La Redoute.fr - 202 - Последни дни от скучното намаление

  • 41 310
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 91
Да,скучничко си е........и аз за това намаление имам само 1 поръчка за 65 евро,а на предното почти всеки ден имах по  2поръчки  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз да се оплача за тази пола:
http://www.laredoute.fr/vente-jupe-battle.aspx?productid=3241888 … =1&pos=15_a_n
с такова желяние си я купих и си я взех още на 8евро и нещо и днес за втори път я облякох и се цепна близо до шева на цепката отзад.Да не говорим колко време съм ходила из града с разпрана пола #Cussing outОт 2 год. и половина пазарувам от Ла редута и никога не ми се е случвало подобно нещо.Пък и даже не ми беше тясна,единствено плата ми се стори много тънък още като я получих. smile3512

# 47
  • Мнения: 1 482
Аз очаквам тези дни няколко поръчки и ще давам отзиви. Имах една поръчка на Пума, която все още не ми е ясно какво става с нея, а катп гледам номерата на поръчките от превозвача, може да ме огрее и да си я получа. Ще давам отзиви, само да доидат нещата. Peace

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 266
Май пак вдигат цените в сайта. newsm78 Днес пуснах няколко комплекта от китайските червено-бежови чаршафи на 3,78 за комплект 200/200. Сега гледам, че изчезнаха в сайта като разцветка, а на другите две разцветки, които сега пускат цените почват от 7 и нещо Rolling Eyes Дано си фактурират днешните, а да не излязат с номера, че са изчерпани...

# 49
  • София
  • Мнения: 35 166
Евелин, благодаря за положения труд HugКакто винаги, всичко е изпипано до най-малкия детайл!Благодаря  bouquet

Момичета, аз пък си опуках парите  Blush Доволна съм, даже много!
Напазарувах изгодно за децата, че и аз облажих....че и половинката Mr. Green
Взех си хлебопекарната, благодаря за което на Слънчогледка и Мама Цо Heart Eyes
Сега си чакам последната поръчка, която за див късмет, явно за 10 дни ще получа newsm68

# 50
  • София
  • Мнения: 2 913
Нещо хич не пускате линкове, май вярно е постна работата  Rolling Eyes
Аз пуснах 2 поръчки, а принципно пускам по 10-тина.
/ама май и тези двете няма да дойдат...жалко , че не платих през пейпал  Rolling Eyes/

# 51
  • Мнения: 5 790
Ще се съглася с Ева - изключително скучно намаление.
Не ме изкушиха и една поръчка да пусна. За първи път от 2007-ма...
Доста пари ми спестиха. Благодарна съм им! Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 2 913
Аз пуснах тениски и бельо за момченце, а миналата година нямаше точно тези неща. Да не би да ги редуват  Thinking

# 53
  • Мнения: 91
Ketito,Защо мислиш,че няма да дойдат поръчките ти?

# 54
  • София
  • Мнения: 2 913
Писах в другата тема, да не спамя тук...нямам мейл от превозвача  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 35 166
Кети, успокой се мила Hug Събота и неделя, едва ли ще ти пишат.Утре се обади на превозвача, хич не чакай да ти върнат мейла.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Права си, Айви.  Wink Скучно, скучно, но и аз имам 3 поръчки... Laughing
Относно темата също си права, за съжаление...  Confused Няма  толкова споделяне, отзиви, еле пък реални снимки. И на отчетна не мяза вече, ами само за въпроси, мрънкания и недоволство.
А пък аз тенденциозно гледам да се въздържам от коментари в мой стил, че нещо ми писна да съм черната овца в стадото... Whistling
Отново много правааааа    bowuu От 2007 насам наистина такава скука не е било тук,преди не само не успявах да ви изчета,не успявах да се наспя,няма ставане по нощите,дебнене,линкове,бързи пръсти......СКУКААААА Мен специално ме е яд,не че имам излишни пари,напротив даже в този момент хич ги нямам,ама ми липсва адреналина на на намаленията Simple Smile Ей сега като се замислих вместо 24 поръчки аз имам само 4.При това само една дошла.....Евче имам нужда от потупване по рамото  hahaha Ето реални снимки от мен http://www.album.bg/sis7/
Сега така като гледам направо незнам дали и 5 поръчка ще скалъпя.При това как ме е яд,че няма да ми дойдат банските за морето.Заминаваме в неделя,а курса пристига в петък.Добре че съм се запасила от други години Simple Smile

katia13 в края на миналата тема пита за едни балеринки,ама аз докато ти отговоря.....та в крайна сметка ги имам,доста по намалени съм ги взимала.Те ги въртят два модела от 2-3 лета.Много са удобни поне на мен,нося 36 и си взех точно 36 номер,не са умалени и леко се отпускат мисля.  Hug

момичета имам пуснати 2 поръчки от 02.07 и едната беше разделена и едната част я получих но за другите поръчки ни вест.има ли други така и знаете ли защо ги бавят толкова

И аз имам една от 03.07. от която нямам нито номер колисимо нито нищо и почвам да се притеснявам.Пуснах преди това 2 на 26.06. и 29.06 и вече са в БГ ама бях на почивка и утре ще си ги взема от еконта.Ползвам превозвач.
От къде се гледаше дали са разделени на две  Embarassed
Бени в суивито като цъкнеш на поръчката си.Има някакво забавяне май сега,аз на първите две бързичко получих номер,но сега има от 07.07 и от 13.07 и на тях нямам  Peace

# 57
  • Мнения: 5
момичета имам пуснати 2 поръчки от 02.07 и едната беше разделена и едната част я получих но за другите поръчки ни вест.има ли други така и знаете ли защо ги бавят толкова

И аз имам една от 03.07. от която нямам нито номер колисимо нито нищо и почвам да се притеснявам.Пуснах преди това 2 на 26.06. и 29.06 и вече са в БГ ама бях на почивка и утре ще си ги взема от еконта.Ползвам превозвач.
От къде се гледаше дали са разделени на две  Embarassed

Аз има поръчки на 1.07, 5.07 и на 13.07 и все още мямам колинс номер и аз също взех доста да се притеснявам. Стоя си наа 4-та стъпка и толкова.Мисля да им пиша да видиме какво се случва. Поне от 1.07 трябваше да съм получила.

# 58
  • Мнения: 2
Някой получи ли тези маратонки да даде отзиви. Отговарят ли си на номера и как са като качество?
http://www.laredoute.fr/vente-chaussure-lifestyle-top-winner.asp … e=1&pos=3_a_n

# 59
  • Мнения: 86
И аз имам поръчка от 07.07 все още не съм притеснена. По намаленията нали закъсняват Laughing

Общи условия

Активация на акаунт