въпроса. Горните легла ще имат ли някакви предпазни странични летвички? Тези шкафчета- стълбички са лакирани, нe са ли хлъзгави при стъпване отгоре или ще има някакво допълнително покритие? Ще има ли странични перила при изкачване, понеже ми се вижда доста голям светлия отвор от двете страни?

Споделям нашия опит. Навремето за синът ни направихме легло 1,5 етажа, на височината на издърпващото се бюро, долу - голямо място за играчки. Понеже апартаментът беше с нестандартно ниски тавани, детето постоянно си удряше главата в тавана при изкачване на стълбичката. А след няколко среднощни ставания и подхлъзвания, категорично отказа да спи в леглото, докато не отрязахме "краката" на леглото до стандартната височина.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
А, решетки има, подпрени са на отсрещната стена Simple Smile Ще ги сложа и завинтя винтовете като сложим матраците Simple Smile Стълбичките са лакирани, но водоразтворимия лак не е като реактивния и не прави такъв хлъзгав филм, докато не се вгледаш в дървото не си личи, че го има, дървото си е на пипане като сурово дърво, нелакирано, не се хлъзга. Няма перила при изкачване, те се хващат от страни за подпорните греди. Отгоре има достатъчно височина, таваните у нас са на 240см.

Всъщност тази стълбичка е шкаф с чекмеджета, всичките стъпала (без най-горното) са чекмеджета. Под всяко от долните легла има по две чекмеджета.

Чудя се да поръчвам ли решетки на долните легла? Сега е момента.

# 68
  • Мнения: 301

Новите  ми легла без матраци -



Изглеждат страхотно, а цвета какъв е - на едната снимка изглежда бяло, а на другата светъл дървесен цвят?

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950

Новите  ми легла без матраци -



Изглеждат страхотно, а цвета какъв е - на едната снимка изглежда бяло, а на другата светъл дървесен цвят?
Двете снимки зависят от светлината. Цветът е светъл чам. С времето ще пожълтее, типично за чама.

# 70
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много красиви и удобни изглеждат! Честито Янтра!
Ше станат кехлибарени Simple Smile

Шанти, честито и на теб! Снощи в бързанети забравих Simple Smile

# 71
  • Мнения: 5 333
2,40 си е направо добре, при нас имаше и още един проблем - беше му много топло горе.
Вие с тези  трима пирати свободно можете да развиете морската тема в стаята  smile3548.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
Ох, не важи морската тема. Sad У нас от 4ри години най-вървежен е Маккуин Светкавицата и всички други герои на Колите. Купила съм чаршафи с Маккуин. На пода ще е от онези ужасните мокети с писти, сещате се, навсякъде ги има, моите деца от тях искат ooooh! ooooh! ooooh! Коли и пак коли. Освен чаршафите, които се сменят и мокета мисля да не залагам на нищо друго и стаята да остане унифицирана и да може с малко средства - промяна на килим, завеси и чаршафи да върви в крак с вкусовете на децата. За топло - не знам как ще е, но все някой ще трябва да е горе, просто са трима.

# 73
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Преди месец-два спах на горен етаж в хижа. Беше хубава, времето студено, не беше конюшна с 40 човека... обаче горе си беше жега... Плюса е по-евтино топлене зимата, пък лятото ако е супер жега .. един на пода Simple Smile

# 74
  • Мнения: 5 333
Има решение и за този проблем, вместо плъзгащите  се чекмеджета - матрак  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт