Нямам още бебе ,но си имам тебе:)))!!!!-4

  • 14 121
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 118
да бе, Бубо, ти нидей мноу зна, да ни копаш ти, оък ний да давами наставления само с Близнацата  hahaha hahaha hahaha hahaha

мале, ши са гръмна - тез реактиви верно с охлюви ги транспортират сигурно от Нова Зеландия идат  hahaha hahaha hahaha

Сега звъних в лабораторията - няма ги и нямат идея кога ще ги има  Joy Joy Joy Представете си, ако бях бременна и ако имах не дай Боже нужда да следя така важния за бременността и бебето ФТ 4 Щях да напукам някой меджу чистачките още във вторник  Shocked hahaha hahaha hahaha

# 721
  • Мнения: 7 118
Близнацо, нИ си търси оправдания за копаниТу, бири ши ми пукаш с ей такова гърло грамадно, пък Ина мУтика нИ мощ държа?
..ама катУ сА замисля по - надълбоку ми сА струва, чИ имаш кръв да възстановяваш сига, а бирата е добро решение. Покани и СпаркитУ и кучиту..ама на него му купи и нещо за смазка, то така обича - бира с лубрикант hahaha hahaha hahaha

# 722
  • Мнения: 258
Зузи, еми хората са на работа - не на състезание. Трябвало ти на тебе, и те искат една камара пари ама няма  Mr. Green МъжО като го приеха по "спешност" да го оперират от апандицит го приеха към 18.00ч, а го оперирали към 3.00 сутринта. Бил спешен, ама имало и по-спешни  Laughing Та ти сега за едни изследвания

# 723
  • Мнения: 786
аз май ши пусна новата тема ощи сега....ей супер късмет...знам кога да вляза аз!!!и щъркеловата новинка от раз я засякох!!!!!НЕВЕРОЯТНА СЪМ!!!!!! smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 newsm08
ЗУЗО имам да наваксвам изгубената кръв....биричка ши пия душо!само не знам там тупната на центъра сама с детето и бутилката хората какво ще си помислят Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
БУБЕ тя саму туй знай-да ма води да купайм...тъй да кажи нещо друго...не!работливу туй ЗУЗИ...!!!
ЗУЗЕ и аз вечи тръпна с тез твойти изследвания...то голяму чакане съ изчака... ooooh!
момичета не сме го правили с мъжо от две седмици вече..и вижте графиката ми hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha-взех да замръзвам май...ся ши ходя в темата да питам.. Mr. Green

# 724
  • Мнения: 786
Зузи, еми хората са на работа - не на състезание. Трябвало ти на тебе, и те искат една камара пари ама няма  Mr. Green МъжО като го приеха по "спешност" да го оперират от апандицит го приеха към 18.00ч, а го оперирали към 3.00 сутринта. Бил спешен, ама имало и по-спешни  Laughing Та ти сега за едни изследвания

дааааааааааааааа!!!и моя съ търкаля по стълбити  на болницата с апандисит докато ни отворят да влеземи да  минат по-важнити случаи и после той... Shocked

# 725
  • Мнения: 7 118
Зузи, еми хората са на работа - не на състезание. Трябвало ти на тебе, и те искат една камара пари ама няма  Mr. Green МъжО като го приеха по "спешност" да го оперират от апандицит го приеха към 18.00ч, а го оперирали към 3.00 сутринта. Бил спешен, ама имало и по-спешни  Laughing Та ти сега за едни изследвания

Ами, ши си копам тУгаз и шИ си пия бирата и толкова!  Crossing Arms Фръц!

Близнацо, катУ та е срам на центъра с дитету и бутилката, нидей ходи там. Скрий са и си вземи 2 бутилки!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Ей за туй ш'та водя да купайм - да ни замръзваш, ами да ти заври кръвчицата!  Joy Joy Joy

# 726
  • Мнения: 258

И умна, и красива, и скромна  Mr. Green


Ееее уляхте се с тва копане, бе! Не остана недокопана нива от вас  Laughing

# 727
  • Мнения: 7 118

И умна, и красива, и скромна  Mr. Green


Ееее уляхте се с тва копане, бе! Не остана недокопана нива от вас  Laughing

И не пие! И мноооого копае! hahaha hahaha hahaha

# 728
  • Мнения: 258

И умна, и красива, и скромна  Mr. Green


Ееее уляхте се с тва копане, бе! Не остана недокопана нива от вас  Laughing

И не пие! И мноооого копае! hahaha hahaha hahaha
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 Добре че няма никой в офиса, че както избухвам .....

# 729
  • Мнения: 1 983
мхмх, виЙ пак са забавляватИ, без мен пък  Crossing Arms
искам да мрънкам пък, незнам как ще изкарам до 18,00 часа  ooooh!

# 730
  • Мнения: 786
мхмх, виЙ пак са забавляватИ, без мен пък  Crossing Arms
искам да мрънкам пък, незнам как ще изкарам до 18,00 часа  ooooh!
СПАРКИТУУУУУУУУУУУУ ближи си сладоледа!!!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
А! и чушкитиииииииииииииииииии!!!!! smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532
абе ближи нещо!

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 340
Близ, може сладолед с чушки Simple Smile Люти Simple Smile

# 732
  • Мнения: 786

И умна, и красива, и скромна  Mr. Green


Ееее уляхте се с тва копане, бе! Не остана недокопана нива от вас  Laughing

и прекрасна ,и домакиня и културна ,и незаменима, и още и още....нямам думи вече за себе си....те ши мъ водят да купая...абе ай моля ви съ! newsm53 newsm53 newsm53 newsm53 smile3533

# 733
  • Мнения: 786
Близ, може сладолед с чушки Simple Smile Люти Simple Smile
ми не знам да мисли...важното е да ближе нещо!С близането идвал апетита!май тъй беше! newsm78

# 734
  • Мнения: 1 983
сладоледа го изблизаФ, пък чушките са у нас  Crazy
други идеи? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт