Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 62

  • 43 999
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 357
Да ви следя.

# 16
  • Мнения: 6
И аз благодаря за новата темичка   bouquet

Пак гледам са пуснали клипчета със стари снимки и интервюта на Къванч и Азра, но нещо новичко май нямаа

# 17
  • Мнения: 6 669
 Wink Това за Къванч и Азра май ще се окаже "шменти капели".......... Joy Joy Joy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 11 985
Wink Това за Къванч и Азра май ще се окаже "шменти капели".......... Joy Joy Joy Mr. Green

И на мен ми прилича на това Peace,но не ни пречи да си пишем и мечтаем,докато не го опровергаят  Whistling

# 19
  • Мнения: 6 669
Аз си мечтая за истинска, реална връзка м/у Берен и Киво-страстна поне колкото във филма................. Crazy Crazy Crazy Hug Flutter

# 20
  • Мнения: 6
Аз си мечтая за истинска, реална връзка м/у Берен и Киво-страстна поне колкото във филма................. Crazy Crazy Crazy Hug Flutter

Хихихих и аз така  Peace
Айде дано, но едва ли. Обаче както каза Славена, не ни пречи да си мечтаем Simple Smile)

# 21
  • Мнения: 6






Не мога да спра да им се радвам, никога до сега не съм виждала такава страст и привличане в някой филм, адски са истински  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 371
Минавам да ви нагледам ! Wink Аз съм се емнала - край няма ! Ама съм хванала и мъж ми да помага , а той , само и само да не гледам Къванч и прозорци е готов да мие ! Crazy
Започвам и аз да си мисля , че ни пързулнаха нещо . Или пък , след нейното изказване , което беше цитирано , нямаше публикувано интервю никъде , още повече да са се покрили ?! Или пък нарочно не се афишира връзката им - за всеки случай , ако не се получи нищо ?! Предположения , догадки ......
А те къде ли се пекат дупетата и се натискат по кьошетата ! Wink

# 23
  • Мнения: 3
Usmivkata 20, честита годишнина ! Пожелавам ви много любов,разбирателство и хармония!  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
 Госпожата,ти си му намерила цаката,значи-или миене на прозорци,или Къванч-така като гледам си го поставила в патова ситуация  Crazy
biskit,jujlinka- и аз съм във вашия отбор,момичета  Wink

# 25
  • Мнения: 3 371
Хади , една целувка от мен и аз отивам на тръстиката !



charovnica ,  Hug- няма мърдане ! Wink Липсваше ми вчера !  bouquet

# 26
  • Мнения: 0
Хади , една целувка от мен и аз отивам на тръстиката !


На коя тръстика,и ние да дойдем,без нас не може  Joy
 Вчера-голяма жега,дори и на сянка пърженето беше подобаващо,търсех хладинка,та затова ви изоставих,но днес вече съм на линия  Wink.Госпожата-ама много го тормозиш ти твоя мъж-ще вземе да ревнува от Къванч съвсем не на шега  Grinning  Crazy

# 27
  • Мнения: 11 985


-Ехо...госпожата къде си?....Идвам да помагам...ако не ме искаш ,Бехлюл изчезва....да бърше прозорците на Славена..

# 28
  • Мнения: 11 985


Къванч пуши newsm78май доста се е уморил ...,но от какво ли Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 371
Аааааааааа , как да не го искам , с него най- ще ми спори работата ! Wink Тъкмо моят мъж ще си почине малко !
Аз и от вас като помощници не се отказвам , ама като го гледам как се разбързал да дойде - да не му строша сега хатъра на момчето - като е зор да идва  , чакам го ! Wink

Общи условия

Активация на акаунт