Тема Незабравима 214

  • 37 374
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Добро утро. След хубавия дъжд казват, че идва прохлада и нови начало. Нека новото ни начало на темата е също така хубаво и успешно както и останалите 213 теми!Желая ви хубав и изпълнен с емоции ден  bouquet

 Whistling
И след тая красота как ще се работи ще ми кажете ли?
Момичета не мога да намеря превод на 58 епизод, ако можете помогнете ми.

# 16
  • Мнения: 3 203
Здравейте приятели . Hug Heart Eyes Няколко дни ме нямаше и вие хоп в нова тема. HugНо ....Ви догоних  smile3529 running newsm44 и сега вече съм в част с пропуснатото . Hug

Мокси безкрайни благодарности за райското ни кътче . lovekiss lovekiss lovekiss

Дани ,Боб поздравления за неуморните ви музи . smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51
Диди 69 страхотни оформления правиш. Kissing Heart

Копунджийската среща е минала подобаващо и както се казва незабравимо .Момичета страхотни сте .Само с един поглед и ни става ясно ,че срещата е била незабравима . lalalala newsm44

За всички вас дами който правите темата ни незабравима с всички клипчета ,снимчици ,коментари огромно БЛАГОДАРЯ ВИ  и поклон пред всички вас. txtloves txtloves newsm20 newsm20

# 17
  • Мнения: 27 735
Добър ден , компания !  Hug

       Мокси , благодаря ти за новата тема :

                                 

Приятен следобед и успешна нова седмица !

# 18
  • Мнения: 27 735
Гледат ли ви се още хубави моменти    Heart Eyes ?!?
Превода е на Леман   love001  love001  love001:



http://www.youtube.com/watch?v=uZaMHt1OW9A

# 19
  • Мнения: 27 735
И нещо кратко и забавно   Joy, преведено отново от Леман :



http://www.youtube.com/watch?v=vdKAVMd3Bk4

# 20
  • Мнения: 24
Иве, на теб и Леман, благодаря от все сърце за всеотдайността ви!
 

# 21
  • Мнения: 2
Ивва,Леман! newsm51 newsm51 newsm51

# 22
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ха, здравейте и от мен. Hug Hug Hug

Почивката свърши, Незабравимите емоции също...хайде ся на тръстиката. smile3516 smile3515

Дани, как си душо...мен лично още ми е сванато ченето от смех. Joy Joy hahaha hahaha hahaha
В този ред на мисли...оставям бойна задача на групата и по-спешъл на Венци

САКЯМ СНИМКА НА ДАМЯН ЗА МЕНЕ. Как ще го снимате, как ще се подписва не знам, ама аз чакам светкавична поща. newsm53 smile3506 smile3521 newsm03

# 23
# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 475
Добър вечер Незабравими, нямах нет няколко дни  Laughing, но сега ще ви пусна малко  снимчици от срещата на Незабравима , гледам от "Дебют " има вече качени , затова сега снимки от заведение "при монахините" , куриоз и ние при монахините , вицът на деня  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha , естествено  бяме най- шумните , страхотна вечер беше , благодаря ви момичета.Аз се забавлявах искренно.








аз съм зад обектива  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 262
Здравейте незабравими! Страхотни снимки от срещата във Варна - благодаря на Рекси и Кесара и споделям вашата радост   bouquet      bouquet  bouquet  

Последна редакция: пн, 18 юли 2011, 18:28 от Isis

# 27
  • Варна
  • Мнения: 475
и сега малко от "Дебют" и там бяхме най - емоционалните  hahaha hahaha hahaha hahaha








това в далечината е моята яхта  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha




# 28
  • Варна
  • Мнения: 475
Оле , ама съм и аз , Мокси страхотна си както винаги , благодаря слънчо за новата темичка   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Ивка и госпожа Леман , благодаря ви момичета   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Златна рибка , огромно благодаря за субовете   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Дани , Боб , стиховете ви са прекрасни   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 337
Привет, компания Незабравима!  love001
Лошо е, когато се отсъства - тичаш като луд да догонваш!  animal037 #Crazy
Дани и Диди69, стих и образ в едно - чудесна комбинация! smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ивва, благодаря ти за преведените части от Леман! Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001"...терлички, мерлички..." Joy Joy Joy Joy JoyГолеми образи са Яамур с леля Живка! smile3521
Зизу, добре дошла, джанъм! smile3525 След прекрасния отдих по-усърдно копаш тръстиката, нали? newsm47
На Варненската агитка най-благородно завиждам, за изключителните емоции, с които "пълнят" душите си! txtloves txtloves txtloves lovekiss lovekiss lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт