Нямам още бебе ,но си имам тебе:)))!!!!-4

  • 14 090
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Ей, че готино  hahaha
Хубаво щеше да е, ако всички дет не ги слуша главата бяха като теб! Flutter
Аз кат гледам ко се движи по улиците на града .....

Ами кво се движи..плазмодии разни, охлюви, дет' нИ знам как са ги избрали да работят за пУщальони (сигурно с изпит по надбягванИ), Пилита, детУ касиерки гУ раздават, Мравки, детУ крадат бискФити ...ей такива  hahaha hahaha hahaha hahaha

Те "наште" са си супер  Joy

Колкото до къпането бубу-то да знаеш, че не само твойто мъж се е познал Simple Smile

# 691
  • Мнения: 7 118
за статистиката по повод мъжкото къпане - и моя си се разпозна и се смяхме много  hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Sofia
  • Мнения: 340
Пратих го на мойто мъж, пък от там няма отговор....дали не е отишъл в банята да се проверява  Joy Joy

# 693
  • Мнения: 258
Мравче, не ти е позволено да си в лошо настроение, така че си опичай акъла.  Naughty
По повод мъжете в банята, моя задължително преди влизане или след излизане (ако не и двете) трябва да си го помандахерца малко на голо. Излгежда се чувства по-свободен така  Laughing
Девойки, днес за пет пари работа не свърших. Нещо не мога да се съсредоточа да уча, освен мен няма никой в офиса и дори и не работя, шифу (разбирайте шефа) май не е в града и няма кой да ме натисне. А ми е тоооолкова петъчно.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 340
БУ, да идвам с бухалката да те натисна ...Всъщност по-добре да ти пратя моята шефка.  Twisted Evil

# 695
  • Мнения: 258
БУ, да идвам с бухалката да те натисна ...Всъщност по-добре да ти пратя моята шефка.  Twisted Evil

Айде няма нужда  Laughing Laughing Laughing Шифу ако ме види пак така ще ме гледа (от тук му идва названието  Mr. Green) И само ме навиква както навиква пандата.  Laughing

# 696
  • Мнения: 7 118
И аз имам 2 излишни шефа  hahaha hahaha hahaha

Да ги пращам ли?

# 697
  • Мнения: 258
Ама вие сте много лоши. Да ви се похваля аз, че днес ми е лабава работата и вие веднага да ми развалите густото. Няма да се разберем така ей  smile3516

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 340
Добре БУУУ, няма да ти я пращам ще си я държа за себе си. Ти си почивай. Ама някога ако ми я поискаш да знайш ша ти откажа  Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 258
Добре БУУУ, няма да ти я пращам ще си я държа за себе си. Ти си почивай. Ама някога ако ми я поискаш да знайш ша ти откажа  Joy Joy Joy

И аз бях сигурна, че няма да ми я дадеш  Laughing Laughing Laughing
Искам вече такаааа

А как ли е неправилно???? newsm78

# 700
  • Мнения: 7 118
Аз друга луда не познавам, дето да не иска да й изпратят няколко шефа, ей така, да й висят на главата като прани гащи  newsm78 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И нИ сА роветИ тъй безцИримонно в пясъка, щот' шИ ви сА напълнят дупитата  Joy Joy Joy

УтрИ шИ вА чакам на плажа

# 701
  • Мнения: 7 118

А как ли е неправилно???? newsm78


Ами прочети правилното и ще разбереш кое е неправилното. За по-умен съвет нИ сА сещам  hahaha hahaha hahaha

# 702
  • Мнения: 258

И нИ сА роветИ тъй безцИримонно в пясъка, щот' шИ ви сА напълнят дупитата  Joy Joy Joy

Ооо нямам търпение да ми дойде отпуската и да усещам хрущене между двете бузи  Joy Joy Joy Joy


Правилно Зузе. Аз нали съм руса и не се сещам да правя такива неща като да чета  Laughing Laughing

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 340
ХАХАХХААХАХХА, дано е само м/у двете бузи Simple Smile)))

И нИ сА роветИ тъй безцИримонно в пясъка, щот' шИ ви сА напълнят дупитата  Joy Joy Joy

Ооо нямам търпение да ми дойде отпуската и да усещам хрущене между двете бузи  Joy Joy Joy Joy


Правилно Зузе. Аз нали съм руса и не се сещам да правя такива неща като да чета  Laughing Laughing

# 704
  • Мнения: 258
Близначе, виждам те. Днес мързелувам, така че всичко виждам 

Общи условия

Активация на акаунт